Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

najnowsze ogloszenia duszpasterskie ekipy Dolny Slask Poludnie w skladzie Double F : ( :P )

- Fat zamierza przyjechac tylko na jedna dobe, najprawdopodobniej czwartek - piatek

- ja jeszcze nie wiem czy w ogole przyjade

- jesli przyjade z Fatem, to rowniez z nim bede wracal nastepnego dnia

Bardziej konkretne info urodzi sie pewnie z biegiem czasu ;]

Odnośnik do komentarza

najnowsze ogloszenia duszpasterskie ekipy Dolny Slask Poludnie w skladzie Double F : ( :P )

- Fat zamierza przyjechac tylko na jedna dobe, najprawdopodobniej czwartek - piatek

- ja jeszcze nie wiem czy w ogole przyjade

- jesli przyjade z Fatem, to rowniez z nim bede wracal nastepnego dnia

Bardziej konkretne info urodzi sie pewnie z biegiem czasu ;]

 

Dobra, dobra - nie róbta se jaj z pogrzebu Bieruta - jak mawia stare ludowe porzekadło. Macie się stawić na co najmniej 48 h i koniec. Jedną dobę to Wam zajmie sam dojazd (w obie strony), a głupio trochę spędzić więcej czasu w podróży niż na zlocie.

Odnośnik do komentarza

panowie, ale prawde powiedziawszy to mi uklad jednodobowy jest nawet na reke... tak sie sklada, ze w lipcu robie w ramach praktyk taki dosc solidny projekt (ktorego jeszcze nie zaczalem ;] ) i mamy go skonczyc do konca miesiaca, wiec pewnie ostatnie dni to beda modlitwy i proby wydluzenia doby chociaz o kilka godzin ;] poza tym zawsze pod koniec lipca jeszcze wypadaja zniwa, wiec dwa dni straty to mniejsze ryzyko nieobecnosci na wsi, kiedy bedzie zniwny zapierdol

chociaz zgadzam sie, ze wiecej czasu pewnie stracimy na dojazd i powrot niz tam z wami posiedzimy, ale dobre i chociaz tyle

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie zapytanie, czy ktoś wyjeżdża z Warszawy w okolicach godziny 14 i miałby jedno miejsce w samochodzie?

Mam pociąg z Kalisza koło 10 i w Warszawie jest przed 14. Jak badałem możliwości dalszej podróży pociągiem, to nie przedstawiają się one kolorowo.

Odnośnik do komentarza

Aa, nie wiedziałem, że jedziecie pociągiem :) w takim razie chętnie się przyłączę :) Co ciekawe mój pociąg ma przyjazd na Wschodni też o 14:07 :D

 

Edyta: okej, wy widzę wyjeżdżacie ze Wschodniej 14:07, czyli ja nie mam szans, żeby dojechać na ten pociąg. Czyli się nie przyłączę :|

Odnośnik do komentarza

Nie mam, z Kalisza wcześniejszy jakiś pojebany o 8 rano z 3 przesiadkami i jestem o 12 z groszami na Wschodnim.

 

A następny z Wa-wy jest o 17:45, ale wymyślili, mistrzowie planowanie rozkładów :picard:

 

 

Czyli muszę liczyć na jakąś dobrą duszyczkę ze Stolycy.

 

Edyta: ten pociąg 14:07 startuje z Zachodniej 13:52. Mój teoretycznie wbija na Zachodni 13:50. Jesli sa skomunikowane, to może czeka, ale nie wydaje mi się, bo to pociągi dwóch rożnych spólek. Nie znam się na tym, może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...