Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, ale nie znalazłem, więc proszę o pomoc. Znalazł ktoś działającego scout`a pod łatkę patch`a 9.3.0? Będę wdzięczny:)

W dziale z dodatkami jest i działa, bo sam go testowałem, ale często ma zwiechy.

 

A ja chciałbym zapytać czy ktoś wie dlaczego de la Red jest zawieszony na rok na starcie gry?

Odnośnik do komentarza
Szukałem, ale nie znalazłem, więc proszę o pomoc. Znalazł ktoś działającego scout`a pod łatkę patch`a 9.3.0? Będę wdzięczny:)

W dziale z dodatkami jest i działa, bo sam go testowałem, ale często ma zwiechy.

 

A ja chciałbym zapytać czy ktoś wie dlaczego de la Red jest zawieszony na rok na starcie gry?

De la Red ma kontuzję bardzo poważną zresztą.

A powiesz mi skąd mogę wziąść tą bombonierę profa do FM 09??

Odnośnik do komentarza

Zawieszony do 30 czerwca 2009, a kontuzjowany to spora różnica. Wiem, że chłopak ma problemy z sercem, ale jeśli to chodzi oto, to chyba powinni go zrobić kontuzjowanym, a nie zawieszonym.

 

Ta Bomboniera jest bodajże uniwersalna, pod 2k8 działała, po najnowszym chyba też działa.

Odnośnik do komentarza
Zawieszony do 30 czerwca 2009, a kontuzjowany to spora różnica. Wiem, że chłopak ma problemy z sercem, ale jeśli to chodzi oto, to chyba powinni go zrobić kontuzjowanym, a nie zawieszonym.

 

Ta Bomboniera jest bodajże uniwersalna, pod 2k8 działała, po najnowszym chyba też działa.

Tak ma problemy z sercem i został odsunięty od drużyny do czasu wyjaśnienia co dokładnie mu dolega (czyli tak naprawde ma status zawieszonego a nie kontuzjowanego)

Odnośnik do komentarza
Zawieszony do 30 czerwca 2009, a kontuzjowany to spora różnica. Wiem, że chłopak ma problemy z sercem, ale jeśli to chodzi oto, to chyba powinni go zrobić kontuzjowanym, a nie zawieszonym.

 

Ta Bomboniera jest bodajże uniwersalna, pod 2k8 działała, po najnowszym chyba też działa.

A to ma być wersja alkoholowa czy bezalkoholowa ??:)

Odnośnik do komentarza

Eddie, przy grze na bazie danych z 9.2 De La Red nie jest zawieszony. W związku z tym, wnioskuję, że jest to jakby odgórne ustalenie, bo w zamian mamy Diarrę, a Ruben jest wyrejestrowany z rozgrywek i właśnie to chcieli odzwierciedlić w grze (pewnie ciężko było dopisać taką kontuzję jak problemy z sercem do gry).

Odnośnik do komentarza

Pytanie do taktyków. Czy tactical atributes określone w edytorze dla danego zespołu mają znaczenie dla prowadzonej przeze mnie drużyny? Czy tylko są to parametry określane dla AI komputera.

 

W Internecie znalazłem tylko takie info:

 

A club's tactical attribute relates to the formation that the AI will use and remains static until changed by a human player managing that team. It's similar to the manager's preferred tactic on his profile screen, which starts off as a generic 4-4-2 and evolves over time as we make our mark on the team.

 

The only affect I see it having is if you changed AI teams to 4-2-4 and then they would all aim to play gung ho, but whatever the setting are of the team you're managing it wouldn't affect your ability to pick and create a tactic.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z zawodnikami podczas meczu wszyscy sa ubrani na bialo i jest problem z odruznieniem ich.

W opcjach klubu pokazuja sie trzy nowe zestawy koszulek ktore wgralem do pliku graphics/kits a podczas meczu wszyscy sa biali.

Prosze o pomoc nie wiem gdzie jest problem :doh!:

Odnośnik do komentarza
W dziale z dodatkami jest FMRTE pod 9.3.0

 

Wystawił by to ktoś na rapidshare?

 

Btw. mam problem w ustawieniach zmieniłem sobie folder docelowy plików na D: coś tam mojego :P zaznaczyłem żeby przechowywał pliki użytkownika tak się chyba ta opcja nazywa :) jednak w tym folderu nie mam nic ,żadnych innych podfolderów gdzie mam wkleić np. grafike czy fake....napisał by ktoś jakie tam mają być foldery i podfoldery?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...