Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Okolwiek z was gral moze w LA Noire na PS3 lub X-a? Przeszedlem wszystkie GTA, zrobilem Mafie i cos slyszalem że gra jest warta swieczki, ale na razie nie chcę wydawac 15 funtow na cos co moze okazac się gniotem. Mam ochote na cos ambitnego, a przy okazji chcę kupic cos czym mogę zajac swoja jak chcę pograc w CMa ;)

Odnośnik do komentarza

Grałem, wbiłem platynę. Na niektórych polach gra jest naprawdę fajna, mo-cap miażdży, ale niestety za dużo pary poszło właśnie w ten element gry i inne niestety nie zachwycają. Dosyć fajna, zakręcona fabuła, do tego gra ma średnią 89/100 więc myślę, że warto kupić. Jak chcesz wiedzieć coś konkretnego to pisz.

Odnośnik do komentarza

A ja jako wielki fan NBA grywam prawie codziennie w NBA 2k12 Od kilku lat już jestem fanem tej serii, jednak "dwunastka" jest po prostu genialna. Seria idzie w bardzo dobrym kierunku i już nie mogę się doczekać kolejnej jej odsłony. Gram Phoenix Suns z naszym Marcinem Gortatem. W grze spisuje się nieco gorzej niż w rzeczywistości - 15 pkt/mecz 9 zbiórek/mecz ale z kolei Steve Nash gra fenomenalnie. 19 pkt/mecz 12 asyst/mecz

Blians mam na prawdę dobry bo 31-22 co daje mi 5 miejsce w konferencji - czyli udział w play offs jeśli uda mi się skończyć w pierwszych 8 miejscach.

Za raz właśnie idę rozegrać kolejny mecz ale oczywiście najpierw football manager :D

Ktoś jeszcze gra w nba 2k ?

Odnośnik do komentarza

Tak samo jak normalne asso offline tylko, że:

- nie możesz sobie ustawić wcześniej slidersów, więc trzeba grać na domyślnych

- terminarz wygląda podobnie, ale możesz grać mecze z puli około 2 tygodni do przodu w asso online, a jeden dzień w grze trwa w zależności od ustawień ligi np. 8 lub 12 h

- nie da się resetować spotkań, więc jak zerwie albo druga strona da ciała i nie umówi się na mecz, to sim jest losowy

- nie da się ustawić jumpshot feedbacka

 

To tak z grubsza.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To teraz takie pytanie nowicjusza do wszystkich uzytkownikow PS3 i przede wszystkim PS Store. Sciagnalem ostatnio triala Fify Euro 2012. Fajnie wszystko się poinstalowalo, mam fife 2012 jak jest wymagane i... Nie mogę nigdzie znalez tego tytulu na swoim plejku. Pomoc mile widziana i wdziecznie dziekowana :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W Ultimie pojawiła się oferta trylogii Uncharted za 219 zł. 3 tytuły korcą, ale jest pytanie - fajna ta seria? Ludzie na necie bardzo zachwalają, ale wolę poradzić się kogoś kto grał. Cy seria Uncharted jest fajna, czy po prostu jest to gra którą się przechodzi i odstawia na długi czas na półkę?

Odnośnik do komentarza

Te kilka lat temu smigalem w Sacred tak, że moja mnie wyklinala :) gra mnie po prostu wessala i z tego cos ile orientuje moi znajomi ciagle w to siepia. Ja przestalem bo praca i studia, ale sam sacred jest ciagle w mojej grywalnej bibliotece i procz CM 03/04 jest jedyna gra zainstalowana na wszystkich moich komputerach i laptopach :) mnie wessala cala kraina, fajnie zrobione tradingi, misje i misje poboczne we wszystkich czesciach. To jest to czego akurat szukalem w tamtych czasach, a że jestem sentymentalny to ciagle od czasu do czasu odpalam ta gre. Mam nadzieje, że jakoś pomoglem ale jak masz wiecej pytan to wal smialo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...