Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Popsuł się Wam save kiedyś sam z siebie w cmie?

 

Mnie ogólnie tylko raz się zdarzyło,że save w ogóle się popsuł,jak siostra na złość podczas zapisywania gry... wyłączyła mi kompa i blisko 10 sezonów KSZO zmarnowane. :P

 

ale tak z siebie to raczej nie. Czy to przez grzebanie w edytorze czy normalnie.

Odnośnik do komentarza

NAJWIĘCEJ BRAMEK JEDNEGO GRACZA W MECZU O PKT LUB PUCHAROWYM: Ile wasz zawodnik strzelił najwięcej bramek w meczu, ale nie towarzyskim? W moim ostatnim meczu wygranym w LM na wyjeździe w LM z Monaco 7:3 6 bramek strzelił mój snajper Patryk Mikita :). Pierwszego hattricka strzelił w pierwszych 45 min i po przerwie dołożył drugiego :)

 

Ostatnio managerem miesiąca września w T-Mobile Ekstraklasie został Mariusz Kukiełka. Najlepsze jest to, że dostał ten tytuł za poprowadzenie Arki do chyba 3 zwycięstw ale jak w w nagrody wchodzę i jest lista managerów miesiąca to klub przy Kukiełce jest Błękitni :) A i jeszcze żeby śmieszniej było Kukiełka pracuje u mnie jako fizjoterapeuta:D

Odnośnik do komentarza

Mi padł sejw przez to samo co Tobie smigler. Co prawda to nie siostra, ale utrata prądu, ale skutek ten sam.

 

Najwiecej bramek strzelił mi regen Ro w finale pucharu Turcji i to było 5. Mecz wygrałem 5:0, a wiec to byl spektakl jednego aktora.

 

@mike

 

Mikita w tym updacie Ci to zrobił?

Szkodi mam pytanie - wystarczy zmienic tylko Total capacity czy jakos tak sie to pisalo, czy jeszcze cos zeby wiecej kibicow na stadion przyszlo?

Nie wiem czy w tym upie uda Ci sie zmienić attendance, ale to jest określane w klubie przy danych z minimalnymi, średnimi i maksymalnymi grupami kibiców na meczu. Reszta to silnik gry, a wiec zachowanie kibiców w stosunku do Twoich sukcesów.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ze tak bedzie. Powiększenie stadionu nie daje automatycznie większej ilości kibiców. Bedzie to wzrastać, ale nie od razu o 10 tysięcy. Statystyki ile przychodzi osób na mecze danej drużyny nie sa zapisywane w stadionie tylko w zakładce drużyna.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio też się głowiłem nad taktyką dla swojej drużyny. Kombinowałem, przestawiałem i d...a. Okazało się, że pomogło skorzystanie ze schematu 4-4-2, który jest standardowo zapisany w CM. Mój Widzew na tym ustawieniu awansował do TM-E i wygrał Puchar UEFA. Spróbuj, może i Tobie pomoże

 

Ewentualnie spróbuj przestawić AMC i DMC na MC bez zmiany ich indywidualnych ustawień. Ja jakoś nie mam za miłych wspomnień z taktyką, której używasz. Może nie miałem szczęści do ligi/zawodników...

 

Odnośnik do komentarza

Ja myśle, ze masz dziurę miedzy atakiem i obrona. Jeśli grasz normalnym dać bez strzałki w przód to pewnie tutaj przeciwnicy wykorzystują wolną przestrzeń. Warto tez spróbować przejście na jednego napastnika i taktykę 4-1-2-2-1. Ja zrobiłbym jeszcze myk z 1-4--1-2-1-2 lub choinka. Choinka ma do siebie to ze masz zawodników jednej grupie i po indywidualnych poleceniach mogą grać naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rekordy przed meczem z Górnikiem - Adu 341 meczów ligowych http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4ad9425a870361a.html

 

Adu w pierwszym składzie wyszedł na ligowy mecz z Górnikiem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0fc9a35098103d65.html

 

Rekordy po meczu - Adu 341 meczów ligowych http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4c6426516633ded.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...