Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś sposób, żeby zapisać bazę danych z save'a? Przykładowo mam rok 2030 i chcę zapisać piłkarzy, którzy są dostępni, eksportować to do jakiegoś pliku, żebym mógł później załadować taką bazę.

 

Jeśli jest taka możliwość, to czy można zapisać bazę np. z wersji 2007, a wczytać na 2008?

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Zacząlem niedawno grać w I Lige polską ( według nowej nomenklatury :D ) a konkretnie Górnikiem Lęczną Po miesiącu ze 100 00 zł budzetu mialem juz tylko 40 000 mimo iż nie kupilem nikogo a pensje zredukowalem o 2000 zł ( pozbyem sie Surdykowskiego i Truszkowskiego) Okazało się ze wpływy z biletow to zaledwie 7 000 zł za mecz ( mam 7 frekwencje w lidze ) a pensje to aż 16 000 tygodniowo Czyli miesiecznie pensje mnozymy x4 = 64 000 zł a bilety x2 = 14 000 i bankructwo gotowe Sprawdzilem inne kluby z I ligi i wiekszość ma tak samo Totalnie nieproporcjonalne pensje do wplywu z biletow Czy jest jakis sposob by zreperować budżet ?

Oczywiscie nie chodzi mi tu o grzebanie w edytorze

 

Zorganizuj sobie turnieje towarzyskie (najlepiej "ligowe"), np. z zespołami klasy średniej z bundesligi. Wpływy z takich turniejów w przerwie między rozgrywkami w zupełności starczają.

 

No i wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze wiekszosc klubow odrzuca takie sparingi Nawet za wysokie honorarium :(

 

Przykładowo organizujesz sobie sparing z Bielefeld, Bochum i Hoffenheim. Dwóm pierwszym zespołom dajesz maxa forsy za mecz, a trzeciemu klubowi 0. Kontunuujesz grę i pojawia się news że dwa zespoły którym zapłaciłeś akceptują sparingi, a ten trzeci z "0" odrzuca propozycje. Teraz edytujesz te rozgrywki i tylko trzeciemu teamowi płacisz kasę, reszta ma zaakceptowany udział i to za darmo ;P

 

P.S. Powiem tylko, że w ten sposób Dolcanem Ząbki uzyskałem w ciągu pierwszej przerwy zimowej 5 mln funtów zysków :lol:

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Po dziś dzień nie było problemu z FM'em. Wracam z pracy, odpalam grę, a moim oczom ukazuje się ekran aktywacyjny... wprowadzam kod, który jest na instrukcji, a komunikat twierdzi, że gra o tym kodzie jest zainstalowana. Spróbowałem zdezaktywować, ale ponowna aktywacja ciągle nie działa... Weekend się zaczyna mało fajnie... Może ktoś ma rozwiązanie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zapewne chodzi Ci o mecz zawodników testowanych. Sam jako tako nie możesz się udać na taki mecz, to komputer "decyduje" czy zostaniesz spytany o chęć udania się na taki mecz. Poza tym musisz prowadzić dość słaby klub, z niższej klasy rozgrywkowej w swoim kraju (tak mi się wydaje). Ja dostałem takie zaproszenie jak prowadziłem zespół z L1 w Anglii, jak awansowałem do CCC już nie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnosnie Genie Scout .

 

Sprawdzalem sobie zawodnikow , ktorych posiadam po 3 sezonach gry i chcialem zobaczyc czy udanie przeprowadzilem selekcje , poniewaz koncze juz ta gre. Ale zastanowila mnie jedna rzecz - mianowicie mam zawodnika PA-139 , CA-89 . Jak naciskam na symulacje Genie zeby pokazal potencjalne przyszle atrybuty to CA dochodzi np tylko do 110. Co sie dzieje z reszta potencjalu?? To sa ukryte zdolnosci niewidoczne nawet dla scouta , czy moze nie da sie tego juz rozwinac?

Odnośnik do komentarza
Zapewne chodzi Ci o mecz zawodników testowanych. Sam jako tako nie możesz się udać na taki mecz, to komputer "decyduje" czy zostaniesz spytany o chęć udania się na taki mecz. Poza tym musisz prowadzić dość słaby klub, z niższej klasy rozgrywkowej w swoim kraju (tak mi się wydaje). Ja dostałem takie zaproszenie jak prowadziłem zespół z L1 w Anglii, jak awansowałem do CCC już nie.

 

Dzięki za odpowiedź. Ja właśnie przymierzam się do jakiegoś klubiku z francuskiej ligi krajowej. Całkiem możliwe, że właśnie mnie zaproszą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...