Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynajac Widzewem mialem okolo 4 mln zl, a w tym momencie mam 14... Tylko czemu z taka iloscia pieniedzy dostaje tylko 2,5mln na transfery, gdzie na poczatku mialem 3mln... Jesli prosze zarzad to ten i tak sie nigdy nie zgadza... mozna cos z tym zrobic?? Jesli niem a istnieje jakis dodatek w ktorym mozna edytowac fundusze to prosilbym o link

... z gory dzieki ;)

Odnośnik do komentarza

Moja filia Zwiezda Irkuck nie wywiązała się z zawartej umowy. Mimo wpisu o prawie pierwokupu nie została mi zaproponowana taka opcja. Mało tego, sam starałem się sprowadzić tego zawodnika, ale moje oferty w wysokości równej i wyższej zostały odrzucane ze znanym tłumaczeniem jest wiele ofert, trzeba się zastanowić, bla bla bla.... :| Tak się zastanawiali, że wreszcie nie wysłali do mnie faksu z zapytaniem czy przypadkiem jako klub patron nie mam ochoty zatrudnić ich rzemieślnika zanim zaakceptują ofertę innych klubów :/ Nic tylko zerwać współpracę!

Czy ktoś miał podobną sytuację na łatce 9.3 lub wcześniejszych?

Odnośnik do komentarza
Zaczynajac Widzewem mialem okolo 4 mln zl, a w tym momencie mam 14... Tylko czemu z taka iloscia pieniedzy dostaje tylko 2,5mln na transfery, gdzie na poczatku mialem 3mln... Jesli prosze zarzad to ten i tak sie nigdy nie zgadza... mozna cos z tym zrobic?? Jesli niem a istnieje jakis dodatek w ktorym mozna edytowac fundusze to prosilbym o link

... z gory dzieki ;)

 

 

Poszukaj FMM, edytor czasu rzeczywistego w dodatkach

 

A mozesz mi powiedziec gdzie jest ten edytor??... bo w dodatkach nie widze...

Odnośnik do komentarza
Poczekaj na przeładowanie sezonu (30 czerwca?). Wtedy powinno się uaktywnić :-k

 

lol no rzeczywiście... pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją w FM, zawsze sparingi mogłem planować, kiedy mi się tylko spodoba X_x

Odnośnik do komentarza
Witam, jestem początkujący i nie wiem jaka jest różnica pomiędzy:

 

'Tight marking' a 'Close down'

 

Np. jeżeli w instrukcji dotyczącej rywali chcę żeby AMF był kryty, to którą z tych opcji lepiej wybrać? Jakoś kompletnie nie potrafię rozróżnić czym te opcje się różnią

 

Tight marking jest to ścisłe krycie, czyli zaznaczenie tej opcji spowoduje nie mniej nie więcej tylko ścisłe krycie ;) Close down natomiast jest to gra przy przeciwniku i oznacza ona "Zasięg" pressingu twojego zawodnika, bądź drużyny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...