Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem wgrałem loga, kitspacki i facepacki z Fm 09 do FM 10 lecz nie wyświetla mi ich zmieniałem skórki na inne ale nadal ich brak jaka może być przyczyna, że nie działają

 

Wie ktoś może co trzeba zrobić aby działały bo słyszałem, że można

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie.

 

Nie wiem, czy ktos z Was mial podobny problem. Mianowicie chodzi o fm scouta 2010. Gdy zapisuje shortliste w fm2010 i chce ja wrzucic do scouta, to pokazuje mi wszystkich graczy. We wczesniejszych wersjach po wyszukiwaniu zawodnikow i zapisaniu listy zyczen wszystko bylo w porzadku, a tu cos nie gra. Co robie zle? Lub czy jest to mozliwe?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z genie scoutem odznaczylem w opcjach gry kompresje save gdy zalaczam genie scouta to wyskakuje blad ze niby niemam jakiegos fonta fmthin.ttf nic laduje sie dalej. Potem proboje wczytac save w scoucie lecz wyskuje jakis blad error loading entity number 2301. Jeszcze jakies info o bajtach ze za malo czy cus nie wiem mial ktos takie cos i zrobil to?

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko. Co robi w grze parę reprezentacji narodowych niezrzeszonych w FIFA? M. in. reprezentacje paru terytoriów zależnych z Karaibów (oba terytoria z wyspy Saint Martin/Sint Maarten, Gwadelupa, Gujana Francuska, Martynika), Zanzibar, Tuvalu, Mariany Północne. I dlaczego w przytłaczającej większości to reprezentacje terytoriów zależnych Francji? Pierwsza myśl, jaka mnie naszła - do statystyk, taki Henry bodaj z Martyniki pochodzi, to musi mieć odpowiedni wpis... Ale przecież Baskowie też mają wpisy, a nie mają ani flagi, ani reprezentacji ;)

Ktoś wyjaśni? Nurtuje mnie to strasznie. Głównie chodzi mi o to, czy ta lista będzie poszerzana o inne państewka (zwłaszcza te z Oceanii, których w rzeczywistości w OFC też jest strasznie mało) spoza FIFA / z NF-Board? :P

 

//Edyta mówi: Ty debilu!

Właśnie zobaczyłem w angielskojęzycznej Wikipedii, że te kraje rzeczywiście należą do kontynentalnych organizacji, a nie są w FIFA...

Edytowane przez Delejt
Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze mam pytanie odnośnie tego pozwolenia o pracę.

 

Gdy kupiłem do Celticu zawodnika Chorwacji, który nie gra w reprezentacji i zaraz po tym wypożyczyłem go do klubu filialnego ( Oostende - Belgia ), to kiedy i jak gra mnie poinformuje czy dostał on w końcu to pozwolenie na pracę?

Będę musiał sam "zgadnąć" i zaoferować mu nowy kontrakt, czy po prostu przyjdzie informacja do skrzynki, że ten zawodnik otrzymał pozwol. o pracę?

 

Proszę o odp

Odnośnik do komentarza

Witam.

Pytanie moje dotyczy subskrypcji wiadomosci. Mianowicie zaimportowalem liste zyczen ze scouta z juniorami. Przejrzalem, liste oproznilem i usunalem, nie mam zadnego gracza na liscie zyczen, ani zadnej listy poza domyslna. Wszystko fajnie i bez niespodzianek. Niespodzianki pojawily sie w subskrybowanych wiadomosciach, bo dopisalo mi sie automatycznie 1670 graczy i kategorie wiadomosci dot. kontraktow i transferow. W zwiazku z tym mam codziennie dziesiatki wiadomosci w skrzynce o jakich patalachach z madagaskaru, burkina faso i tak dalej. Jak szybko usunac gosci z subskrypcji? Nie da sie ich wszystkich zaznaczyc, jesli odznaczam recznie "ptaszki", to i tak mam ich ciagle na liscie, pod PPM mam usuniecie kazdego z gracza z osobna, ale wybor tej opcji powoduje 30 sekund zawisu na przemielenie reszty nazwisk. Da sie to cholerstwo oproznic i wylaczyc automatyczne dodawanie nazwisk do listy subskrybowanych wiadomosci? Nie znalazlem takiej opcji a teraz cale granie szlag trafil :-/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...