Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Hm, no to faktycznie, takie kombinowanie nie przejdzie, przydałyby się z 4 takie Wiejskie Chaty. ;)

Trochę latam po Mazurach, Suwalszczyźnie to pewnie podrzucę kilka propozycji.

 

Kwestia, że gdzieś na wcześniejszych stron ktoś krzywo patrzył na 45 zł za dobę. "Od paru lat standardem jest osrodek z domkami i z lazienka + jakas sensowna infrastruktura rekraacyjna w poblizu (woda, boisko do pilki i innych sportow)." Nie jestem pewien jak wyjdzie taka zależność warunków od ceny na Mazurach w sezonie, co roku drożej jest, choć pewnie jakby brać od razu na więcej osób to zawsze zniżki będą.

Odnośnik do komentarza
Nie jestem pewien jak wyjdzie taka zależność warunków od ceny na Mazurach w sezonie, co roku drożej jest, choć pewnie jakby brać od razu na więcej osób to zawsze zniżki będą.

 

Drugim problemem bedzie pewnie fakt, ze w gre wchodzi rezerwacja tylko na 3 noce pewnie (standardowo zlot odbywa sie od czwartku do niedzieli) i na taka opcje czesco osrodkow tez patrzy krzywym okiem, bo wiadomo, ze wtedy czesto musza miec te miejsca puste polowe tygodnia.

Odnośnik do komentarza

choc akurat Poznan bedzie mial wtedy daleko

 

maregs nie jesteś potencjalnym kotem zjazdowym, nie przystoją Ci takie teksty ;)

 

Jeżeli zlot miałby się odbyć w rejonie mazursko-podlaskim (taa, a Jaga wygra wszystkie mecze wyjazdowe do końca sezonu :D) to służę pomocą.

 

P.S.

Ja lubię sobie od czasu do czasu popatrzeć na mapę i mam taką propozycję (a co, wolno mi). Otwórzcie sobie mapkę Polski w paincie i zarzućcie taki czworokącik Ełk-Ostróda-Skierniewice-Siedlce. Ja proponuję szukać w tym rejonie. ADR, tyś ostrołęcki bandyta, może coś ciekawego znasz?

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, mam hit. Dzwoniłem i są zainteresowani.

 

- nie ma problemu żebyśmy przyjechali na 4 dni od 29.07 do 1.08 (czw-nd)

- nie ma problemu z 40 osobami albo i więcej

- 35 zł za osobę w domku z łazienką bez wyżywienia

- obiady po 15 zł

- jest sklep blisko otwarty do 21:00

- jest rzeka Bug (rwąca z wirami - kąpiel niewskazana, ale spływy kajakowe owszem)

- jest park piękny krajobrazowy nad owym Bugiem

- jest basen za darmo /płytki, ale popluskać się można/

- jest kort tenisowy za darmo, sprzęt na miejscu jest też do tenisa

- boiska do siatkówki, piłki nożnej

- jest bar

- jest bilard

- jest stołówka z domową kuchnią

- wszystko położone w najpiękniejszych podlaskich lasach

 

:gool:Ośrodek "Pod Sosną" w Wólce Nadbużnej k/Siemiatycz :gool:

 

Odległości samochodem:

Białystok - 105 km

Warszawa - 146 km

Kielce - 285 km

Łódź - 286 km

Gdańsk - 433 km

Poznań - 484 km

Wrocław - 492 km

Wodzisław Śląski - 510 km

Szczecin - 658 km

 

Chodzi o tę Wólkę Nadbużną - na stronie Meteora mapa źle pokazuje, to nie jest koło Nurca, tylko przy samej głównej trasie na Lublin

 

Dla niezmotoryzowanych:

Pociągiem z Warszawy Wschodniej do Siemiatycz o 11:02, jesteśmy 13:15 w Siemiatyczach. O 13:50 autobus z Siemiatycz do Wólki Nadbużańskiej.

Odnośnik do komentarza

nie mogę się wypowiadać za cały Zachód, ale mi wszędzie pasuje.

z tego co widze:

-domki 4-osobowe 130 PLN.

- 2 domki 16-osobowe, osoba w domku 30 PLN, cena do negocjacji.

 

 

130/3 = 32.5... a nie 35. Rozumiem, ze cena 35 zawiera prad i "oddechowe"?

Maja 8-10 domkow 4 osobowych?

a moze te 2 loszki wziasc? moze by na 25pln zbili ;) choc tam powinnny byc min 3 lazienki, bo 16 osob na 1 lazienke to przesada, a w sumie dla 5pln nie warto sie pstrykac.

Propozycja bardzo ciekawa, bo wiemy jak to jest z tymi rezerwacjami na weekend w sezonie. Mysle, ze jak nie bedzie zadnej ciekawszej propozycji w ciagu 10 dni trza bukowac, bo w kwietniu moze byc juz po frytkach w wiekszosci osrodkach.

Odnośnik do komentarza

Icon zapewne napisze, ze on swoim GP nawet do Władywostoka dojedzie, więc chyba nie powinno być problemów :P

Zapewne się mylisz. Mnie na tym zjeździe raczej nie będzie. Nie mogę napisać czemu, nie snujcie domysłów. Jeżeli wszystko się odwróci o 180 stopni to może się zjawię. Ale pewnie dowiem się o tym w momencie, kiedy wszystkie miejscówki będą zajęte, więc na mnie nie liczcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...