Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

a cos w edytorze tym co jest podczas gry czy nie bardzo ?

 

w "fmrte" czyli czasu rzeczywistego ja takiej opcji nie widze, wiem ze pilkarzy w nim mozna "SWAPowac" ale klubow sie chyba nie da, pozostaje normalny edytor i gra od nowa

 

gdy ja chciałem "awansować" klub GKS Tychy do 1. ligi to zmieniłem mu reputacje na 7000 i po awansie zmieniłem na pierwotną wartość. Sposób pewny na 100%, nie istnieje chyba szybszy pod FMRTE =)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Słuchajcie mam taką sytuację - gram Lazio Rzym i mam na wypozyczeniu Mauro Zarate i Matuzalema Obu nie place pensji i sa oni trzonem mojego zespolu ( razem 8 goli i 6 asyst) Postanowilem zlozyc oferte ich macierzystym klubom i sprzedadza mi ich - Za Zarate 3,5 mln. ( cena rynkowa 5 mln. ) a Matuzalema - 3 mln. ( cena rynkowa 4 mln) Jak widac jest to wrecz promocja :> Oczywiscie mam tyle ale niestety obaj pilkarze zadaja ogromnych pensji - po 30 000 tyg. Czy podpisac z nimi kontrakt teraz na polmetku sezonu i BARDZO powaznie obciazyc budzet czy tez poczekac do konca sezonu z podpisywaniem kontraktu ? Tyle ze wtedy ich macierzyste kluby moga zazadac o wiele wiecej bo obaj sa w fenomalnej formie Prosze o radę

Odnośnik do komentarza

Jeśli to możliwe, pozbądź się tych kopaczy, których nadto nie potrzenujesz. Jest chyba jeszcze opcja że kupisz ich teraz, ale do zespołu przyjdą dopiero po sezonie, ale nie nie jestem pewien czy tak się da zrobić. Dawno nie grałem i mi się zapomniało :P.

Odnośnik do komentarza

Zaklep transfer teraz, ale żeby zawodnicy przyszli po sezonie. Nie będziesz musiał im płacić za występy do końca sezonu.

ale nie wiem czy w takim wypadku nie zostanie zakończone wypożyczenie, nie powinno, ale cholera wie czy SI jakiejś niespodzianki nie przygotowało ;)

Odnośnik do komentarza

mam trochę dziwny problem bo czasami jak gram to po chwili mi sie robi czarny obraz i widać tylko piłkarzyków i piłke i tak jakos spowolnione jest a później robi sie cały ekran czarny i nic nie widac i musze wybic sie do windowsa i ponownie uruchomic komputer aby gra poprawnie znowu działała.Czym to może byc spowodowane bo wczesniej nigdy nie miałem takich problemów ?

Odnośnik do komentarza

Czy jest mozliwość w FM 2009 tak jak to było w we wcześniejszej wersji gry przy pomocy pliku team_japan.ddt , żeby do reprezentacj Japonji byli powoływani prawdziwi piłkarze(których, jest co prawda mało w grze , ale jednak jest są)?

To znaczy na początku wydaje się , że ten plik działa równiez w nowym Femie, bo prawdziwi piłkarze są widoczni po wybraniu reprezantacji Japonii, ale już przy następnym powołaniu na mecz reprezentacji Japonii są już nieprawdziwi gracze.

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie. Mam problem który doprowadza mnie już do szału. Zainstalowałem FM'a na nowym systemie. Xp rzecz jasna. Dodam na wszelki wypadek specyfikacje kompa, geforce 9600GT ,4GB ram,dualcore na płycie gigabyte. Wszystko przebiega ładnie i sprawnie,dopóki nie wybiore lig z jakimi chcę rozpocząć gre. Po tym jak już je zatwierdze,pojawia sie normlany pasek postępu konfiguracji który staje po kilku sekundach i pojawia się " poważny bład który spowodował koniecznośc zamknięcia aplikacji" Wrypał crash dump'a do dokumentów i gra się nie chce skonfigurować. Dodam że probowałem ja już odinstalowywać,nic nie skutkuje. Wersja bez żadnego ingerowania w pliki prócz pach 9.3. Macie jakiś pomysł? Pomóżcie proszę,dodam też że na tej wersji gry grałem na poprzednim systemie. Hulała sjak złoto,teraz nie dośc ze procek i reszta dużo lepsza to taki syf wyskakuje.

Będę wdzięczny. oto log crash dumpa

 

http://i39.tinypic.com/nmxpnt.jpg

Edytowane przez citko
Nie umieszczamy na forum obrazków, a tylko linki do nich!
Odnośnik do komentarza

Cześć, gram Lechem szósty sezon, budżet klubu wynosi 30mln euro, zatrudniam 9 scoutow bo chciałbym prowadzić scouting na całym świecie a i tak zarząd pozwala mi tylko na cały kontynent. Czy jest możliwość bądź jakiś sposób na to żeby zarząd zgodził się na scouting obejmujący cały świat bo głownie chodzi mi o Amerykę Płd??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...