Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku chyba oczywiste, że będę za Patriots. Co do szans, to wg buków wygląda to mniej więcej 70% do 30% na korzyść NE.

Wiem, że Ty za The Pats. Dlatego nie pytałem o kibicowanie tylko obstawianie ;) Ja na spokojnie dziś sobie założyłem bluzę Patriots, żeby po wygranej w niedzielę nie było, że kibic sukcesu :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się ze Schizzmem. Chciałbym, aby Falcons wzięli wszystko, ale myślę, że defensywa wygra z ofensywą, mając Billa i dwa tygodnie na przygotowania do meczu.

 

Chociaż to były szalone sezony w ligach w USA: Cubs, Cavs i teraz może, może... ;)

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie do osób bardziej ogarniętych w futbolu niż ja: czy stwierdzenie, że Tom Brady to najlepszy gracz w historii jest mocno kontrowersyjne? Czy to już taka oczywistość jak w przypadku Jordana w NBA czy Gretzky'ego w NHL?

Część mówi, że tak. Część, że jeden z najlepszych. Czyli stwierdzenie nie jest kontrowersyjne IMO.

Wg ekspertów oczywiście.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. W czwartej kwarcie zmontował 4 drive'y - 3x Punt i Fumble. Zdobyli zero punktów będąc najlepszym offensem tego roku. Przykro mi to mówić, ale odpowiedzialność za to spada na QB.


To jest IMHO definicja choke - w kluczowym momencie nie potrafił zrobić nic, czego potrzebowałby zespół.

Odnośnik do komentarza

We wszystkich tych drive'ach, poza ostatnim, nieistotnym, Ryan dostał sack, który raczej można zapisać na konto o-line, niż jego - gdy rzucał więcej miał completion niż nie. Nie pomogło tez to, ze w dwóch drive'ach byly głupie kary innych graczy. Świętym obowiązkiem obrony Falcons było utrzymać 25 punktowe prowadzenie, które wypracował m.in. Matty Ice i to w załamaniu tej formacji szukałbym winnych. Ale wiem, ze przed postseason napisałeś, ze będzie choke Ryana, wiec teraz musisz dopasować rzeczywistość do swoich teorii ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...