Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zlot jest za rok, wiec na napinki jeszcze mamy sporo czasu - nie ma sie co spieszyc. Gdziekolwiek go zrobimy, beda osoby narzekac. Ale wiekszoc, ktora bedzie chciala przyjedzie i czy w zamknietych grupkach czy w pelnej intergracji bedzie sie dobrze bawic. Jakie to tak na prawde ma znaczenie kto, z kim i gdzie. Fajnie, ze w tym roku bylo sporo wartosciowych debiutantow i oby bylo podobnie w przyszym roku. Swietnie, ze bylo tez sporo starej, doswiadczonej ekipy, bo ona jest zawsze wazna czescia zlotu i dodaje mu sporo kolorytu. Litwe bym odpuscil, o tyg. bedzie mozna pomyslec jak bedziemy blizej rezerwacji osrodka, a o miejscu organizacji i elicie bedzie sie jeszcze do tego czasu mozna poklocic z 10 razy, wiec nudno na pewno nie bedzie. :D W koncu trzeba nabijac jakies tematy do nominacji na afery roku :>

Odnośnik do komentarza

Do tej pory się nie odzywałem, bo cały ten temat to dla mnie kupa śmiechu [...]

jasne oczywiscie...kupa smiechu nazywasz dyskusje gdzie i na jak dlugo robic zlot za rok???? Lepiej sie budzic w marcu z reka w nocniku, ze znowu zaden osrodek nas nie chce? Wiele osob pisalo tu, ze dobrze, ze jest ten temat i mozna podyskutowac o wielu waznych rzeczach..

 

Karolu, weź zorganizuj sobie ten zlot dla elity.

Zobaczymy ile osób będzie chciało przyjechać.

czy ktos tu mowi, ze organizuje taki? Wlasnie pisze, ze nie organizuje....Jakbysmy chcieli juz od dawna by takie byly, ale nie chcemy i nie ma, zloty sa i beda otwarte na nowych co pokazal tegoroczny jak i kazdy poprzedni...nie wiem coscie sie tych elit czepili...

 

 

Już mnie nudzi to Wasze napinanie się, jacy to jesteście super zorganizowani i w jakich to liczbach przyjeżdżacie. Co to za sztuka przejechać 120 km 3 autami w 10 osób? Koszt minimalny.

Do siepli jechalismy ok 11h, na zlocie bylo cos kolo 30 osob z czego bodaj 12 jadacych z Poznania...ponad 30%.Czy ze wschodu/poludnia dojechalo wiecej? nie...

To nie tak, ze jezdzimy tylko blisko...nasza wina, ze zloty do tej pory robilismy w centrum Polski i Poznan lezal od 120-200km od miejc zlotow? Czemu po Lodzi nie jedziesz - oni mieli zawsze blizej :P

 

Sztuką jest przejechać 300km albo więcej samemu.

a to nasza wina ze slaska scena nie istnieje? Ze nie namowiles nikogo na zlot? ze nikt nie chcial z Toba jechac?

 

Zawsze łatwiej jest w kupie niż pojedynczo, dlatego jak czytam takie pieprzenie to chce mi się rzygać i odechciewa się przyjeżdżać na jakiekolwiek zloty.

laske robisz, ze jedziesz?

 

Organizujcie sobie zloty dla elit, ja pomimo wielu lat spędzonych na scenie nigdy nie odważyłbym się pisać podobnych bzdur o elicie, przywilejach itp. Ja nie czuję się żadną elitą, nie potrzebuję żadnych przywilejów, nie chcę żeby ktoś mi nosił łóżka, biegał po piwo. Bo mam szacunek dla człowieka.

to dopiero loool :D kto jak kto, ale TY? :o Co do elit to sam sie zastanow co piszesz...nie wiem, ale to Ty sie alienujesz w malych elitarnych dla siebie grupach...

a jesli uwazasz brakiem szacunku fakt, ze ktos komus wyrko przyniosl to soryy, ale o czym mowa :/

Odnośnik do komentarza
To już prędzej po niektórych z Was widać było jak się zamykacie we własnych domkach, grupkach i podgrupach a nowi siedzieli sami. Więc prosze mi tu nie pitol Bebok bo ciebie to bylo na zlocie może widać raz lub dwa z integracją nie miało to nic wspólnego, zaszyłeś się w swojej grupce i finito.

Zupełnie to samo można napisać o Ciebie i Twojej grupie. Siedzieliście sobie w swojej grupie i widać Was było tylko kilka razy. A zarzucanie mi, już drugi rok z rzędu, że zamykam się na kilka osób to kpina w żywe oczy. I potwierdzić to może każdy z kim się integrowałem. Nie dziw się, że nie rozmawiam i nie chcę rozmawiać z Tobą - nie mamy wspólnych tematów, więc ograniczam się do przywitania się i pożegnania. To normalne, że więcej czasu przebywa się z osobami, z którymi łapie się wspólny język. Dlatego wolę towarzystwo Guliego, Vamiego, De Rapha, SZka, Pulka, FYMa czy wielu innych osób z którymi mi się fajnie rozmawia, niż towarzystwo osób, z którymi nie mam o czym rozmawiać. Proste jak budowa cepa.

Mówiąc o napinaczach wspomaniełm o tobie bo bodajże największą wtedy jazde robiłeś jak pojechaliśmy za końskie - miałeś bliziutko i w ostatniej chwili się wycofałeś.

Osz, jeździsz ostro po bandzie. W tym momencie przegiąłeś pałę jak nikt inny. Może masz krótką pamięć, ale leżałem wtedy w szpitalu po ciężkim wypadku. Nawet pokazywałem Ci skutki tego wypadku w Antoninie. No cóż, na tym kończę, bo nie mam zamiaru dyskutować z kimś, kto w tak ignorancki sposób właśnie mnie potraktował.

 

 

 

 

a to nasza wina ze slaska scena nie istnieje?

Tak długo jak tu będę Śląska Scena będzie istnieć, czy Ci się to podoba czy nie.

Ze nie namowiles nikogo na zlot?

Śmieszny argument. Bebok był na weselu, Elf jest w Holandii, Maler w UK, Dawiz przestał w ogóle zaglądać na forum. Pucek nie wiem czemu nie chciał jechać. Kogo ja miałem namawiać?

ze nikt nie chcial z Toba jechac?

A kto miał ze mną jechać? Kraków, z którego nie jechał nikt? A może Wrocław, który jadąc ze mną dobrałby sobie z 200km trasy. Pomyśl logicznie i nie wypisuj takich bzdur. W zeszłym roku jechaliśmy w 4 osoby + Paróva.

laske robisz, ze jedziesz?

Taką samą jak Ty.

Co do elit to sam sie zastanow co piszesz...nie wiem, ale to Ty sie alienujesz w malych elitarnych dla siebie grupach...

Tak? Więc teraz mi mój drogi wytłumacz dlaczego w czwartek, kiedy pod moim domkiem siedzieliśmy z 11 osobami + osobami, które doskakiwały do nas co jakiś czas na chwilkę, ani razu nie pojawiłeś się Ty? Wychodzi na to, że to Ty się alienowałeś. Dlaczego, kiedy po rozegraniu pierwszego i drugiego meczu siedząc w grupie z Fatem i grillem, Ty byłeś obecny tylko w sobotę? :> Dlaczego w czasie dnia spotkać można Cię było tylko w grupie brydżowej? Odpowiedź jest prosta Qczu - bo lubisz tę grupę i w jej towarzystwie zapewne czujesz się najlepiej. Dlatego wrzuty, że ja, De Raph czy ktoś inny siedzimy w grupce osób to dziecinada z Twojej strony. Siedzimy razem, bo się lubimy :] Ale nie odcinamy się od reszty. Każdy kto chce może się przysiąść, nie jesteśmy zamknięci w pokojach na 4 spusty ;)

Odnośnik do komentarza
Siedzieliście sobie w swojej grupie i widać Was było tylko kilka razy.

Troszkę wyrywając z kontekstu i nie wpisując się w całą dysputę:

 

Nie siedzieliśmy na zamku, ani nie byliśmy ograniczeni murem. Każdy wiedział gdzie mieliśmy domek i każdy mógł tam przyjść. Nie wyganialiśmy nikogo, nie robiliśmy się na siłę "lepsi" ani nie uciekaliśmy przed nikim. W czwartek było to dobrze widać, gdy sporo osób zawitało do nas po prostu przechodząc. W sobotę było nam nawet głupio, że siedzimy sami i robiliśmy "obchody".

Więc prosiłbym, żeby nie robić z nas "izolatorów" :|

Odnośnik do komentarza
Nie siedzieliśmy na zamku, ani nie byliśmy ograniczeni murem. Każdy wiedział gdzie mieliśmy domek i każdy mógł tam przyjść. Nie wyganialiśmy nikogo, nie robiliśmy się na siłę "lepsi" ani nie uciekaliśmy przed nikim. W czwartek było to dobrze widać, gdy sporo osób zawitało do nas po prostu przechodząc.

Widać michu, że nie załapałeś ;) chodzi mi o to, że takie wytykanie "bo Wy się alienowaliście!" jest dla mnie dziecinadą. Według mnie alienował się Qcz, bo widziałem go tylko na meczu w piątek i w sobotę podczas tańców ;) Ktoś inny powie, że Qcza widział najwięcej z wszystkich. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Widać michu, że nie załapałeś

Całkiem prawdopodobne, bo wyrwałem z kontekstu o czym wspomniałem :)

 

Siłą rzeczy jest, ze nie da się siedzieć w 40. Bo nie. Po prostu. Zawsze się robią grupy i podgrupy. I nie ma co wytykać komuś, że siedzi w miejscu A a nie B. I każdy ma inne priorytety zjazdowe. Ja bardzo chciałem na ten przykład zobaczyć się z Barmanem. Icon zawsze ma mnóstwo tematów do obgadania z Gulim. Qcz to tylko patrzy jak wyciągnąć siano od innych ;) itd itp

Jest nas za dużo, żeby wszystko się zgrało w jedność. No nie ma mocnych. I wytykanie alienowania czy "unikania" jest głupie po prostu :]

Odnośnik do komentarza

Jest nas za dużo, żeby wszystko się zgrało w jedność. No nie ma mocnych. I wytykanie alienowania czy "unikania" jest głupie po prostu :]

A teraz wytłumacz to ładnie Qczowi, żeby do niego dotarło, bo ja nie mam sił ;)

Pogadaliście sobie, fajnie. To co z tymi Gibami? Pasuje? :)

Szczerze? Bardziej skrajnego punktu nie ma? ;)

 

Skoro już musi być północny - wschód, to niech to będzie bliżej centrum. Poza tym jak sobie wyobrażacie deklarowanie się na rok przed? Bo ja nie wiem co będę robił za rok.

 

A może zlot zimowy? :>

Odnośnik do komentarza

Panowie, na początku trzeba rozważyć jedną ważną kwestię, zlot 4 czy 7 dni. Jeśli opcja nr 2 to w kraju znajdzie się mnóstwo ośrodków, które nas z chęcią przyjmą. Do tej pory największym problemem było znalezienie ośrodka. Jako, że to X zjazd to jestem za opcją 7 dni, w Polsce. Litwa jak najbardziej na zwiedzanie ale nie na zjazd.

Białystok dojedzie wszędzie, co już niejednokrotnie pokazaliśmy. Owszem, fajnie by było chociaż raz mieć bliżej ale jeśli zlot będzie w okolicach Poznania, Wrocławia czy Opola to i tak przyjedziemy (jeśli będziemy mogli)

Odnośnik do komentarza

Pogadaliście sobie, fajnie. To co z tymi Gibami? Pasuje? :)

 

Mysle, ze tak czy inaczej miejscowke mozna wybierac w okoliach stycznia/lutego (ale nie czekac do wiosny). A sondowac osrodki mozna caly rok, np. czy w ogole przyjmuja grupy tylko na przedluzony weekend. Sam chetnie bym sie wybral w kierunku polnocno-wschodnim bo nigdy nie bylem. W tym roku byly zubry to za rok moga byc jaki :keke:

Odnośnik do komentarza
Panowie, na początku trzeba rozważyć jedną ważną kwestię, zlot 4 czy 7 dni.

A czemu od razu odrzucacie taką opcję, że chętni na 7 dni pojadą na 7 dni, a Ci, którzy nie dostaną urlopu czy wypadnie im coś innego, ale będą w stanie przyjechać na 4 dni to płacą za 4 dni?

 

Dokladnie. Taka opjca bylaby dobra, bo tak jak pisalem - osrodki niechetnie przeznaczaja 40 miejsc dla grupy, ktora zajmuje ja tylko na 4 dni z tygodnia. Ale jakby znalazlo sie np. 20 osob na tydzien i 20 na 4 dni to wtedy moze finansowo by im sie to oplacalo i mielibysmy wiekszy wybor miejscowek w calej Polsce.

Odnośnik do komentarza

Ja bym to zrobil inaczej. Zamówił ośrodek z domkami na 7 dni i rozłożył koszty. Każdy ma wpłacić wcześniej. Wyjdzie dla każdego taniej. Bez pierdzielenia. Polska i 7 dni to czas wakacji. Nie pozabijamy sie bo 7 dni pic nie można. Gwarantuje Wam ze i turniej pilki zorganizujemy i pinponga (ustawionego) zagramy no i siatkowke zeby vadox mogl skrzynke browara z druzyna odegrac.

 

Zlot jubieluszowy to dla mnie zlot kiedy po 3 dniach obudzimy sie na kacu, kiedy Szk zagra na gitarze varius manx :) gdzie bedziemy ekipą i kozdy bez wzgledu na pochodzenie bedzie czół się dobrze. Dziś rozmawiałem z ekipą nowicjuszy i wierzcie mi bali się nas. Takie są zdania. Dlatego następnym razem po jednym "nowym" damy do domku bez pierdolenia. Zadnych enklaw. Icon bierze dolą Polskę, reszta swoich.

 

Wydaje mi się ze temat zagranicy upadł. Powinniśmy pomyśleć o tygodniu zlotu z opcją że nie każdy przyjeżdża odrazu. Byłem ostatnio na kawalerskim dwudniowym i 100zł doszło dodatkowo kosztów bo potrafili w ostatniej chwili odmowic

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

odświeżam temat X zjazdu

znalazłem ofertę ośrodka na Mazurach klik;

 

do dyspozycji domki typu Kampinos- 3+2 miejsca,z umywalką, ale bez łazienki; w sumie 75 miejsc, wyżywienie w opcji- ale nie obowiązkowe

kontaktowałem się mailowo- wyrażają zgodę na opcję czwartek- niedziela, o co na Mazurach wcale nie tak łatwo :/

 

dlaczego tak wcześnie?

bo w lutym to Oni mają już wszystko wyprzedane,

propozycja do zastanowienia- jak na Mazury- uważam,że atrakcyjna i w "naszym zasięgu"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...