Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://www.poznan.sport.pl/sport-poznan/51,124479,14410553.html?i=0

 

Zazwyczaj się tu nie udzialem, ale nie znoszę idiotów. Ciekawe ile tym razem Lech dostanie kary.

to nie polityczna rzecz więc... kara raczej nie bedzie wysoka

 

natomiast sam fakt zaistnienia takie transu - n/c

 

 

Jakie to ma znaczenie czy będzie wysoka czy nie?

jak dla mnie transparent bardzo dobry niech wiedzą jakie niektórzy mają o nich zdanie

 

I same pozytywy z tego wynikają :)

Odnośnik do komentarza

To samo co ma trans do kibicow (no i ogolnie Litwinow) do tego co bylo na boisku. Odpowiedz na traktowanie Polakow na Litwie.... dla mnie trans ok, ale nie na meczu, bo to juz godzi w apolitycznosc moim zdaniem.

naprawdę w to wierzysz? nazwanie kogoś (Litwinów) chamem/chamami to odpowiedź na politykę Litwy wobec mieszkających tam Polaków? przy tym idiotycznym transie "Dżihad Legia" (za który chyba klub też jakąś karę zapłacił) to był szczyt wysublimowania i wyważona odpowiedź na politykę bliskowchodnią państwa Izrael. toutes proportions gardées oczywiście.

Odnośnik do komentarza

 

To samo co ma trans do kibicow (no i ogolnie Litwinow) do tego co bylo na boisku. Odpowiedz na traktowanie Polakow na Litwie.... dla mnie trans ok, ale nie na meczu, bo to juz godzi w apolitycznosc moim zdaniem.

naprawdę w to wierzysz? nazwanie kogoś (Litwinów) chamem/chamami to odpowiedź na politykę Litwy wobec mieszkających tam Polaków? przy tym idiotycznym transie "Dżihad Legia" (za który chyba klub też jakąś karę zapłacił) to był szczyt wysublimowania i wyważona odpowiedź na politykę bliskowchodnią państwa Izrael. toutes proportions gardées oczywiście.

 

 

Spróbuję jeszcze normalnie odpisać, może mi się uda wyjaśnić. Wiesz, na meczu to chodzi trochę o podkurwienie kibiców rywali, stąd zaczepne "jazda z kurwami" , chociaż ja stawiam sobie wyżej doping własnej drużyny, a potem bluzgi to niektóre ekipy mają odwrotne wartości. Lech zrobił oprawę z dziwką i "ona tu jest i tańczy dla mnie" - pamiętasz? Żeby podkurwić Legię ;) Sląsk wydał odpowiedź na zaczepkę Lecha o słabości Wrocławian "Lepszy doping i oprawy, marny honor i zasady" czy jakoś tak. Podobnie z meczem z Żydami. Hasło Dżihad Legia funkcjonowało w tym klubie od dawna - od wojny z ITI to był motyw przewodni, takie hasło tej wojny. Postanowiono zatem wykorzystać hasło, odnoszące się do fanatyzmu... kibicowskiego, dodatkowo na tym meczu, żeby trochę podkurwić wrażliwych na to słowo Żydów.

Odnośnik do komentarza

proszę Cię jmk - nie opowiadaj bajek, poczytaj sobie forum WL, poczytaj sobie posty "kibiców" na profilu FB "Ministra Sportu" Jarka Pucka, poczytaj sobie wreszcie posty pod dowolnym newsem o tym wydarzeniu na dowolnym portalu - żaden "prawdziwy kibic" nie próbuje bić piany i opowiadać bajek o "podkurwianiu kibiców gości" i przyśpiewkach discopolo. dominują głosy "chamom się należało za antypolską politykę Litwinów" i pochwalanie "odważnych" chłopców Posen... wszyscy wręcz kreują się na jedynych obrońców Polaków na Litwie, a krytykujących oskarżają o brak zainteresowania tą problematyką i antypolonizm itd...
poza tym - te przykłady opraw i transów, które podałeś odnosiły się do spraw i wydarzeń boiskowych (nawet dżihad, który nie był przecież wymyślony na mecz z klubem z Izraela), ten z wczoraj z wydarzeniami na boisku nie miał nic wspólnego a do tego był prostacki i chamski i nie było w nim nawet sugestii mrugnięcia okiem, czy żartu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...