Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kto mi z Państwa powie o co chodzi z Szachtarem? Jak nim gram to moja kontrola nad drużyną rezerw, czyli Szachtar 3 jest ograniczona. Wynika z tego jakby to był klub filialny Szachtara, a nie drużyna rezerw. Chociaż ustawiłem, że asystent tylko prowadzi ten zespół w meczach to jednak moje dezycje odnośnie zawodników są zmieniane, a zespoł zatrudnia jakichś ogórków, których potem muszę z mozołem zwalniać.

 

Proszę o wytłumaczenie, bo denerwuje mnie to coraz bardziej....

Odnośnik do komentarza

SI sobie ubzdurało, że w niektórych ligach (między innymi w Hiszpanii) zespoły rezerw będą traktowane jak filie, w jakim celu to zrobili nie wiem. Ale wiem jedno, dali dupy jak nie powiem kto, był to idiotyczny pomysł. Szkoda, że w Anglii takiego kwiatka nie zrobili to by szybciutko się z tego wycofywali.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie mam taki problem, gram Saragossą w lidze Hiszpańskiej 3 sezon na łatce 9.3 sprowadziłem kilku zawodników za darmo i chciałbym ich sprzedać. Niestety nikt mi ich nie chce kupić nawet gdy dam kwotę 0 są to zawodnicy tacy jak : Elmander, Uche, Tuncay. Gdy grałem w lidze angielskiej zawsze znalazł się jakiś kupiec niestety w lidze hiszpańskiej jest to problem. Denerwuje mnie również fakt że zawodnicy Ci po wystawieniu na liste transferową otrzymują propozycje wypożyczenia, zamiast transferu. Gdy zaznaczę w statusie zawodnika opcję "niedostępny do wypożyczenia" po kilku dniach zmienia mi się ona znowu na "dostępny do wypożyczenia" . Panowie o co biega w tej lidze hiszpańskiej?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam pytanko:

 

Jak można polecic danego piłkarza danemu klubowi (wiem ze jest cos takiego jak Proponuj klubom ) ale mi chodzi żeby nie ogólnie każdemu proponować tylko wybranemu klubowi.

Ja dostaje czasem takie wiadomosci :

 

"Zawodnik x" (Klub) czeka na chętnego

 

(Klub) zaprononowal mojemu klubowi zeby "zawodnik x" itd.

 

Znacie odpowiedz ?!

Odnośnik do komentarza

Siema. Mam problem. Gram drugi sezon Arsenalem. Gram 4-4-2 Diamond Atacking. W pierwszym sezonie wygrałem ligę angielską z dorobkiem 94 pkt. Obecnie jestem 6. i dobrze będzie jak wywalczę miejsce premiowane grą w LM. Adebayor jest cieniem Adebayora z pierwszego sezonu (król strzelców 25 goli). Dużo meczy nie przegrałem ale mam strasznie dużo remisów.. Jak na razie jedyne rozgrywki które mi sie udały to Puchar Ligi (zwycięstwo).Co mam robić? Włączył mi się syndrom drugiego sezonu dobrze znany z FM 2008? Mój skład:

Almunia-Zhirkov-Pique-Sakho-Sagna-Van Persie/Walcott-Fabregas/Ramsey-Srna-Nasri-Aguero-Adebayor/Vela. Poradźcie co mam robić.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam do Was pytanie. Mianowicie od razu po premierze FM 2009 zacząłem w niego grać - jednak zrezygnowałem po wygranym sezonie Lechem Poznań, a nie gralem w el.LM. Wyszło teraz pełno patchy, na pewno 9.03 naprawi ten problem, ale nie znam się dosyć dobrze na tym i chciałbym Was zapytać po ściągnięciu patcha jak trzeba go "zainstalować" aby się wgrał? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...