Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem gdzieś o jakimś patchu dzięki któremu podczas meczu rozgrywanego w trybie 3D widać zainstalowane przez nas kitspacki, ale za nic w świecie nie mogę tego znaleźć! Czy na serio istnieje coś takiego (coś mi się nie chce jednak wierzyć) czy coś mi się pomyliło? o.O

 

PS. I czy jest gdzieś kitspack Chelsea Londyn na sezon 08/09 do FM 09 oczywiście? Bo nigdzie nie mogę znaleźć... Ani na stronie, ani na forum -.-

Odnośnik do komentarza

Kompletnie nie mogę sobie poradzić z układaniem terminarza meczów przedsezonowych Postanowiłem zrezygnować z tego który był ustalony przy rozpoczęciu rozgrywki i wszystkie spotkania anulowałem Chciałbym aby pierwszy mecz był stoczony u mnie z jakimś angielskim przeciętniakiem (próbowałem już Brentford [no jakby nie patrzeć jest to mój klub filialny!], Burnley, Barnet, Crystal Palace i nic! Dawałem wszystkie pieniądze które bym zarobił z tego meczu [90-95 tysięcy euro] moim przeciwnikom ale i tak się nie godzili!), drugi rozegrany z jakimś klubem polskim w Polsce (próbowałem Lecha Poznań, Legię Warszawa, Wisłę Kraków a nawet Polonię Warszawa, ale żaden z nich się nie zgodził!), trzeci z jakimś klubem amerykańskim w USA (dawałem oferty Los Angeles Galaxy [mój klub filialny], Chicago Fire a nawet Seattle Sounders, no i zgadnijcie... ;) Nic!!!) ostatni mecz chciałbym zagrać już (wszak że na wyjeździe) ale na Wyspach... Jakieś porady? Może mi ktoś pomóc w ustalaniu terminarza przedsezonowego kierując się tymi kategoriami co ja?? Odrazu zaznaczam że gram Chelsea

 

2. Ściągnąłem te stroje Chelsea co mi podesłał arasreal i wszystko fajnie ładnie, tylko że... No wkurzają mnie te puste stroje pod spodem tych moich wgranych kitsów, te standardowe jakie się wyświetlają bez żadnych dodatków... Czy da się je jakoś z tego pod spodu usunąć

Odnośnik do komentarza

Czy da się mieć jako klub filialny ten który by się chciało mieć? Tzn. bo jak chcę kolejny klub filialny to kieruję się do zarządu z prośbą a on paru dniach wynajduje mi jakieś Falkirki... A co gdybym chciał żeby moim klubem filialnym było np. Chicago Fire albo Legia Warszawa? Da się tak?

 

 

PS.

Zaproponuj sparingi na wyjeździe. Prawie zawsze się godzą.

 

No tak, tylko że polskim i amerykańskim drużynom daję propozycje meczu na wyjeździe, a i tak się nie godzą! Czemu?! Przecież gram Chelsea

Odnośnik do komentarza

Witam.

Gram już drugi sezon Wisłą Kraków.

Postanowiłem zrobic Wisłę tylko polską tzn w skladzie mam samych polakow.

Majewski gargula brozek jodlowiec peszko rybus borysiuk celeban wawrzyniak lewandowski itd.

Mam pytanie co mam robic zeby w wisle juniorzy byli w przyszlosci dobrymi zawodnikami jak juniorzy z wloch czy hiszpani.

W skrocie jak zrobic Potęge z Wisły na skale swiatową lecz z samych polskich zawodnikow.

Dziekuje

 

http://img142.yfrog.com/img142/8457/ffffo.jpg

Odnośnik do komentarza

Czy da się mieć jako klub filialny ten który by się chciało mieć? Tzn. bo jak chcę kolejny klub filialny to kieruję się do zarządu z prośbą a on paru dniach wynajduje mi jakieś Falkirki... A co gdybym chciał żeby moim klubem filialnym było np. Chicago Fire albo Legia Warszawa? Da się tak?

 

 

Konkretnego klubu nie da się, ale jak już zdobędziesz renomę i zaufanie wśród zarządu, to podczas prośby o klub filialny, pojawi się możliwość wyboru, jaki charakter ma mieć ten klub filialny: czy do wypożyczania/pierwokupu zawodników, czy ma przynosić korzyści finansowe itp.

Odnośnik do komentarza

Czy da się mieć jako klub filialny ten który by się chciało mieć? Tzn. bo jak chcę kolejny klub filialny to kieruję się do zarządu z prośbą a on paru dniach wynajduje mi jakieś Falkirki... A co gdybym chciał żeby moim klubem filialnym było np. Chicago Fire albo Legia Warszawa? Da się tak?

 

 

Konkretnego klubu nie da się, ale jak już zdobędziesz renomę i zaufanie wśród zarządu, to podczas prośby o klub filialny, pojawi się możliwość wyboru, jaki charakter ma mieć ten klub filialny: czy do wypożyczania/pierwokupu zawodników, czy ma przynosić korzyści finansowe itp.

Da się. Jak masz naprawdę wysoką reputację i poparcie zarządu to później możesz sam proponować konkretny klub. No ale nie zawsze dochodzi do podpisania umowy z wybranym przez Ciebie klubem.

Odnośnik do komentarza

Czy da się mieć jako klub filialny ten który by się chciało mieć? Tzn. bo jak chcę kolejny klub filialny to kieruję się do zarządu z prośbą a on paru dniach wynajduje mi jakieś Falkirki... A co gdybym chciał żeby moim klubem filialnym było np. Chicago Fire albo Legia Warszawa? Da się tak?

 

 

Konkretnego klubu nie da się, ale jak już zdobędziesz renomę i zaufanie wśród zarządu, to podczas prośby o klub filialny, pojawi się możliwość wyboru, jaki charakter ma mieć ten klub filialny: czy do wypożyczania/pierwokupu zawodników, czy ma przynosić korzyści finansowe itp.

da się ;)

 

http://i31.tinypic.com/28wjrqa.jpg

Odnośnik do komentarza

hej.

Ubzdurałem sobie w mej łepetynie że poprowadzę Newcastle ale w championship.Tylko wpierw musze doprowadzić do jego spadku co sprawia mi trudności.Dwa razy byłęm managerem NUFC i dwa razy mnie zwolnili w połowie sezonu,nawet objąłem Man City i wykupiłem paru zdolnych zawodników z NUFC,i co?? i nic kurna.utrzymali sie,prowadziłęm Aston Villa i Everton przez 3 sezony obserwując grę Newcastle lecz niestety,chamy trzymały sie ostro Premiership,a nawet próbując walczyć o mistrzostwo.

 

I dlatego mam prośbe,czy mółgby ktoś z was (no chyba że już ma) zrobić coś z ta premiership bym mógł prowadzić Newcastle w championship,niekoniecznie w 1 sezonie może być spokojnie 2 a nawet 3 sezon.

 

Myślałem o swam team,ale moja wiedza na ten temat jest ograniczona.

 

Jeśli komuś sie uda to prosze o umieszczenie gry na rapidshare albo na odsiebie.com

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Swap Teams można zrobic edytorem dołączonym do gry

 

Zakładka Competition --> Wpisujesz English Premier League -->Zakładka Teams klikasz na Newcastle wtedy podświetli CI się opcja Swap --> Wpisujesz nazwę jakiejs drużyny CCC, podmieniasz ją--> zapisujesz nową bazę danych --> wybierasz ją w grze

 

tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Czy da się mieć jako klub filialny ten który by się chciało mieć? Tzn. bo jak chcę kolejny klub filialny to kieruję się do zarządu z prośbą a on paru dniach wynajduje mi jakieś Falkirki... A co gdybym chciał żeby moim klubem filialnym było np. Chicago Fire albo Legia Warszawa? Da się tak?

 

 

Konkretnego klubu nie da się, ale jak już zdobędziesz renomę i zaufanie wśród zarządu, to podczas prośby o klub filialny, pojawi się możliwość wyboru, jaki charakter ma mieć ten klub filialny: czy do wypożyczania/pierwokupu zawodników, czy ma przynosić korzyści finansowe itp.

da się ;)

 

http://i31.tinypic.com/28wjrqa.jpg

 

No to w takim razie nigdy nie miałem aż takiej renomy i zaufania, abym mógł prosić o konkretny klub :)

Odnośnik do komentarza

hmm 2014, więc wcale tak długo Floty nie prowadzisz... zdarzało mi się siedzieć dłużej w 1 klubie, ale wtedy już lałem na niektóre sprawy i jakoś tego nie zauważyłem, tylko ten wybór charakteru ;)

 

@RTV-MIX-AGD: możesz też w trakcie gry doprowadzić klub do bankructwa, co skutkuje komisarzem i pkt ujemnymi, będziesz miał trudniej w CCC :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...