Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

- DC: Stay back/Don't dive in.

- FB: Stay back/Don't dive in.

- MR/L: Run with ball down right/left.

- MC: Try long shots/Shoot with power.

- AM/FC: Try through balls/Run with ball through centre.

- ST: Beat offside trap/Place shots/Round/Lob keeper.

moglibyscie to na j polski przetlumaczyc

Odnośnik do komentarza
- DC: Stay back/Don't dive in.

- FB: Stay back/Don't dive in.

- MR/L: Run with ball down right/left.

- MC: Try long shots/Shoot with power.

- AM/FC: Try through balls/Run with ball through centre.

- ST: Beat offside trap/Place shots/Round/Lob keeper.

moglibyscie to na j polski przetlumaczyc

 

są to chyba zalecane uubuione zagrania dla poszzcególnycg formacji

 

Stoperzy - Zostaje z tyłu/odbiera piłki bez wślizgów

Boczni Obrońcy - jak wyżej

Skrzydłowi - Atakuej z piłką lewą/prawą stroną

Pomoc środek - strzały z dystansu/strzały z dużą siłą

ofensywny pomocnik - podania w uliczkę/atakuje z piłką środkiem

napastnik - unika płapki offside'owej/plasowane strzały/podkręca piłkę/lubi lobować bramkarza.

Odnośnik do komentarza
Witam, mam proste pytanie ;)

Zakupilem wczoraj FM'09 na Steamie i nie do konca rozumiem sprawy aktywacji. Na stronie FM'09 w katalogu Steam pisze, ze mozliwe jest tylko 5 aktywacji. FM'09 mam zainstalowanego w domu, chce takze w pracy. Czy kazdy format i ponowna instalacja wyczerpuje mi jedna aktywacje? Tzn ze moge zrobic tylko 5 formatow? Jak to dokladnie dziala? :P

 

Z gory dziekuje za odpowiedz ;)

 

Ewentualnie, możesz użyć tego: http://deactivation.fm2009.softanchorinsight.com

Odnośnik do komentarza

Czy jest w ogóle opcja wyrażenia zainteresowania prowadzenia danej reprezentacji? U mnie w grze jest już dawno po kwalifikacjach do MŚ i żaden selekcjoner nie stracił posady. Jestem zainteresowany Polską, a Benhałer mimo zajęcia przedostatniego miejsca w grupie tkwi na stanowisku.

Odnośnik do komentarza

Czy u was też na łatce 9.1.0 obrońcy grają jak debile? Jeszcze nigdy nie wytrwałem 2 sezonów jedną drużyną. A np. gdy prowadzę w meczu 1-0 to w 5 minut jest już 1-1, jak gram na wyjezdzie jest tak za kazdym razem... Czy to jest normalne?

 

Jak sciągne łatkę 9.3.0 to będzie lepiej czy to ze mną coś jest nie tak? ;P

Odnośnik do komentarza

Mam mały problem i chciałbym go z wami przedyskutować. W przerwie miedzy sezonami sprzedałem wielu graczy z mojej Genoi a części nie pozwoliłem odejść i w efekcie morale drużyny spadło do zera(to w okienku zaufanie). Gram kolejny sezon i nic sie nie zmienia :( Wygrywam mecze i staram się postępować według woli graczy ale atmosfera w zespole jest cały czas marna. Co można zrobić żeby to poprawić??

Odnośnik do komentarza

Chłopaki, nie jestem idiotą:)

Zdaję sobie z tego sprawę, że muszę odkupić prawa do zawodnika od dwóch klubów - współwłaścicieli. Jak można zauważyć na załączonym obrazku http://www.bankfotek.pl/view/223508 , że nie ma opcji "złóż ofertę":/

Miałem takie sytuację, że chcąc wykupić zawodnika, będącego w takim stanie prawnym, klikałem "złóż ofertę" po czym wysuwała się lista współwłaścicieli. To wszystko wiem, chcę się dowiedzieć, kiedy może się uaktywnić owa opcja? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

zakupilem jakims cudem do mojego malego oldham alana dzagoeva i teraz mam jesden problem lia trwa i nie moge go do skladu wystawic nawet nie wiem z jakiego powodu ale kolo nazwiska jego na liscie pilkarzy jest napisane cos takiego jak PPr i czy da sie to jakos zmienic zeby mogl grac??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...