Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie na tym polega problem, że nie zauważyłeś o czym była rozmowa i się wpierdalasz z jakimiś plecami. Jak Ci nie pasuje, że w temacie kibicowskim przeszło na chwilę na wątek sportowy, to wystarczy o tym wspomnieć dwoma literkami - OT.

Odnośnik do komentarza

 

 

Istnieje też fan page, np. https://www.facebook...clawek/?fref=tsA wiesz co to znaczy? Tyle co te szaliki, nic. To, że ileś osób sobie to wymyśliła i wydała szaliki nie oznacza, że grupy kibicowskie za tym stały.

Nie wiem, dlaczego do rozmowy wrzucasz jakis kompletnie nieznany mi fanpage, ktory z tematem szalikow pojednania nie ma nic wspolnego.

 

I zadanie z logiki: czy ja napisalem, ze grupy kibicowskie za tym staly? Napisalem w kontekscie informacji o mszy za spokojne derby nastepujace slowa: "Czekam na zgodowe szaliki "Pojednanie dla papieza" czy jakos tak..."

 

Ty zas napisales: "to był medialny wymysł", wiec czekam az udowodnisz, ze ktos z mediow te szaliki wymyslil.

Odnośnik do komentarza

Prezydent Wrocławia (czyli właściciela Śląska) po derbach w Lubinie

 


Rafał Dutkiewicz‏ @dutkiewiczrafal 14 godz.14 godzin temu

Skandaliczne, karygodne zachowanie "kibiców" Śląska w Lubinie. Oczekuję, że reakcja klubu, a przede wszystkim policji będzie stanowcza.

Odnośnik do komentarza

 

Prezydent Wrocławia (czyli właściciela Śląska) po derbach w Lubinie

 

Rafał Dutkiewicz‏ @dutkiewiczrafal 14 godz.14 godzin temu

 

Skandaliczne, karygodne zachowanie "kibiców" Śląska w Lubinie. Oczekuję, że reakcja klubu, a przede wszystkim policji będzie stanowcza.

 

 

a co zrobili?

Odnośnik do komentarza

 

 

Prezydent Wrocławia (czyli właściciela Śląska) po derbach w Lubinie

 

Rafał Dutkiewicz‏ @dutkiewiczrafal 14 godz.14 godzin temu

 

Skandaliczne, karygodne zachowanie "kibiców" Śląska w Lubinie. Oczekuję, że reakcja klubu, a przede wszystkim policji będzie stanowcza.

 

 

a co zrobili?

 

Racowisko + rzucanie rac w trybunę gospodarzy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Prezydent Wrocławia (czyli właściciela Śląska) po derbach w Lubinie

 

Rafał Dutkiewicz‏ @dutkiewiczrafal 14 godz.14 godzin temu

 

Skandaliczne, karygodne zachowanie "kibiców" Śląska w Lubinie. Oczekuję, że reakcja klubu, a przede wszystkim policji będzie stanowcza.

 

 

a co zrobili?

 

Racowisko + rzucanie rac w trybunę gospodarzy.

 

 

Racowisko jeszcze ujdzie ale rzucanie w trybunę to już trochę wieś.

Odnośnik do komentarza

 

Istnieje też fan page, np. https://www.facebook...clawek/?fref=tsA wiesz co to znaczy? Tyle co te szaliki, nic. To, że ileś osób sobie to wymyśliła i wydała szaliki nie oznacza, że grupy kibicowskie za tym stały.

Nie wiem, dlaczego do rozmowy wrzucasz jakis kompletnie nieznany mi fanpage, ktory z tematem szalikow pojednania nie ma nic wspolnego.

 

I zadanie z logiki: czy ja napisalem, ze grupy kibicowskie za tym staly? Napisalem w kontekscie informacji o mszy za spokojne derby nastepujace slowa: "Czekam na zgodowe szaliki "Pojednanie dla papieza" czy jakos tak..."

 

Ty zas napisales: "to był medialny wymysł", wiec czekam az udowodnisz, ze ktos z mediow te szaliki wymyslil.

 

 

 

Twój wpis był tutaj, dotyczył kibiców, wpisałeś tak jakby wymyśliły to grupy kibicowskie i dlatego się teraz śmiejesz, że było coś takiego jak pojednanie dla papieża. A ja użyłem skrótu medialnego: nie wiem kto osobiście wymyślił całą akcję, ale była to pożywka dla mediów, bo oficjalnie kibice C i W nic takiego nie uczyniły. I tylko to chciałem Ci wyjaśnić.

 

Serio muszę to tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza

Uff, skrot myslowy, a juz sie balem, ze to naduzycie semantyczne... :)

 

Moj post w ogole nie dotyczyl kibicow - dotyczyl tego, ze wklejanie takich newsow, podobnie jak powielanie ich przez media, jest w kontekscie powaznej dyskusji o problemach srodowiska kompletnie bez sensu. Msze, pielgrzymki, dokarmianie golebi czy inne rozdawanie cukierkow sierotkom to sa tematy zastepcze.

Odnośnik do komentarza

Podobno kibole Widzewa nie odpalili rac na meczu, bo się dogadali z zarządem, że będzie spokój :>

No i co w związku z tym? Źle? Ja uważam, że spoko, skoro policja straszyła zamknięciem całego stadionu. Mam nadzieję, że nikomu do łba nie strzeli wyciągać konsekwencji z tych kilku petard hukowych co poleciały, jedna chyba nawet doleciała w okolice murawy po stronie bramkarza ŁKS.

Odnośnik do komentarza

Najpierw coś fajnego: https://www.youtube.com/watch?v=CrgoNU8TLwU#t=450sbardzo ciekawa oprawa Spartaka z okazji mistrzostwa, polecam.

 

Z drugiej strony to wczoraj kibice Ruchu śpiewali po meczu "jak spadniemy to was zajebiemy", więc tak trochę idą drogą wyznaczoną przez Górnik. Przydałaby im się parafraza siga timona "to tylko piłka, kurwa" ;). https://twitter.com/holdysz/status/865872480279375872to też piękne :lol:. Wypierdalajcie, wypierdalajcie - to sobie poszli i potem jeszcze pretensje. Do tego te teksty o wkładach do koszulek zamiast pretensje do klubu, który tym zawodnikom pensji nie płaci, to samo z Lipskim, żałosne.

Odnośnik do komentarza

 

Podobno kibole Widzewa nie odpalili rac na meczu, bo się dogadali z zarządem, że będzie spokój :>

No i co w związku z tym? Źle? Ja uważam, że spoko, skoro policja straszyła zamknięciem całego stadionu. Mam nadzieję, że nikomu do łba nie strzeli wyciągać konsekwencji z tych kilku petard hukowych co poleciały, jedna chyba nawet doleciała w okolice murawy po stronie bramkarza ŁKS.

 

 

No dobrze. To pokazuje, że kibole nie są bezmyślnymi ble ble ble jak to mawiacie, że wiedzą, kiedy "nie można".

 

 

 

Lucas, SZk już pisał, że niektóre sprawy są nieistotne w kontekście ogółu spraw kibicowskich, Twoje też takie są, ja mogę wrzucać np. to:

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18622317_1889685961307282_7730173810719557729_n.jpg?oh=e0ca02ef234d47f452fb7ff08beb603c&oe=59BEE493

 

I co to da...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...