Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca mike. Z uwagi na to, że miałem ogromne zadłużenie, jak mieliście okazję zobaczyć w dziale z osiągnięciami nie mogę oferować zbyt wysokich kontraktów swoim grajkom. Więc musiałem kombinować ;) maiłem wielu kluczowych zawodników, którzy rządali ogrmonych kontraktów ale ku ich nieszczęściu nie byli łakomymi kąskami dla innych klubów. Im bliżej końca umowy tym niższe były ich żądania. Przez prawie pół roku zmalały o połowę a to dla takiego gołod...a jak Widzew w kontekście całego sezonu ma ogromne znaczenie. Oczywiście tyczy się to tylko zawodników klasy średniej ale prawdę powiedziawszy wystarczająco dobrych na wygranie Pucharu UEFA, przynajmniej w moim przypadku ;)

 

Odnośnik do komentarza

Tzn ja wspomnialem tylko o tym, ze jak sie ktos Twoim graczem interesuje a konczy mu sie kontrakt to wtedy jest juz ciezko zawodnika zatrzymac. Mimo, ze wygralem LM moimi graczami tymi czolowymi nikt sie nie interesuje z zagranicy a do klubu z PL ich nie sprzedam, bo zarabiaja za duzo kasy. Oprocz mojego klubu tylko Legia ma jeszcze dobry budzet. Pozostalych klubow nie stac na tygodniowki, bo jezeli chodzi o sume transferowa majac budzet 250mln stac mnie na sprzedaz graczy w promocji:D bo w U18 i rezerwach sa zawodnicy ktorzy juz czekaja na gre w 1 zespole.

Odnośnik do komentarza

20 lat to chyba rekord......

 

 

"Najlepsze" w tej kontuzji jest to, ze dotyka najlepszych zawodników lub młodych supertalentów. Na szczęście problem dotyczył oryginalnej bazy danych. W wersji Szkodiego przez 20 sezonów grania miałem tylko jednego zawodnika, któremu nagminnie odnawiał się tego typu kontuzja. Po przejściu do innego klubu nastąpiło cudowne ozdrowienie i już jej nie łapał :P

 

Odnośnik do komentarza

20 lat to chyba rekord......

 

 

"Najlepsze" w tej kontuzji jest to, ze dotyka najlepszych zawodników lub młodych supertalentów. Na szczęście problem dotyczył oryginalnej bazy danych. W wersji Szkodiego przez 20 sezonów grania miałem tylko jednego zawodnika, któremu nagminnie odnawiał się tego typu kontuzja. Po przejściu do innego klubu nastąpiło cudowne ozdrowienie i już jej nie łapał :P

 

To akurat nie ma zależności. Najróżniejszych już zdarzyło mi niszczyć. Z tym,że przeważnie walczyli. Vidic jak 4 lata łapał tę kontuzję to tylko chwilę się zastanawiał czy skończyć i nawet po obecności na wolnym transferze przez bodaj rok nie przyszło mu to na myśl. Ostatnio nawet znalazłem screen Adriano z mojego save'a. Co ciekawe zaczęło się od zwykłej dwutygodniowej przerwy,a potem dopiero po 2 latach kontuzja znów zaatakowała. http://i.imgur.com/zF5o0ZO.jpg

Odnośnik do komentarza

Oczywiście ze wszystko bedzie działało. Dla upewnienia zrób kopie i tyle.

 

Teraz pytanie na ktore musicie odpowiedzieć szczerze. Gdy zwalniają was z wybranego klubu to czy kontynuujecie karierę z inna drużyna, wczytujecie starego sejwa czy zaczynanie wszystko od początku?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...