Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A dyskusja z Kinasem jest jalowa - sprowadza nas do poziomu czepiania sie slowek i pokonuje swoim niesamowitym doswiadczeniem. Doswiadczeniem ktore mowi mu, ze stadion klasy Elite w stolicy tego kraju nie nadaje sie do rozgrywania meczow. Bo jest niebezpieczny. Kropka.
pokonam Cię po raz kolejny! stadion sam w sobie nie jest - ludzie na nim już tak

To czemu zamykaja stadion, a nie ludzi?

ależ nie zamykają stadionu! już pisałem, że to niepoprawny skrót myślowy

przecież jak miasto zechce zorganizować koncert na tym stadionie, to nie będzie z tym żadnego problemu (no chyba, że policja uzna, że miasto jako organizator sobie z tym nie poradzi)

Odnośnik do komentarza
A dyskusja z Kinasem jest jalowa - sprowadza nas do poziomu czepiania sie slowek i pokonuje swoim niesamowitym doswiadczeniem. Doswiadczeniem ktore mowi mu, ze stadion klasy Elite w stolicy tego kraju nie nadaje sie do rozgrywania meczow. Bo jest niebezpieczny. Kropka.
pokonam Cię po raz kolejny! stadion sam w sobie nie jest - ludzie na nim już tak

To czemu zamykaja stadion, a nie ludzi?

ależ nie zamykają stadionu! już pisałem, że to niepoprawny skrót myślowy

przecież jak miasto zechce zorganizować koncert na tym stadionie, to nie będzie z tym żadnego problemu (no chyba, że policja uzna, że miasto jako organizator sobie z tym nie poradzi)

Lapiesz za slowka wiec spytam inaczej - czemu nie wpuszczaja na mecz Legii wszystkich, a nie tych ktorzy sie zle zachowuja na tymze stadionie?

Odnośnik do komentarza
wpuszcza wszystkich jak leci, zero kontroli

Falsz. Kiedy ostatnio byles na Legii? Czyzbys pracowal w PKO BP i uczestniczyl w tych szkoleniach, w ktorych Szymon Majewski kaze powtarzac: zero?

 

Naprawde, kolejne generalizacje niewiele tej dyskusji pomoga.

Odnośnik do komentarza

nigdy nie byłem na Legii i nie spodziewam się, abym się kiedykolwiek pojawił

 

"zero kontroli" to celowa hiperbola (napisałbym, że czepiasz się słówek bo nie masz argumentów, ale to dupa nie argument ;))

 

nie wiem jak trzeba być nieudolnym kontrolerem, żeby co mecz pojawiało się aż tyle osób z racami

 

Naprawde, kolejne generalizacje niewiele tej dyskusji pomoga.
Twoje wymijające zaczepki również
Odnośnik do komentarza

czyli wracamy do argumentów "a u was murzynów biją"? eh

Nie, chce Ci tylko pokazac, ze w Niemczech nikt na glowe nie upadl i w zwiazku ze swietowaniem sukcesu wlasnej druzyny nikt nie bedzie zamykal stadionow.

oczywiście - o ile dobrze pamiętam na finale rok temu (Jaga - Pogoń) była zgoda na świętowanie kibiców na murawie, za kulturalne świętowanie kar nie powinno być :)

i wątpię, żeby Niemcy wbiegli na boisko w trakcie meczu (a tak zrobili legioniści, wszak karne wciąż trwały)

Odnośnik do komentarza

czyli wracamy do argumentów "a u was murzynów biją"? eh

Nie, chce Ci tylko pokazac, ze w Niemczech nikt na glowe nie upadl i w zwiazku ze swietowaniem sukcesu wlasnej druzyny nikt nie bedzie zamykal stadionow.

Jesli Ty porównujesz ludzi, którzy wbiegają na murawę i najzwyczajniej w swiecie świetuja zdobycie majstra z bydłem, które po wbiegnieciu najpierw wyzywa druzynę przeciwną, a pozniej napiepsza sie z ochroną to nie mam pytan. Jakos nie widziałem, zeby reporterka eurosportu leżała na trafie po kopach kibica. Naprawde nie widzicie problemu?? W bundeslidze na meczach siedza pomieszani kibice obydwu druzyn w niektórych przypadkach, a u nas jak ktos juz jedzie to incognito. Usiadziesz nie w tym miejscu co szlachta chce to albo masz opluty ryj, albo buta na plecach.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do jmk, Spoxika, SZU i im podobnych: jesteście na stadionie w swojej grupie i jeden z kolegów rzuca kamieniem/butleką/puszką/telefonem/czymkolwiek na murawę wydalibyście go policji/ochronie ze słowami: to ten skurwysyn rzucił przedmiot na murawę?

:rotfl: oczywiscie, donosze na prawo i lewo!

 

post powyzej to juz w ogole hit! Do akcji w Bydgoszczy dopierdala sie gosciu, ktory ma w podpisie cytat slynnych 'terrorystow' z Zabrza, ahahahhaah hipokryzja 20 :lol:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do jmk, Spoxika, SZU i im podobnych: jesteście na stadionie w swojej grupie i jeden z kolegów rzuca kamieniem/butleką/puszką/telefonem/czymkolwiek na murawę wydalibyście go policji/ochronie ze słowami: to ten skurwysyn rzucił przedmiot na murawę?

:rotfl: oczywiscie, donosze na prawo i lewo!

 

post powyzej to juz w ogole hit! Do akcji w Bydgoszczy dopierdala sie gosciu, ktory ma w podpisie cytat slynnych 'terrorystow' z Zabrza, ahahahhaah hipokryzja 20 :lol:

jakos nie widziałem, zeby "terrorysci z zabrza" robili komus krzywde albo rzucali na lewo i prawo gasnicami i siatką ogrodzeniową.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do jmk, Spoxika, SZU i im podobnych: jesteście na stadionie w swojej grupie i jeden z kolegów rzuca kamieniem/butleką/puszką/telefonem/czymkolwiek na murawę wydalibyście go policji/ochronie ze słowami: to ten skurwysyn rzucił przedmiot na murawę?

:rotfl: oczywiscie, donosze na prawo i lewo!

 

post powyzej to juz w ogole hit! Do akcji w Bydgoszczy dopierdala sie gosciu, ktory ma w podpisie cytat slynnych 'terrorystow' z Zabrza, ahahahhaah hipokryzja 20 :lol:

jakos nie widziałem, zeby "terrorysci z zabrza" robili komus krzywde albo rzucali na lewo i prawo gasnicami i siatką ogrodzeniową.

no no :) Gornik - Piast bodajze 2008 rok o ile dobrze sobie przypominam :eusa_silenced:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do jmk, Spoxika, SZU i im podobnych: jesteście na stadionie w swojej grupie i jeden z kolegów rzuca kamieniem/butleką/puszką/telefonem/czymkolwiek na murawę wydalibyście go policji/ochronie ze słowami: to ten skurwysyn rzucił przedmiot na murawę?

:rotfl: oczywiscie, donosze na prawo i lewo!

 

post powyzej to juz w ogole hit! Do akcji w Bydgoszczy dopierdala sie gosciu, ktory ma w podpisie cytat slynnych 'terrorystow' z Zabrza, ahahahhaah hipokryzja 20 :lol:

jakos nie widziałem, zeby "terrorysci z zabrza" robili komus krzywde albo rzucali na lewo i prawo gasnicami i siatką ogrodzeniową.

no no :) Gornik - Piast bodajze 2008 rok o ile dobrze sobie przypominam :eusa_silenced:

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do jmk, Spoxika, SZU i im podobnych: jesteście na stadionie w swojej grupie i jeden z kolegów rzuca kamieniem/butleką/puszką/telefonem/czymkolwiek na murawę wydalibyście go policji/ochronie ze słowami: to ten skurwysyn rzucił przedmiot na murawę?

:rotfl: oczywiscie, donosze na prawo i lewo!

 

post powyzej to juz w ogole hit! Do akcji w Bydgoszczy dopierdala sie gosciu, ktory ma w podpisie cytat slynnych 'terrorystow' z Zabrza, ahahahhaah hipokryzja 20 :lol:

jakos nie widziałem, zeby "terrorysci z zabrza" robili komus krzywde albo rzucali na lewo i prawo gasnicami i siatką ogrodzeniową.

no no :) Gornik - Piast bodajze 2008 rok o ile dobrze sobie przypominam :eusa_silenced:

Widze obracasz kota ogonem. Najpierw wytykasz mi podpis, który jak juz to był związany z jedną sytuacją. Kazdy kibic ma prawo wymagac od piłkarza danej druzyny gry na maxa. Pozniej przytaczasz sytuację, nie wiedziac jaki mam do niej stosunek. Jestem przeciwny takim sytuacjom jak ta na meczu Górnik - Piast. Jestem przeciwny naruszaniu tykalnosci cielesnej ze wzgledu na barwy klubowe. Z tym powinny walczyc kluby, PZPN i państwo. Chciałbym normalnie z dzieckiem jechac na mecz i nie bac sie "prawdziwych kibiców" i ich przekonań.

Odnośnik do komentarza

I co, myslisz ze Ciebie pobija, a dziecko porwa? Paranoja, paranoja...

 

koncze pisanie w tym temacie na dobre, bo i tak do niczego nie dojdziemy. pozdrawiam.

Czemu paranoja?? Kiedys przed meczem Górnik- Cracovia przyjezdnym zachciało sie zaszturmowac brame główną stadionu przy Roosevelta i powiesz mi, ze to jest normalne?? Nie ucierpieli normalni kibice?

Odnośnik do komentarza

A jak górniczej hołocie zachciało się protestować i bijatyki, to cała Polska musiała to oglądać, i co nie powiesz mi, że to jest normalne?

 

:D

a Ty dalej naskakujesz na Usatiano jakby jakims ultrasem byL ;] przeciez pisał, ze nie popiera :picard: ja tam bym wpuszczał tylko rodziny na stadion :D

Odnośnik do komentarza

Po prostu chciałem mu pokazać, że takie sytuacje są nie tylko w środowisku kibicowskim, które atakuje, a też w górniczym, które broni.

Jak już pisałem : chuliganów łapać i srogo karać.

 

Mówisz same rodziny? Ok masz przykład. Dzisiejszy spektakl w Szczecinie, brak dopingu. Kilka razy jacyś ludzie starali się pociągnąć tłum, by prowadzić doping - bezskutecznie, bo większość (rozdane ulotki przed meczem) wiedziała o proteście. Czemu zaczynali doping? Przecież mogli się skupić na oglądaniu meczu i słuchania 'kurw' piłkarzy i trenerów. Ale chyba im się to nie podobało. Część zasypiała... i wiecie co było najlepsze? Końcówka meczu, odzywa się sektor rodziny (!!!), grupka małych dzieciaków zaczyna prowadzić doping :D

Ale przecież bez dopingu jest tak wspaniale, można się 'wczuć' w mecz...

 

Dlatego nie rozumiem zabierania głosu W TEJ KWESTII ludzi, którzy na stadion nie chodzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...