Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przepraszam, ze nie reagowalem na zaproszenia i to nie dlatego ze sie was przestraszylem, ale ze zona gryzla mnie ze cos tam gdzies ogladamy ;) Jako, ze jestem w mieszkaniu teraz to nie moge wyciagnac satelity z nc+ czy sky wiec uzywam plejki jako playera do skaja :D

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo wiem gdzie umieścić to zapytanie, ale tutaj pewnie znajdę najwięcej userów pada od X360.

Chcę sobie kupić pada do PC i pytanko jest takie, czy jak kupię np. na tej aukcji to już mam wszystko co muszę mieć, żeby bezstresowo podłączyć pada do PC i grać? Używa ktoś może wireless receivera jakiegoś? Czy muszę mieć jakieś akumulatory/baterie, jak tak to ładowarkę do któregoś z tych, czy są w zestawie?

Odnośnik do komentarza
Grow Home (PS4)

 

To jest najgorsze, bo wygrało w głosowaniu. Nie rozumiem jak mogła wygrać KOLEJNA platformówka, choćby nie wiem jak pomysłowa, gdy do wyboru były jeszcze Zombie Vikings, które wyglądało na zajebistego co-opa i "strategio-karcianka" o tytule, którego teraz sobie nie mogę przypomnieć, których to gier na konsole jest jak na lekarstwo. Reszta - :picard:

 

Swoją droga, to "darmowe" gry z Plusa, trochę zepsuły rynek i graczy. Ile razy wejdę na PS Site i pojawi się jakaś gra, nie-AAA, to w komentarzach jest "oo, fajnie wygląda trzeba będzie obadać jak będzie za darmo w plusie" to raz, a dwa obojętnie jaka jest oferta Plusa i nie ma w niej tytułu AAA to jest hejt w stronę Sony. Może gdyby Plus nie był konieczny do multi, to by hejtu nie było, ale wtedy z takiej oferty skorzystałby ułamek graczy.

 

Edyta - ale może to specjalnie, bo są premiery MGS i Mad Maxa? :-k

Odnośnik do komentarza

Ja uzywam wireless recievera, nie potrzeba baterii, podlaczam go przez USB do kompa i odbiera pada. Zadnych problemow nie ma, poza tym ze trzeba recznie go instalowac bo drivery sie nie pobiora z neta, ale to proste.

Dzięki :). Czyli rozumiem, że akumulatory muszę sobie dokupić, żeby z wireless receiverem się na PC bawić? One się ładują jak będzie pad podłączony do USB, czy jakaś zewnętrzna ładowarka jest konieczna? Odpowiedzi na to są pewnie troche oczywiste, ale z padem od Xboxa nigdy nic wspólnego nie miałem, a nie chcę kasy w błoto wyrzucić to się wolę upewnić :P.

Odnośnik do komentarza

 

Ja uzywam wireless recievera, nie potrzeba baterii, podlaczam go przez USB do kompa i odbiera pada. Zadnych problemow nie ma, poza tym ze trzeba recznie go instalowac bo drivery sie nie pobiora z neta, ale to proste.

Dzięki :). Czyli rozumiem, że akumulatory muszę sobie dokupić, żeby z wireless receiverem się na PC bawić? One się ładują jak będzie pad podłączony do USB, czy jakaś zewnętrzna ładowarka jest konieczna? Odpowiedzi na to są pewnie troche oczywiste, ale z padem od Xboxa nigdy nic wspólnego nie miałem, a nie chcę kasy w błoto wyrzucić to się wolę upewnić :P.

 

Ja tam kupiłem taki zestaw na kablu http://allegro.pl/oryginalny-pad-microsoft-xbox-one-akumulator-usb-i5619203551.html faktycznie wystarczyło tylko pobrać odpowiednie sterowniki z neta i można się bawić w Rocket League :)

Czy w Rocket League gracze z PS 4 mogą rozgrywać pojedynki z graczami PC ? Czy też za bardzo się rozpędziłem ?

Odnośnik do komentarza

 

Ja uzywam wireless recievera, nie potrzeba baterii, podlaczam go przez USB do kompa i odbiera pada. Zadnych problemow nie ma, poza tym ze trzeba recznie go instalowac bo drivery sie nie pobiora z neta, ale to proste.

Dzięki :). Czyli rozumiem, że akumulatory muszę sobie dokupić, żeby z wireless receiverem się na PC bawić? One się ładują jak będzie pad podłączony do USB, czy jakaś zewnętrzna ładowarka jest konieczna? Odpowiedzi na to są pewnie troche oczywiste, ale z padem od Xboxa nigdy nic wspólnego nie miałem, a nie chcę kasy w błoto wyrzucić to się wolę upewnić :P.

 

Tego nie wiem, uzywam w padzie zwyklych baterii :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...