Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to jakbym się pojawił to byłbym tylko na noc czwartkowopiątkową i tu się problem pojawia, bo powrót którym koniecznie bym musiał jechać pociągiem, a jest on o 5 rano z Łodzi :roll: Dlatego się rozglądam, czy ktoś za symboliczną opłatą nie chciałby się przejechać skoro świt...

Tyle, że ja nie wiem czy pojadę samochodem. A jeśli bym jechał to myślę, że nie będzie problemu.

Ważne: po przyjeździe nikt nie bierze sam domków aż ja się nie zjawie. Tym razem aby dostać klucze musimy podać im pesel, nr dowodu/legitki +im i naz. Aby przyspieszyc "kapitanowie" domkow mogą teraz zebrac te dane i wyslać mi na PW to sobie drukne. Proszę nie pisać indywidualnie tylko całe domki razem. Nie będzie tym razem odpowiedzialności zbiorowej lub tylko mojej :keke: Jeśli jakis domek zrobi u siebie gnoj - sam za to odpowiada.

Widać, że w końcu posłuchałeś się moich sugestii ;) i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Ogólnie to jakbym się pojawił to byłbym tylko na noc czwartkowopiątkową i tu się problem pojawia, bo powrót którym koniecznie bym musiał jechać pociągiem, a jest on o 5 rano z Łodzi :roll: Dlatego się rozglądam, czy ktoś za symboliczną opłatą nie chciałby się przejechać skoro świt...

Tyle, że ja nie wiem czy pojadę samochodem. A jeśli bym jechał to myślę, że nie będzie problemu.

Póki co nic zobowiązującego, wciąż nie wiem jak się wszystko ułoży, byłem ciekawy czy byłyby w ogóle jakieś takie opcje.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą przy mojej diecie ja nie piję piwa, ciekawe jak to będzie wyglądało na zlocie. Pamiętajcie - jak będę chciał wypić więcej niż 2 piwa dziennie to lać w mordę! Mogę wódkę, wino, whiskey, co tylko ale żadnego piwa :D

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą przy mojej diecie ja nie piję piwa, ciekawe jak to będzie wyglądało na zlocie. Pamiętajcie - jak będę chciał wypić więcej niż 2 piwa dziennie to lać w mordę! Mogę wódkę, wino, whiskey, co tylko ale żadnego piwa :D

 

Ok, już widzę tych chętnych :keke:

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą przy mojej diecie ja nie piję piwa, ciekawe jak to będzie wyglądało na zlocie. Pamiętajcie - jak będę chciał wypić więcej niż 2 piwa dziennie to lać w mordę! Mogę wódkę, wino, whiskey, co tylko ale żadnego piwa :D

 

Kochany, ja też staram się nie pić piwa. Niestety wystarczy, że spotkami się z kimkolwiek, a od razu idzie kilka piwek.

Staram się przestawić na inne alko, ale w warunkach knajpianych jest to trudne.

Na Zlocie nie powinieneś mieć większych problemów, jakieś winko i wódka na pewno sie znajdą :D .

Odnośnik do komentarza
OK, mnie raczej na zlocie nie bedzie, 1-go swiadkuje na slubie, moze wpadne w pt i wyjade w nocy, sie okaze. Ale nocleg oddaje chetnemu, licytacje zaczynamy od 1PLN, bez kup teraz i siurbetow.

"lista rezerwowa (gdy ktos zrezygnuje):

1. og02r

2. grepio

3. shqvarny "

 

Tak wiec og02r wchodzisz na miejsce Beboka? Jesli nie to kolejny z listy. Miedzy soba sie juz rozliczacie kasa, ale tu prosze napisac kto wszedl z rezerwowej, zeby pozniej jakies walety nie korzystaly z pustego wyrka nie oddajac kasy Bebokowi ;)

Odnośnik do komentarza
OK, mnie raczej na zlocie nie bedzie, 1-go swiadkuje na slubie, moze wpadne w pt i wyjade w nocy, sie okaze. Ale nocleg oddaje chetnemu, licytacje zaczynamy od 1PLN, bez kup teraz i siurbetow.

"lista rezerwowa (gdy ktos zrezygnuje):

1. og02r

2. grepio

3. shqvarny "

 

Tak wiec og02r wchodzisz na miejsce Beboka? Jesli nie to kolejny z listy. Miedzy soba sie juz rozliczacie kasa, ale tu prosze napisac kto wszedl z rezerwowej, zeby pozniej jakies walety nie korzystaly z pustego wyrka nie oddajac kasy Bebokowi ;)

 

Bebok by sie nie obrazil - wszystko zostanie w rodzinie ;)

Odnośnik do komentarza
Ja nie wiem jeszcze jaką będe jechac trasą ani jakim autem, ale być może Uć byłaby po trasie, ciężko powiedzieć.

 

Coś się zmieniło w tym roku ? Kiedy będziesz wiedział ?

Zaklepałem urlop więc jadę na 100%

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...