Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam mam wrazenie, ze wszyscy "kumaci" sa tacy sami... po co ich wartosciowac to nie wiem :-k

Nie wydaje mi się. Są kumaci z zasadami, którzy nie demolują stadionów tylko ustawiają się w trasie jeżeli potrzebują się wyżyć.

 

Wiślacy od początku meczu zachowywali się skandalicznie. W sumie nie ma im się co dziwić - ich drużynie nie szło... :roll:

Ciekawe czy będzie kara finansowa za tak nieodpowiedzialne zachowanie :-k

3000 złotych :lol:

 

A Lech ponoć dostał zakaz na mecz z Cracovią i Odrą ale w Wodzisławiu i tak się zjawi ;)

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy będzie kara finansowa za tak nieodpowiedzialne zachowanie :-k

3000 złotych :lol:

 

A Lech ponoć dostał zakaz na mecz z Cracovią i Odrą ale w Wodzisławiu i tak się zjawi ;)

 

No teraz powinno to być przekazane na postawienie nowych toalet. A na Cracovii tym bardziej :] Tylko nie będą to oficjalki. Jakby na zgodę nie pojechali to byłoby już źle. Na pewno już są umówieni na ustawkę :] Jak z Wodzisławiem będzie to nie mam pojęcia, ale możliwe, że również zawitają. Nie wiem, czy w tym sezonie na jakimś wyjeździe nie pojawiło się chociaż 200-300 osób. Nawet na puchar do Gliwice do klatki pojechali ;)

Odnośnik do komentarza
Na 99% będą. W zeszłym sezonie też na Odre mieli zakaz to się z nami ustawili i wprowadziliśmy ich na nasze sektory.

 

Faktycznie była jakaś kara :] Jakby ktoś nie chciał żebyśmy tam większą ekipą przyjechali :] Ale to mi się w piłce podoba, że kibice sobie pomagają. My u siebie możemy wpuścić Legię, mimo że większość nie była temu pomysłowi przychylna, możemy pojechać na czarno do Wodzisławia. Na puchar w 2004 roku też wpuściliśmy ich na swoje trybuny, ale wtedy nie skończyło się to ciekawe :]

Odnośnik do komentarza
Na 99% będą. W zeszłym sezonie też na Odre mieli zakaz to się z nami ustawili i wprowadziliśmy ich na nasze sektory.

na 102% beda. Btw czy za takie wpuszczanie pozniej nie mieliscie problemow? Nasi bez barw pewnie w jakims naroznikowym sektorze siedzieli czy oficjalnie w klatce?

Odnośnik do komentarza
Na 99% będą. W zeszłym sezonie też na Odre mieli zakaz to się z nami ustawili i wprowadziliśmy ich na nasze sektory.

na 102% beda. Btw czy za takie wpuszczanie pozniej nie mieliscie problemow? Nasi bez barw pewnie w jakims naroznikowym sektorze siedzieli czy oficjalnie w klatce?

Wprowadziliśmy ich na sektor H - to zawsze sektor buforowy między trybuną siedzącą otwartą a sektorem przyjezdnych. Nie dopingowali ale barwy mieli. Byli bez flag. Lech nigdy u nas nie wywoływał większych emocji więc nawet piknikom - napinaczom to nie przeszkadzało ;) Lech jest na Śląsku raczej postrzegany pozytywnie - to nie znienawidzona Legia, Sosnowiec czy Wisła.

Odnośnik do komentarza
Mariusz Pawełek po środowym meczu z Odrą przyznał, że z chęcią wróci kiedyś do Wodzisławia. - Jak będę kończył karierę i będzie coś na rzeczy to z przyjemnością wrócę, by grać w Odrze - mówił tuż po spotkaniu golkiper Wisły.

 

Mariusz Pawełek ma dopiero 27 lat i przed nim jeszcze kilka ładnych lat grania w piłkę. Jednak już teraz zadeklarował, że kiedyś do klubu z nad czeskiej granicy wróci. - Spędziłem w Odrze bardzo dużo czasu. Niedaleko jest moja rodzinna miejscowość - Lubomia, dlatego zawsze miło wspominam tutejszą atmosferę. Jak będę kończył karierę i jeśli będzie coś na rzeczy to z miłą chęcią tutaj wrócę - zapewniał bramkarz Wisły.

 

Podczas niedzielnego meczu fani Odry skandowali jego imię i nazwisko. Ten natomiast odpłacił się im brawami i uniesionym w górę kciukiem. - Dziś gram dla Wisły i to jest dla mnie najważniejsze, jednak cały czas jestem sercem z Odrą - wyznaje Pawełek.

 

źródło: sportslaski.p

I jak tu nie kochać Mariusza? :)

Odnośnik do komentarza

Zrobiliśmy w klubie konkretną zadymę w związku z zaniżaniem przez dziennikarzy frekwencji na meczach Odry i w końcu jest odpowiednia reakcja ze strony władz klubu:

MKS "ODRA" Wodzisław Śląski Spółka Akcyjna informuje, iż w związku z nasuwającymi się wątpliwościami dotyczącymi ilości widzów na meczu ODRA - WISŁA Kraków - wyznaczona Komisja przeprowadzi postępowanie wyjaśniające zmierzające do weryfikacji ilości widzów na podstawie zapisów z monitoring oraz dowodów księgowych dot. ilości sprzedanych biletów. Ustalenia Komisji zostaną podane do wiadomości na stronie internetowej Odry.

Mamy nadzieję, że zainstalowanie w najbliższym czasie systemu pełnej identyfikacji kibiców oraz kołowrotków pozwoli każdorazowo na dokładne określenie ilości widzów. Miasto Wodzisław Śl. jako właściciel stadionu, przeznaczyło w budżecie środki finansowe na zrealizowanie tej inwestycji, co może nastąpić już w rundzie wiosennej sezonu 2008/2009.

Takie bezczelne zaniżanie frekwencji na naszym stadionie przez dziennikarzy wpływa negatywnie na postrzeganie klubu w oczach potencjalnych inwestorów a także kibiców. Dobrze, że w końcu zostaną podjęte kroki by takie sytuacje jak w meczach z Legią kiedy na obiekcie było 7000 widzów a różne media rozpisywały się o 3500, 4000, 4500 a maksymalna liczba jaką widziałem to 5500, nie będą już miały miejsca.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Odry :jupi:;)

 

Po słabiutkim meczu pokonaliśmy w Wodzisławiu Śląskim gospodarza tego meczu Piasta 1:0 po ładnym golu Malinowskiego, który po ciężkiej kontuzji wreszcie zaczyna powracać do formy co było widać już w meczach z Górnikiem i Wisłą. Po 7 meczach wreszcie odnosimy zwycięstwo i oddalamy się od miejsca barażowego. O samym meczu pisać nie warto.

Odnośnik do komentarza
To prawdziwy pech! Kapitana Odry Jana Wosia (34 l.) czeka poważna operacja twarzy. Piłkarz ma już tegoroczną rundę z głowy.

 

Wszystko przez starcie z Michałem Pazdanem (21 l.) w derbowym meczu z Górnikiem tydzień temu. Na początku drugiej połowy Woś skaczący do powietrznego pojedynku uderzył głową w obrońcę zabrzan. Kapitan Odry długo nie podnosił się po tym starciu. W końcu wstał, chciał nawet kontynuować grę, ale nie pozwolił mu na to klubowy lekarz, a karetka natychmiast odwiozła Wosia do szpitala.

Pierwsze prześwietlenie i diagnoza nie była aż tak dramatyczne. Twarz i okolice prawego oka były wprawdzie mocno opuchnięte, ale wydawało się, że zawodnik będzie mógł zagrać w sobotnim derbowym spotkaniu wodzisławian z Piastem Gliwice.

 

Teraz już wiadomo, że nie ma no to szans. Mało tego, piłkarza czeka w przyszłym tygodniu poważna operacja.

 

– Drugie prześwietlenie wykazało, że nie tylko kość jarzmowa, ale i inne są zmiażdżone. Lekarze wytłumaczyli mi, że trzeba wszystko otworzyć i poskładać. Czasu jest niewiele, bo takie operacje trzeba wykonać do dziesięciu dni po urazie. W poniedziałek w klinice w Katowicach mam konsultację, a zaraz potem we wtorek lub w środę czeka mnie operacja – tłumaczy Faktowi Woś.

Kapitan Odry jest podłamany, że nie będzie już mógł wystąpić w tegorocznych meczach.

 

– Szkoda, bo po tym, jak przyszedł do nas trener Wieczorek i zmienił mi pozycję, świetnie zaczęło mi się grać. No ale nic nie poradzę. Kontuzje omijały mnie zresztą przez ostatnie trzy lata. Mam tylko nadzieję, że szybko wrócę do treningów. A do główek w meczach ligowych będę chyba teraz skakał tyłem – mówi piłkarz Odry, który na boiskach ekstraklasy rozegrał już 293 mecze.

 

http://www.efakt.pl/sportowcy/artykul.asp?artykul=38388

Tragedia z Jasiem :( niestety to najgorsza diagnoza z możliwych...

Odnośnik do komentarza

Skoro operację ma we wtorek lub w środę to pewnie kilka dni będzie miał szwy, więc występ w sobotnim meczu z Arką odpada. Później nie wiadomo jak to się będzie goić i jest mecz z Lechem a 7 grudnia wyjazd do Krakowa i koniec rundy. IMO nie chcą ryzykować jego zdrowia dla 3 spotkań.

Odnośnik do komentarza

Tak wiem, jestem masochistą ale byłem na kolejnym meczu PE ;) poziom niższy niż w C-klasie. Górnik jedyne zagrożenie jakie stwarzał to akcje Pitrego, więc Odra mogła być spokojna o zero z tyłu. My a ataku straszyliśmy Moskalem więc inny rezultat niż 0:0 w tym meczu nie mógł paść. Znaczy mógł ale jeżeli strzela się 5 metrów nad poprzeczką z rzutu karnego to nie mógł ;) oby z Arką był inny mecz bo dziś to nic tylko zapić i zapomnieć, że się na takiej kopaninie było...

Odnośnik do komentarza

Dziś arcyważny mecz z Arką a przed nim taki sympatyczny akcencik - Leo powołał na konsultacje w Turcji dwóch zawodników Odry, naszego bramkarza Adama Stachowiaka i odkrycie rundy Maćka Małkowskiego. Cieszy, że selekcjoner śledzi poczynania naszych zawodników. To taka mała nagroda dla nich za postępy jakie poczynili w ostatnim czasie.

Odnośnik do komentarza

0:0 z Arką po słabym meczu w którym żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowych okazji do zdobycia gola dlatego remis niestety trzeba przyjąć jako rezultat sprawiedliwy i w pełni oddający to co działo się na boisku. Odra miała karnego, którego nie wykorzystał Szary strzelając w słupek. Jeżeli nie wykorzystuje się jedenastki to takiego remisowego meczu nie można wygrać. To chyba najgorszy mecz Odry w tym sezonie jeżeli chodzi o skuteczność, widowiskowość i ambicję. Wisła i Lech nas z taką formą zmiotą z powierzchni ziemi :]

Odnośnik do komentarza
Remis 1:1 i awans do ćwierćfinału PE. Szkoda wielu zmarnowanych okazji bo była szansa na wysokie zwycięstwo. Z taką skutecznością to sobie możemy...

hmm przeciez mecz byl na remis ustawiony to jak mogli wbic? Nie widzialem gola na 1-1, nie padl czasem w dosc dziwnej sytuacji? ;)

Ciekawszy mecz bedzie w nd, nawet transmisja jest w c+ . Nasi moga byc po Rosji zmarznieci i przemeczeni....0-1 biore w ciemno, choc wiem, ze ciezko bedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...