Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

HoC

 

Jestem po 4 odcinkach, mi osobiście nie podoba się, że serial poszedł w kierunku wojenki między Claire, a Frankiem. Mało rzeczy na około, a cały czas Claire. Może to przez to, że nie lubie jej postaci. Szkoda mi też agenta Meechuma, tutaj akurat jakoś lubiłem jego postać.

 

Odnośnik do komentarza

Piszcie może przed spoilerem po ilu odcinkach jesteście, bo tak to nie wiadomo czy otwierać :roll:

 

U mnie po sześciu

 

 

Póki co jest całkiem dobrze, chociaż między trzecim, a czwartym sezonem przeczytałem książki HoC i ten serialowy Frank wydaje mi się o wiele bardziej miękki od książkowego odpowiednika i nie chodzi tylko o ten strzał ;). Odcinki w tym sezonie są przede wszystkim strasznie dynamicznie, bo wczoraj wieczorem tylko drugi miałem obejrzeć i to sobie jakoś dawkować, a wciągnąłem pięć w jeden wieczór. Claire w tym sezonie stara się być bardziej samodzielna i jak zwykle mnie irytowała tak fajnie wypadła, gdy Underwood leżał w szpitalu, a ta wykorzystywała słabość wiceprezydenta. Czekam na ciąg dalszy, chociaż jeśli to nie jest ostatni sezon jednak to Frank pewnie wygra wybory.

 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio na chwilę wróciłem do Gotham(sezon 2 i kawałek 1), który uważam za koszmarnie słaby serial, ale dla postaci Jeroma, warto się przemęczyć...

 

 

Szkoda tylko że tak szybko uśmiercili postać dla której naprawdę aż chciało się oglądać kolejne odcinki. Z drugiej strony motyw jego śmierci był naprawdę świetny, twórcy kapitalnie z nami zagrali sugerując od początku że Jerome to po prostu Joker. Aktor w tej roli zresztą naprawdę wypadał zaskakująco dobrze. Mocno kontrowersyjnym natomiast może się zdawać sugerowanie że to Jerome zapoczątkował powiedzmy "styl" bycia maniakalnym przestępcą ala Joker. Można by było to odebrać że "oryginalny" Joker, największy wróg Batmana i jeden z najbardziej kultowych złoczyńców w historii komiksów i w zasadzie nie tylko, był tylko...Naśladowcą, choć wiadomo że serial sam w sobie tylko bazuje na komiksach DC comic i na pewno nie jest kanoniczny. Cóż, odwagi twórcom odmówić nie można, szkoda tylko że wątek już się skończył i tak ciekawej postaci więcej nie obejrzymy w tym serialu.

 

Odnośnik do komentarza

Vikings S04 po odcinkach 1-4

 

 

Moim zdaniem na razie najsłabszy sezon. Denerwuje mnie to rozmycie na kilka wątków - Ragnar, Paryż, Anglia + częściowo Bjorn)

Próbują to wszystko upchać w 1 odcinek i wychodzi to płytko i po łebkach. Ale niestety chyba taki urok wielosezonowych seriali (trochę mi to przypomina Homeland i wątek z córką Brodyego)

Ale może mnie miło zaskoczą i wszystko się fajnie zepnie w jedność

 

 

Odnośnik do komentarza

Vikings

 

No wkurza to rozbijanie wątków, szczególnie ze najsłabszy jest ten Ragnarowy. Francje mi sie chyba najlepiej ogląda, ewentualnie Bjoerna, ale teraz wrócił do siebie i pewnie pomoze Ragnarowi. Floki to irytuje coraz mocniej z kazdym sezonem.

 

Generalnie dupy nie urywa, ale w sumie trzeci sezon byl dosc przeciętny, lecz kapitalna Bitwa o Paryż pozwoliła wybaczyć wcześniejsze błędy. Może teraz będzie tak samo ;).

 

Odnośnik do komentarza

HoC, całość

 

 

No i czwarty sezon za nami, początkowo wydawało się, że ostatni i tu zakończy się przygoda z Underwoodem, ale już od dłuższego czasu były informacje o piątym sezonie (chociaż sporo zmian będzie w "technicznej" części obsady) i można było spodziewać się takiego przeciągnięcia kampanii. Wojna z ISIS temat na czasie, tak jak Rosja rok wcześniej ;). Mi się ten sezon podobał przez kampanię właśnie, oglądało się bardzo przyjemnie, a żona Conwaya :wub: ;). Gdyby nie info o piątym sezonie to pewnie mógłbym rozkminiać pod koniec, że powtórzy się zakończenie książkowe, a tak to przynajmniej póki co tego nie ma. Mimo że jestem fanem tej produkcji i ten sezon uznaję za dobry to mam nadzieję, że piąty to już serio będzie ostatni i Netflix ten serial zamknie na dobrym poziomie. Robienie kolejnych sezonów na siłę zwykle źle wychodzi i poziom spada, nie chcę wspominać potem HoC tak jak takiego Dextera.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...