Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że wreszcie zwolniono Białka, nic więcej na jego temat nie napiszę bo napisałem już wiele.

 

Wieczorek to człowiek Odry, który poukłada wszystko tak aby już jesienią Odra mogła być pewna utrzymania a na wiosnę by walczyła o to 6-7 miejsce, które zakładał zarząd przed sezonem - mam taką nadzieję.

 

Co do okresu przygotowawczego - kiedy trenował Odrę zawsze nasza drużyna zaczynała średnio ale z czasem się rozkręcała. Wyniki miał bardzo dobre. W Koronie było podobnie. W Górniku również pierwszy sezon miał dobry a, że raz spartaczył przygotowania to wcale nie znaczy, że zły z niego trener. To stosunkowo młody szkoleniowiec, który jeszcze się uczy na błędach.

 

Richard witamy na starych śmieciach! :)

 

A w niedzielę Odra - Górnik :>

Odnośnik do komentarza

Manort, prosze Cię ostatni raz - nie pisz bzdur. Poprzednim razem Wieczorek trenował Odrę od 1 lipca 2001 do grudnia 2004. Nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby wyliczyć, że to dłużej niż 2 lata. Poza tym za prezesury Serwotki, który w lipcu wrócił na stanowisko prezesa każdy trener otrzymywał długi kredyt zaufania. I tak po kolei:

Marcin Bochynek maj 1995 - kwiecień 1998, prowadził Odrę w 93 meczach ligowych

Albin Mikulski kwiecień - wrzesień 1998, 18 meczów

Jerzy Wyrobek wrzesień 1998 - czerwiec 2001, 80 meczów

Ryszard Wieczorek lipiec 2001 - grudzień 2004, 97 meczów

Franciszek Smuda grudzień 2004 - czerwiec 2005, 13 meczów

Waldemar Fornalik czerwiec 2005 - wrzesień 2006, 35 meczów

Marcin Bochynek wrzesień - grudzień 2006, 10 meczów

 

I teraz żeby nie było niejasności - Mikulski sam zrezygnował bo otrzymał lukratywny kontakt w Opolskim (po)tworze Varta/odra. Smuda podpisał kontrakt na pół roku i po wypełnieniu kontraktu Odra nie była zainteresowana przedłużenia z nim umowy. Fornalik po serii słabych występów sam zrezygnował. Tak więc jak widać z tych zwolnionych przez Serwotkę każdy prowadził klub dłużej niż 2 lata.

Odnośnik do komentarza

Prezes Stowarzyszenia MKS Odra Wodzisław, Andrzej Surma, potwierdził, że doszedł z czeską grupą finansową do porozumienia w sprawie sprzedaży 51 procent akcji spółki. O szczegółach dowiemy się później a proces przejmowania klubu ma zająć około 2 miesięcy. Szkoda, że nadal nikt nie chce wyjawić nazwy czeskiej firmy.

Odnośnik do komentarza

Nie. Na razie ma zostać wyburzona trybuna kryta, która szpeci obiekt i na jej miejsce powstanie większa trybuna z zapleczem. Druga trybuna powinna powstać na łuku za bramką. Również ma być w całości kryta ale czy w ogóle powstanie mają wykazać badania geologiczne bo niedaleko płynie rzeka i nie wiadomo czy grunt wytrzyma taki napór bo ponoć ma to być największa trybuna na nowym stadionie. Otwarta na razie ma zostać bo to ona ma być połączona z tym kompleksem i jej ewentualne wyburzanie ma się rozpocząć kiedy zakończą się wszystkie przetargi na budowę Galerii.

Odnośnik do komentarza

Na razie krótko bo jestem tak wkurwiony, że mogło by tu paść zbyt wiele niecenzuralnych słów :]

Piłka jest niesprawiedliwa. Chce mi się płakać. Górnik nie zasłużył dziś nawet na 0 punktów - za to co zaprezentowali powinni dostać minus 5 a mają jeden punkt :| słupek, poprzeczka, dwie sytuacje niewykorzystane sam na sam, Odra walczyła do ostatniej sekundy a drwale z Zabrza tylko wycinali naszych zawodników równo z ziemią. Szkoda, że sędzia dopiero w drugiej połowie zaczął kartkować bo Górnik powinien ten mecz kończyć przynajmniej w 9. Wosia odwieźli na sygnale do szpitala po brutalnym wejściu któregoś z zawodników rywali. Hajto niech już lepiej kończy karierę bo poza buractwem i brutalną grą nie prezentuje kompletnie niczego. Czerwona dla niego powinna być o wiele prędzej ale arbiter był wyrozumiały dla brutala bo przecież ma na nazwisko Hajto... O ile w pierwszej połowie Zabrze coś tam jeszcze próbowało stworzyć tak po zmianie stron nie stworzyli chyba ani jednej okazji. Nie licząc rzutów rożnych po których zawsze dobrze interweniował Stachowiak.

Zaciął się nam napad. Ale za ambicję trzeba podziękować wszystkim Odrzańskim. Super mecz - wynik fatalny.

Odnośnik do komentarza
Pozostaje mi sie zgodzić z waszą opinią. Ten kto zatrudnił tych oszołomow w Górniku powinien za to odpowiedziec. Ewidentne dzialanie na szkode klubu i sponsora. Jedyne co cieszy to tylko liczba kibiców Górnika.

Kibiców Odry też ;) był znowu nadkomplet i szkoda by było gdyby Górnik poleciał z ligi bo mecze z Górnikiem zawsze są numerem 1 jeżeli chodzi o derby z Śląskimi drużynami dla kibiców Odry.

Górnika oficjalnie około 1500 osób. Odry 6000 z czego było na naszych sektorach kilku anonimowych Żaboli bo dostali oklep przy bramach...

 

Niestety Górnik prezentuje się fatalnie i jeżeli zimą nie dojdzie do poważnych wzmocnień to nawet geniusz Henia nie pomoże. A Górnik to klub, który zasługuje na miejsce w czołówce ligi a nie na dnie.

Odnośnik do komentarza

Ja sytuację widziałem z daleka bo od miejsca w młynie gdzie stałem do pola karnego jest jakieś 60 metrów. Widziałem, że zawodnik z Zabrza i Janek wyskoczyli razem do piłki i nagle Jasiu już leżał na murawie. Chyba sam się nie skontuzjował? Nie widziałem skrótów i nie mam pojęcia co się stało, czy działał tam łokieć rywala czy coś innego. W każdym razie Jasiu pokazał, że ma jaja i Odrzańskie serce - chciał wrócić na boisko i grać dalej :) Malinowski i lekarz na siłę go spychali do karetki, nawet nie chciał oddać opaski kapitana :P musiał zebrać niezłe uderzenie w głowę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...