Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Z lokalami w starych kamienicach na Pradze sytuacja jest dość specyficzna. Przypadkowe podpalenia, przypadkowe wyburzenia, ataki na kibiców Ajaxu.

Jak dla mnie ktoś chce wykurzyć właścicieli tej knajpki i tyle. Wcale nie musieli tego zrobić sympatycy Legii, ale w sumie najłatwiej na nich zwalić :)

Odnośnik do komentarza

To prawda. Jak przeczytałem głos jakiegoś publicysty z natemat, że Legia miałaby ponieść konsekwencje tego, co robi w czasie wolnym od meczów kibicujące jej bydło, to z żenady aż wstałem i przeszedłem się po pokoju. Ktoś się z członkiem na głowy pozamieniał. Legii można w kontekście traktowania kibiców zarzucić BARDZO, BARDZO WIELE, ale nijak nie może ona odpowiadać za to, co zrobiło to bydło wczoraj.

To trochę tak, jak z rozwydrzonymi dziećmi - rodzice źle bachory wychowali, ale nie mogą (inaczej niż moralnie) odpowiadać za to, co te bachory po 18 robią na mieście w czasie wolnym.

Odnośnik do komentarza

A jest pewność, że to zrobili kibice lub sympatycy Legii? Póki co to takie piardu, piardu, bo podobno byli tam kibice Ajaxu.

Podobno byli, podobno byli też kibice Legii :D Równie dobrze mogli to zrobić Marek z Wackiem opłaceni przez gości mających chrapkę na budynek :)

Sensacja przed meczem jednak jest :D

Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/vtechenko/status/832196512180494337/video/1

 

Czyściciele lokali nie przychodzą z racami w 50 i zamaskowani, tylko zamykają media :P

 

Tak czy owak, podejrzewam, że gdzieś można już obstawiać, czy rewanżowy mecz LE w Amsterdamie się odbędzie, czy też niekibice Legii sprowokowani przez krzesełka i odurzeni zbyt wysokim stężeniem PM 2.5 postarają się o kolejny walkower.

Odnośnik do komentarza

 

dodam tylko że nikt nie ucierpiał oprócz lokalu, co jest dość istotne w tej sprawie

 

a to lokale - dobytek zycia przedsiębiorców mozna demolować? IMO SKLW, albo indywidualni kibice powinni pokryc koszta remontu lokalu + zapłacić zadośćuczynienie za czas w którym lokal nie będzie przynosił zysku.

 

Ok, to mogli być kibice Legii, nikt nie udowodnił, że byli albo nie byli. Inna kwestia to. To niech ich złapią i obciążą kosztami, czemu innych? Bo mieli race w kolorze, kominiarki czy szaliki? No kaman!

Odnośnik do komentarza

 

 

IMO SKLW, albo indywidualni kibice powinni pokryc koszta remontu lokalu + zapłacić zadośćuczynienie za czas w którym lokal nie będzie przynosił zysku.

 

A co ma do tego SKLW? Ja proponuję żeby zapłaciło koło łowieckie z okolic Garwolina. Nie można wykluczyć, że napastnicy byli jego członkami.

Odnośnik do komentarza

 

IMO SKLW, albo indywidualni kibice powinni pokryc koszta remontu lokalu + zapłacić zadośćuczynienie za czas w którym lokal nie będzie przynosił zysku.

 

A co ma do tego SKLW? Ja proponuję żeby zapłaciło koło łowieckie z okolic Garwolina. Nie można wykluczyć, że napastnicy byli jego członkami.

 

 

Dokładnie. Niech odpowiedzialność ponoszą Ci, którzy to zrobili. Co ma do tego klub i SKLW to nie wiem.

Jak ktoś założy czapkę lub koszulkę Wombatów Warszawa i da komuś w ryj lub coś zniszczy to ja mam za to odpowiadać jako prezes stowarzyszenia? Oczywiście :D

Odnośnik do komentarza

 

A jest pewność, że to zrobili kibice lub sympatycy Legii? Póki co to takie piardu, piardu, bo podobno byli tam kibice Ajaxu.

Nie no, Wujek, litości. Albo to marniutki trolling, albo wyraz skończonej naiwności.

 

 

Nie naiwności, a po prostu tam mieszkam. Różne cuda na Pradze się już zdarzały.

Masz 100% pewność, że to byli kibice Legii? Jeżeli tak to gratuluje.

Odnośnik do komentarza

 

 

A jest pewność, że to zrobili kibice lub sympatycy Legii? Póki co to takie piardu, piardu, bo podobno byli tam kibice Ajaxu.

Nie no, Wujek, litości. Albo to marniutki trolling, albo wyraz skończonej naiwności.

 

 

Nie naiwności, a po prostu tam mieszkam. Różne cuda na Pradze się już zdarzały.

Masz 100% pewność, że to byli kibice Legii? Jeżeli tak to gratuluje.

 

Pojawiły się głosy... :kekeke:

Może na odchodne krzyknęli "Legia pany" albo może któryś miał szalik?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A jest pewność, że to zrobili kibice lub sympatycy Legii? Póki co to takie piardu, piardu, bo podobno byli tam kibice Ajaxu.

Nie no, Wujek, litości. Albo to marniutki trolling, albo wyraz skończonej naiwności.

 

 

Nie naiwności, a po prostu tam mieszkam. Różne cuda na Pradze się już zdarzały.

Masz 100% pewność, że to byli kibice Legii? Jeżeli tak to gratuluje.

 

Pojawiły się głosy... :kekeke:

Może na odchodne krzyknęli "Legia pany" albo może któryś miał szalik?

 

 

Na Pradze tak czasami bywa. Owszem jest spokojniej niż było kiedyś, ale zdarzają się takie "imprezki" podczas koncertów lub innych imprez. Rejon Stalowej, Szwedzkiej, Wileńskiej, 11 listopada to fajne miejsce, ale niekoniecznie super przyjazne. Żeby tam trafić też trzeba wiedzieć gdzie iść. Jeżeli kibice Ajaxu faktycznie się tam pojawili musieli się liczyć z tym, że to miejsce gdzie jest sporo chuliganów czy zwyczajnych bandytów. Niekoniecznie związanych z klimatami sportowymi. Dla chłopaków z Pragi czasami wystarczy, że masz krzywe spojrzenie i może dojść do bójki. "Masz problem?" i się zaczyna.

Odnośnik do komentarza

 

IMO SKLW, albo indywidualni kibice powinni pokryc koszta remontu lokalu + zapłacić zadośćuczynienie za czas w którym lokal nie będzie przynosił zysku.

 

A co ma do tego SKLW? Ja proponuję żeby zapłaciło koło łowieckie z okolic Garwolina. Nie można wykluczyć, że napastnicy byli jego członkami.

 

 

to niech SKLW wyda oświadczenie odzegnujace sie od tych "kibiców" i poprosi władze klubu o dożywotnie zakazy stadionowe dla gadatków to raz (niestety tego nie zrobili). Dwa - jeżeli którykolwiek uczestnik zajsc był członkiem SKLW, powinno sie go wydalić. Po trzecie - na przyszłosć, powinni zawrzec w statucie, że członkowie, którzy w ten sposób "reprezentują" klub i kibiców Legii Warszawa, płacą na rzecz stowarzyszenia określoną kwotę, za poniesine straty wizerunkowe.

Odnośnik do komentarza

 

 

Na Pradze tak czasami bywa

Wujek, Twoja narracja jest skończenie naiwna w obu wersjach:

1. Jeśli to "tak bywa na Pradze", to przemyśl to jeszcze raz - klub wypełniony kibicami Ajaxu przypadkiem zaatakowany przez zorganizowaną grupę z racami (standardowy element ekwipunku bojówkarza niezwiązanego z piłką? :lol: ) w ramach zwykłego wieczoru w Warszawie?

2. Jeśli "tak się wyrzuca ludzi z kamienic", to przemyśl to jeszcze raz - kto by chciał dawać taki sygnał właścicielom lokalu, skoro zostanie on odebrany przez każdego rozumnego człowieka jako atak kibiców Legii na losowy lokal? Kogo by chcieli w ten sposób zniechęcić? Gdyby chcieli zniechęcać kogokolwiek, to by robili to w normalny dzień, a nie wysyłali sygnał "hej, będziecie mieć problemy, ale tylko wtedy, gdy przyjmiecie kibiców losowego klubu europejskiego".

Odnośnik do komentarza

 

Na Pradze tak czasami bywa

Wujek, Twoja narracja jest skończenie naiwna w obu wersjach:

1. Jeśli to "tak bywa na Pradze", to przemyśl to jeszcze raz - klub wypełniony kibicami Ajaxu przypadkiem zaatakowany przez zorganizowaną grupę z racami (standardowy element ekwipunku bojówkarza niezwiązanego z piłką? :lol: ) w ramach zwykłego wieczoru w Warszawie?

2. Jeśli "tak się wyrzuca ludzi z kamienic", to przemyśl to jeszcze raz - kto by chciał dawać taki sygnał właścicielom lokalu, skoro zostanie on odebrany przez każdego rozumnego człowieka jako atak kibiców Legii na losowy lokal? Kogo by chcieli w ten sposób zniechęcić? Gdyby chcieli zniechęcać kogokolwiek, to by robili to w normalny dzień, a nie wysyłali sygnał "hej, będziecie mieć problemy, ale tylko wtedy, gdy przyjmiecie kibiców losowego klubu europejskiego".

 

 

1. W przypadku chłopaków z Pragi to jest standardowy element wyposażenia :) Race lub petardy są u nas odpalane na przykład przy okazji urodzin lub chrzcin. Tak chrzcin. To się zdarza.

2. Zniechęcasz potencjalnych klientów knajpy. Knajpa traci klientów, Właściciele się wynoszą. Ależ oni to robią w normalnie dni tylko media mniej o tym mówią :) To była świetna okazja do tego typu akcji, bo odbywał się tam tego dnia koncert.

 

Gacek tylko nie próbuj mi udowodnić, że lepiej znasz praski klimat ode mnie. Ja tam żyję od dziecka :D

Swoją drogą jak kiedyś był ślub wyznawców Latającego Potwora Spaghetti też doszło do burdy. Na nieco mniejsza skalę, ale podobnej. I też były race. Co się nie spodobało? Za cholerę nie mam pojęcia. Być może ktoś uznał, że to naśmiewanie z wiary chrześcijańskiej.

To nie są jakieś super częste przypadki, ale tak bywa. Nie wszystko musi być łączone z kibicami. Napaści mogli dokonać zwyczajni dresiarze.

 

Oczywiście mogliby być to być sympatycy Legii, bo jest ich od cholery w Warszawie, ale mogła być też inna grupa.

Po prostu znam swoją dzielnicę.

Odnośnik do komentarza

 

 

IMO SKLW, albo indywidualni kibice powinni pokryc koszta remontu lokalu + zapłacić zadośćuczynienie za czas w którym lokal nie będzie przynosił zysku.

A co ma do tego SKLW? Ja proponuję żeby zapłaciło koło łowieckie z okolic Garwolina. Nie można wykluczyć, że napastnicy byli jego członkami.

to niech SKLW wyda oświadczenie odzegnujace sie od tych "kibiców" i poprosi władze klubu o dożywotnie zakazy stadionowe dla gadatków to raz (niestety tego nie zrobili). Dwa - jeżeli którykolwiek uczestnik zajsc był członkiem SKLW, powinno sie go wydalić. Po trzecie - na przyszłosć, powinni zawrzec w statucie, że członkowie, którzy w ten sposób "reprezentują" klub i kibiców Legii Warszawa, płacą na rzecz stowarzyszenia określoną kwotę, za poniesine straty wizerunkowe.

Ja wnoszę o zakaz stadionowy dla każdego kierowcy, który przekroczy dozwoloną prędkość o 10 km/h

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...