Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie odnośnie renomy klubu. Gram szósty sezon Manchesterem City, wprawdzie bez szokujących sukcesów (czołówka ligi, bez mistrzostwa, jakieś drobne osiągnięcia typu Puchar Euro, Superpuchar Europy, finał Ligi Mistrzów), ale do tej pory nie miałem problemu z zarządem. Teraz zrobiłem małą rewolucję w drużynie, sprzedałem kilku podstawowych zawodników (Modrić, Kompany, Taylor), ale też kupiłem kilku mocnych (Higuain, Albiol), więc teoretycznie skład pozostał równie mocny. Do tego wyniki są znacznie lepsze - prowadzę w lidze, w pucharach wygrałem wszystko. Tymczasem od początku sezonu spadła renoma klubu do tego stopnia, że zarząd jest mną lekko rozczarowany, bo "renoma klubu jest na niższym poziomie niż gdy obejmowałem fotel menedżera". No przecież nie może chodzić tylko o te transfery, bo skład jest i tak nieporównywalnie mocniejszy niż na początku gry (m.in. Huntelaar, Balotelli, Robinho, Mascherano, De La Red, Vukcevic). W międzyczasie zostałem jeszcze selekcjonerem Francji, ale tego nie rozumiałbym jeszcze bardziej. Miał ktoś taki problem? 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem ostatnio, że jeden z moich napastników gra statycznie (drugi ma identyczne ustawienia poza mentalnością, a nie czeka aż piłka mu wpadnie pod nogi) i nakazałem mu żeby częściej wychodził na wolne pole (jest taka opcja w interakcji z kopaczem). Próbował ktoś tych poleceń i czy dawały one w ogóle efekt?

Odnośnik do komentarza

No właśnie tam jest tylko 'menadżerska klauzula odejścia' i jak to wybieram to nie mam do wyboru kwoty odstępnego :|

 

Kwota odstępnego, czyli "Klauzula oferty minimalniej", jest do wyboru podczas podpisywania kontraktu z graczem.

 

http://img39.imageshack.us/img39/1299/30oscar.png

 

Podpisywałem kolejny kontrakt i nie mam tej opcji do wyboru :| Masakra.

 

 

 

Poza tym chciałbym zapytać, jak zawodnika z mojego klubu wysłać do klubu filialnego? W FM2008 wyglądało to tak, że wysyłało się go podczas okienka po prostu do tego klubu, a w 2009 nie mam tej opcji :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...