Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Odra się zbroi :> podpisano już kontrakty z bramkarzami M. Buchalikiem (Energetyk Rybnik) i M. Juszczykiem (Wisła Kraków), obrońcą Marcinem Dymkowskim (Lech), pomocnikami Małkowskim (GKS J-bie) i Gierczakiem (G.Zabrze) a dziś oficjalnie potwierdzono, że Maciej Korzym został wypożyczony na rok do Odry. Mam nadzieję, że tym razem podwoi ilość zdobytych bramek dla Odry w porównaniu z ostatnim sezonem w którym grał dla nas ;)

Odnośnik do komentarza
Wczoraj została powołana decyzją walnego zebrania akcjonariuszy rada nadzorcza Odry Wodzisław Śląski, w skład której weszli: Andrzej Rojek, Marian Oślizło i Antoni Piechniczek.

 

Dziś rada nadzorcza ukonstytuowała się, wybierając na przewodniczącego Andrzeja Rojka, wiceprzewodniczącym został Marian Oślizło, a członkiem rady nadzorczej - Antoni Piechniczek.

 

Na dzisiejszym posiedzeniu wybrano również nowy jednoosobowy zarząd, na którego prezesa nowa rada nadzorcza powołała Ireneusza Serwotkę.

 

źródło: Odra Wodzisław Śląski

:szok:

Czy ja wiem czy oni dobrze zrobili :-k z jednej strony Serwotka to człowiek, który postawił Odrę na nogi kiedy w 1992r groziła jej degradacja do IV ligi a z drugiej odszedł z klubu nie podając nawet powodu i teraz ot tak sobie wraca. No i co robi Piechniczek w zarządzie to już w ogóle niezły zonk :o

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mialem wczoraj okazje obejrzec wygrany sparing Odry z Clearexem 6:0 i wniosek jeden - Odra poza Korzymem nie ma napastnika :). To co wyrabiali Moskal z Socha i cala reszta 8 zawodnikow w 1 polowie to cyrk. Ci w drugiej zagrali o niebo lepiej. Zastanawiam sie po co Wasi wlodarze takich zawodnikow sciagaja. Oni sie nawet na 3 lige nie nadaja :/. Podobal mi sie tylko z gry Szary i Korzym. Reszta hmm na tle rywala z ligi halowej niewiele pokazala :). Jak mozna miec 20 setek w meczu i nie wykorzystac nawet polowy. Ludzie na trybunach zamiast bramki to liczyli slupki i poprzeczki. A najlepszy byl lob Seweryna w drugiej polowie w.. slupek i dobitka z metra nad pusta bramka :D. Jestem ciekawy konfrontacji z Legia. Wtedy beda miec 3-4 sytuacje i ciekawe jaki bedzie wynik :>.

Odnośnik do komentarza
3-letnią umową z klubem związał się Mateusz Bik, który występował w zespole Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków.Bik ma 20 lat i jest pomocnikiem. W ubiegłym sezonie pojawił się na boisku w barwach Młodej Wisły siedmiokrotnie i strzelił dwa gole.

Ktoś coś wie na temat tego zawodnika? 7 spotkań to niewiele ale 7/2 wygląda interesująco. Pewnie gdyby był drugim Szymkowiakiem to by nam go Wisła tak łatwo nie dała ;) ale skoro Odra go kupiła to chyba jakiś poziom prezentuje?

Odnośnik do komentarza

Aż mi się nie chce nic pisać, wynik mówi sam za siebie :jupi: Doping fantastyczny, kibice Legii na naszych sektorach milczeli długimi okresami a my non stop pierdolnięcie na cały ryj :)

drużyna pokazała, że ma prawdziwie śląski charakter, Legia nie potrafiła nawet oddać jednego dobrego strzału na bramkę Stachowiaka. Aleksander dziś robił obrońców Legii jak małe dzieci :respekt:

Jak ja się cieszę :D idę świętować :pa: napiszę coś więcej jak ochłonę ;)

Odnośnik do komentarza
Komisja Ligi zweryfikowała wynik meczu 2. kolejki Młodej Ekstraklasy Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski, jako walkower 0-3 na niekorzyść drużyny gospodarzy. Powodem tej decyzji było przekroczenie limitu obcokrajowców w drużynie Legii Warszawa.

Profesjonalnie mają w tej Legii ;)

Burdel na kołach. żeby nawet nie wiedzieć ilu zawodników spoza Polski może grać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejny mecz w Wodzisławiu i kolejny komplet na Bogumińskiej :) Ruchu około 1400 osób. Doping przez cały mecz z obydwu stron. Ruch się mocno spinał w 2 połowie ale nie odpowiadaliśmy na ich zaczepki. Trochę serce bolało, kiedy grały dwie ulubione drużyny ale mimo wszystko boje ono mocniej dla Odry więc satysfakcję lekką po wygranej mam. Setny mecz Sławka Szarego uczczony golem naszego lewego obrońcy i pokłonem Sławka w stronę najwierniejszych :) Kibicowsko byliśmy lepsi od Ruchu wspierał nas Włókniarz Kietrz i Unia NS.

 

Na boisku byliśmy zdecydowanie lepsi ale trzeba wspomnieć o błędzie arbitra w pierwszej połowie. Ruch zdobył bramkę, której arbiter nie uznał - jak pokazały powtórki faulu na Kowalczyku nie było. Dziś rozmawiałem z Jabolem i powiedział, że zdawał sobie sprawę z tego, że nie sięgnie piłki a że poczuł lekkie opieranie się o niego ręki przeciwnika to teatralnie się wywrócił.

Bramka Gierczaka to majstersztyk. Karny dla Odry jak najbardziej słuszny, zawodnik Ruchu po meczu przyznał, że zagrał ręką a z trybun było to znakomicie widać.

Gromimy u siebie a na wyjeździe spisujemy się słabo. Mam nadzieję, że Białek znajdzie na to receptę i również na wyjazdach będziemy niepokonani :>

Dobry debiut w Odrze zaliczył Robert Kłos, który na prawej obronie spisywał się lepiej od Radlera. Fantastycznie Kuranty i Woś a także Gierczak, który jest chyba najbardziej udanym transferem Odry w tym okienku transferowym. No i Korzym trzyma poziom.

 

A temu meczu przyświecało hasło: Odra to lot na całe życie a nie sport sezonowy ;)

Odnośnik do komentarza

2500 widzów oglądało zwycięski bój Odry z Polonią Bytom w meczu Pucharu Ekstraklasy. Piękną bramkę po długim rogu zdobył Seweryn. W 19. minucie Adam Bensz zagrał ręką poza polem karnym i nasz bramkarz został usunięty z boiska. Od tej pory Odra musiała grać w 10. Polonia wyrównała po przerwie i była zespołem, który częściej przebywał przy piłce ale zagrożenia przy bramce Odry nie potrafił stworzyć. W 83. minucie lewą stroną pobiegł z piłką Szary, minął dwóch zawodników Polonii i posłał mocną piłkę w pole karne, rozpaczliwie interweniujący obrońca Bytomia przeciął piłkę i ta wylądowała w bramce gości. Odra kolejny raz pokazał charakter, grając przez 3/4 meczu w osłabieniu i zwyciężając. Cieszy frekwencja - jak na mecz PE zaskakująco wysoka. Pełny stadion na meczach ligowych od pewnego czasu w Wodzisławiu to nie przypadek :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...