Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawialem wczoraj z Fatem i wpadnie na 2 doby od srody do piatku, jako iz w takim terminie chyba nikt wiecej nie przyjedzie stwierdzil, ze bedzie kimal w aucie :) Jesli ktos chce sie z nim wybrac autem w srode to znacie namiary na niego.

 

nie ukrywam ze ta opcja mi sie podoba, juz zaatakowalem Fata ;]

Odnośnik do komentarza

A co z Grepio, który był w zeszłym roku chyba najstarszym debiutantem w historii? Na początku deklarował chęć pojawienia się, a jego wpłaty nie widzę :-k

 

 

trochę się pozmieniało - ale spróbuję przyjechać na 3 dni

jutro przeleje kasę Vamiemu

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie jeszcze sporo czasu, ale Warszawo macie już pomysł jak jedziecie? Google Maps mi tu zaproponował trasę http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Warszawa&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&geocode=FSz2HAMdBZ9AASkBn4aaZsweRzH80-qIKr7wcg%3BFWkOHwMdUYxcAQ&mra=me&mrcr=0&mrsp=1&sz=14&sll=52.367948,22.835426&sspn=0.03658,0.077162&ie=UTF8&ll=52.62306,22.189636&spn=1.16381,2.469177&z=9 można by się gdzieś spotkać i razem pojechać :)

 

Btw. info dla ludzi z Łodzi i okolic (lub też innych osób, które podróżują np. pociągiem i będą przejeżdżać przez Koluszki), jadących bądź też planujących jechać na zlot, mam miejsca w samochodzie.

Odnośnik do komentarza

DK62 od Węgrowa do Wyszkowa jest w niezłym stanie (wąsko, bo jakieś 6m, ale nawierzchnia dobra, bo nowa), nie wiem jak dalej. Na pewno są ładne widoki. ;)

 

 

DK2 od Wwy do Mińska można przejechać sprawnie, albo wolno, zależy od pory dnia. Sam MMz również (obwodnica się robi, a przez 5km miasta trzeba przejechać). Dalej, aż do Siedlec, to przyzwoita trasa, tyle że jeździ nią od cholery tirów. I to chyba najlepsze (najszybsze) rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...