Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

@mike

 

Zazdroszczę profesjonalnej postawy!

 

@Boixos

 

No wiadomo, ze miałeś bo dobrze pamiętamy wszystkie opisy z tematu z osiągnięciami.

 

Chodzi mi np właśnie o sytuacje gdy obejmujące słabsza drużyne, zwalniają was, a pózniej jest trudniej ze znalezieniem pracy w lepszym klubie. Ja osobiście znam ludzi którzy często zaczynaja nowe kariery bo powiedzieli sobie, ze chcą cos osiągnąć z właśnie ta drużyna.

 

Tak nawiasem mówiąc mamy ponad 3 tysiące postów na naszym subforum!

Odnośnik do komentarza

u mnie to zależy od ekipy, która zbudowałem. Jeśli zrobiłem coś fajnego i mi szkoda tego, to rzucam wsio i zaczynam nową rozgrywkę (tak kiedyś miałem z Boston Utd. Doprowadziłem ich aż do Statku Premiera). Jeśli to jakiś tam początek i się nie zżyłem z ekipą, to jadę do nowego teamu. Wtedy poprzedni klub staje się moim wrogiem ;)

Odnośnik do komentarza

Yhy, no w sumie takiej sytuacji chyba nie miałem w karierze :D

Chociaż raz pamiętam, że grałem jakąś dobrą drużyną i mnie wyrzucili, nie czekałem aż dostane jakąś dobrą ofertę tylko poszedłem do brazylii gdzie był wolny klub, po 2 sezonach wróciłem do prowadzenia silnego klubu ;p

Odnośnik do komentarza

Już mnie to do szału doprowadza... Kiedy stracę 1 bramkę lub mam ciśnienie na wygranie meczu, to nagle co bym nie klikał zawodnikom(podania prostopadle, dośrodkowania itp.) oni sie upierają na strzelaniu z dystansu, co przeważnie kończy się czymś takim:

 

 

I nie robią nic innego z każdej pozycji, z każdego miejsca na boisku, zawsze strzał....na początku myślałem, że obrona przeciwnika tak dobrze gra, że nie ma nikogo wolnego, ale już nie raz widziałem jak gość wychodzi na czystą pozycję, a tu je**cie 5 metrów nad bramką... nie wiem o co chodzi? :fool:

Odnośnik do komentarza

Już mnie to do szału doprowadza... Kiedy stracę 1 bramkę lub mam ciśnienie na wygranie meczu, to nagle co bym nie klikał zawodnikom(podania prostopadle, dośrodkowania itp.) oni sie upierają na strzelaniu z dystansu, co przeważnie kończy się czymś takim:

 

 

I nie robią nic innego z każdej pozycji, z każdego miejsca na boisku, zawsze strzał....na początku myślałem, że obrona przeciwnika tak dobrze gra, że nie ma nikogo wolnego, ale już nie raz widziałem jak gość wychodzi na czystą pozycję, a tu je**cie 5 metrów nad bramką... nie wiem o co chodzi? :fool:

Czasami siedzi to w niewidzialnych atrybutach piłkarzy.

 

Mozna zedytowac stadiony w karierze ktora jest juz rozpoczeta?

Da sie, oczywiście poprzez edytor sejwow. Doradzam jednak przed cała operacja zrobić backup sejwa.

Odnośnik do komentarza

nie przepakowany troche? 0.o

 

 

 

o c'mon? dałem kontynuuj, otworzyłem go 2 raz i:

 

 

 

już mi się to 2-3 raz zdarzyło na tym upie... daje za gościa 13mln, bo ma takie umiejętności, że ho ho, a później muszę wycofać oferte, bo zniżają mu się umiejętności do zwykłego przeciętniaka....

Odnośnik do komentarza

Miałem tak wiele razy. To chyba klasyczne przy wszystkich uaktualnieniach,bo u mnie się zdarzało przy turkstaffie. Tumaczę raczej tym,że to normalne w okresie przygotowawczym,że staty spadają z powodu większego przyłożenia do kondycji,a po zaczęciu normalnych treningów mogą wrócić do normalnych. Choć pewnie już nie tak wysokich. ;)

Odnośnik do komentarza

O jakie problemy Ci chodzi? O wysyłanie sie gry? Wysypie sie Max w trakcie pierwszego sezonu, ale watpię by sie tak stało bawiąc sie stadionami. To bardziej chodzi o zmianę umiejętności piłkarzy. Chyba ze w Błękitnych zrobiłeś sobie Maracane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...