Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski w FM 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Matulevicius jest do zrobienia od nowa bo jego litewska wersja nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością, z tego co wiem ma też występy w młodzieżówce;) No i chciałem się dowiedzieć czy Darek Dudek rzeczywiście jest takim dobrym trenerem, wiem że staże w Realu itp. ale teraz ma 3 gwiazdki z każdego działu prawie. Woś ma nieuzupełnione rubryki występów dla Odry w latach których nie uwzględnia 90minut ale chyba można się do nich dostać.

 

cytat z wypowiedzi Matuleviciusa:

Cieżko pracuję na treningach, ale aklimatyzuję się szybko. Pomaga mi zwłaszcza Daniel Rygel. On jest jak gdyby ojcem dla wszystkich stranieri Odry.

Można to podciągnąć pod nić sympatii w Relationships

Odnośnik do komentarza

Litwy nie robiłem. Taki przyszedł z Wilna. Niestety nie zdążyliśmy przeprowadzić transferu przed oddaniem bazy i nie miałem możliwości edytować jego profilu.

 

Co do Wosia dane są sprzeczne jeżeli chodzi o lata gry w II i III lidze. Mogę wpisać historię z książki wydanej na jubileusz istnienia Odry. Choć nawet sam autor w wielu przypadkach podał źródła danych jako niepewne.

 

Trzy gwiazdki Dudka to chyba nie tak dużo moim zdaniem. Ale zobaczymy jak to wygląda.

 

Co do Rygla to naturalne, że opiekuje się zagranicznymi zawodnikami Odry. Wiem, że Litwa często spędza wolny czas z Pielorzem.

Odnośnik do komentarza

Małkowski będzie dopieszczony solidnie. I tak na 99% na potrzeby klubu do którego odejdzie po sezonie. Co do Stachowiaka to uważam, że tak jak jest aktualnie ustawiony w pełni odwzorowuje jego umiejętności. Co najwyżej będę się zastanawiał nad poniesieniem PA.

Odnośnik do komentarza
Małkowski będzie dopieszczony solidnie. I tak na 99% na potrzeby klubu do którego odejdzie po sezonie. Co do Stachowiaka to uważam, że tak jak jest aktualnie ustawiony w pełni odwzorowuje jego umiejętności. Co najwyżej będę się zastanawiał nad poniesieniem PA.

 

Niepotrzebnie, teraz już jest odwzorowany tak jak w rzeczywistości - po 2 sezonach ma ,,16'' w najważniejszych atrybutach i radzi sobie bardzo dobrze w lidze, można mieszać w ukrytych żeby grał równiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak na razie dokonałem następujących zmian:

 

Robert Kłos -5 CA

Dobra jesień i słabiutka wiosna. Popełnił kilka poważnych błędów i w przeciągu sezonu oceniać go należy na minus.

 

Jacek Kowalczyk -3 CA

Zawalił nam dwumecz z Lechem. Do tego jego fikołki podczas gonienia uciekających napastników... Jedyny dobry mecz to ćwierćfinał PE z Piastem gdzie zdobył 2 gole.

 

Łukasz Pielorz - całkowicie przebudowany profil. To co dostałem od researchera Jastrzębia nie miało nic wspólnego z tym co prezentuje Łukasz.

 

Jan Woś -10

Z wielkim smutkiem ale lata robią swoje. Jasiu ma za sobą najgorszy sezon w Odrze. I po jego postawie na boisku jak również poza nim niewiele wskazuje żeby kolejny był lepszy. Do tego leczył kontuzje po których nie potrafił grać na 100%.

 

Olo Kwiek -10

Wielkie nadzieje po sprowadzeniu go z Jagi i wielkie rozczarowanie. Kiedy był potrzebny to leczył kontuzje a gdy się wyleczył to nie grał bo był w słabej formie, a kiedy już grał to prezentował poziom MESA...

 

Marcin Kokoszka -5

Jesienią leczył kontuzję a wiosną dostał kilka szans, których nie wykorzystał. Nie rozumiem czemu sztab szkoleniowy trzyma go nadal w Odrze.

Maciej Małkowski +5PA

Najjaśniejsza postać w drużynie.

 

Tomasz Moskal -12 Profesjonalizm

Za Tomasza M.

 

Deividas Matulevicius - całkowicie przebudowany profil.

 

Witek Cichy -10PA

Zagrał 13 spotkań w Jastrzębiu na wypożyczeniu. Ponoć prezentował się nieźle. Ale to już 4 sezon kiedy czekamy na wybuch wielkiego talentu Witka i nadal nic. Dlatego CA zostaje takie jak było ale PA zostaje obniżone.

 

Richard Wieczorek -5CA

Za to, że nie potrafił wyciągnąć z tej drużyny nawet 70% możliwości. Do tego zostały mu obniżone atrybuty utrzymywania dyscypliny i motywowania.

 

Darek Dudek - zakończenie kariery i przeniesienie go wyłączenie do sztabu szkoleniowego. Zgodnie z sugestiami obniżyłem mu nieco atrybuty trenerskie.

 

Zaktualizowana została historia występów zawodników za sezon 2008/09. Niestety nie mogę ustawić zawodnikom w historii gry finału PE. Pojawia się błąd edytora i na razie czekam na pomoc ze strony Krzysztofa Ściborka lub innych researcherów na forum SI Research.

 

Do Legii z wypożyczenia wraca Korzym a do Sosnowca Bensz.

 

Na razie nie przenoszę do Lecha Pawła Primela bo nigdzie oficjalnie nie zostało to potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Niestety nie mogę ustawić zawodnikom w historii gry finału PE.

 

????

 

Jaki błąd edytora?

 

Błąd pojawia się przy wpisie w każde pole, ale klikasz ok i jedziesz dalej. Wyjątek - pole data, jak tam wleziesz, musisz na nowo wczytać plik, by móc edytować. Nie przechodź między polami TABem, tylko po wpisaniu roku 2009 kliknij mysią od razu na Club Comp.

Odnośnik do komentarza

Szaremu obniżył bym koncentrację o 1, czasami zdarzają mu się głupie wpadki. Również główkowanie powinno zostać zmniejszone. Sławek przy rożnych zawsze zostaje na własnej połowie. Zwiększyłbym technikę o 1. Aż takim kołkiem to nie jest :) Sławek ma również źle wpisany koniec kontaktu. Zdecydowanie zmieniłbym Kurantego. Nawet o 3 zmniejszyłbym kreatywność, zazwyczaj podaje do najbliższego partnera lub do tyłu. Zwiększyłbym stabilność formy do 11. Natomiast brutalność nastawiłbym na 8. Zwiększyłbym troszkę krycie, a j obciął podanie. W ulubionych zagraniach dałbym "lubi grać krótkie i proste piłki" oraz "tries to play way out of trouble" (nie wiem jak to dokładnie przetłumaczyć) ;P Kwiekowi zwiększyłbym agresywność do 11. Wosiowi waleczność zmniejszyłbym do 10, szybkość i przyspieszenie o 1 mniej. ma już swoje lata. Drybling o 1 w dół oraz o 5(!) karne. Przed pudłem ze Śląskiem to nie był pierwszy wykonawca karnych w Odrze. natomiast Stachowiakowi wyjścia do piłki dał na 10 a bronienie w sytuacjach 1 na 1 dał 14 ;) .To moje spostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Pytanie, które nurtuje mnie od dawna i na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Jak mocnego zrobić w FM 2010 Adama Stachowiaka. Stachu to gwiazda zespołu, moim zdaniem aktualnie najlepszy obok Muchy bramkarz Ekstraklasy. Znakomicie spisywał się w poprzednim sezonie. Zastrzeżenia do jego postawy miałem tylko w meczach z Lechem... Teraz po 4 kolejkach jest nadal postacią numer 1 w Odrze. Osobiście nie lubię tego zawodnika, ale to nie moja sympatia się liczy, a jego forma piłkarska, która jest znakomita.

 

Aktualnie Stachowiak ma CA/PA 110/135.

 

Korci mnie aby podwyższyć PA do 140, a CA do 115. Adam prezentuje się od ponad roku lepiej niż Pawełek, Przyrowski, Mielcarz, Wyparło czy Cabaj, którzy mają wyższe CA. A także od Witkowskiego, Cierzniaka, Janukiewicza, Kasprzika czy Wierzchowskiego, którzy mają CA takie jak Stachowiak.

Odnośnik do komentarza

Pytanie, które nurtuje mnie od dawna i na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Jak mocnego zrobić w FM 2010 Adama Stachowiaka. Stachu to gwiazda zespołu, moim zdaniem aktualnie najlepszy obok Muchy bramkarz Ekstraklasy. Znakomicie spisywał się w poprzednim sezonie. Zastrzeżenia do jego postawy miałem tylko w meczach z Lechem... Teraz po 4 kolejkach jest nadal postacią numer 1 w Odrze. Osobiście nie lubię tego zawodnika, ale to nie moja sympatia się liczy, a jego forma piłkarska, która jest znakomita.

 

Aktualnie Stachowiak ma CA/PA 110/135.

 

Korci mnie aby podwyższyć PA do 140, a CA do 115. Adam prezentuje się od ponad roku lepiej niż Pawełek, Przyrowski, Mielcarz, Wyparło czy Cabaj, którzy mają wyższe CA. A także od Witkowskiego, Cierzniaka, Janukiewicza, Kasprzika czy Wierzchowskiego, którzy mają CA takie jak Stachowiak.

 

Wg mnie CA/PA 115/140 pasuje, ale te 5 punktów z CA trzeba by wykorzystać koniecznie na wzrost atrybutów fizycznych. Przyspieszenie 4 i szybkość 7 są dosyć niskie. Boruc ma te wartości odpowiednio: 7 i 9. U Adama Stachowiaka te wartości powinny być powyżej 10 - kilka innych przykładów: Kuszczak przyspieszenie 12 szybkość 11; Dudek przyspieszenie 8 szybkość 9; Pascal Zuberbuhler (38 lat) przyspieszenie 16 szybkość 13 :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...