Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób można zwiększyć wiedzie scoutingu w klubie? Bo tylu piłkarzy ilu mi wyszukuje to jest porażka... A zatrudniania terenerów is scoutów zza granicy też duż nie daje, bo np: wiedze o Ameryce Południowej mam 39%, zatrudniłem scouta i trenera z Brazylii (z rep. krajową - nie wiem czy to ma znaczenie) a wiedza w ogóle nie wzrosła...

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś powiedzieć czy można anulować "klepnięty" już transfer? Wszystko jest już załatwione, zawodnik czeka na okno transferowe, tylko że ja się rozmyśliłem i już go nie chcę :) Można to jakoś odwołać, bo ja niestety nigdzie nie idzę takiej opcji...

Nie da rady

Odnośnik do komentarza
Może mi ktoś powiedzieć czy można anulować "klepnięty" już transfer? Wszystko jest już załatwione, zawodnik czeka na okno transferowe, tylko że ja się rozmyśliłem i już go nie chcę :) Można to jakoś odwołać, bo ja niestety nigdzie nie idzę takiej opcji...

 

Niestety tak jak powiedział poprzednik, nie ma takiej opcji - zostaje tylko odsprzedanie tego piłkarza za korzystną cenę.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Ja mam dwie dosyć mnie denerwujące problemy w drużynie. A mianowicie: gram Podbeskidziem i początkowy budżet nie pozwalał mi rzecz jasna na rozbudowe stadionu tudzież bazy do trenowania. Po jakimś czasie moje konto wzrosło i mogłem „poszaleć”, prezes się zgodził na rozbudowe bazy treningowej oraz zamontowanie podgrzewanej murawy a rok później obiekty młodzieżowe (obie już miałem że pisało zadowalająca). Po roku poprosiłem, żeby rozbudować stadion, na co przystał zarząd i w tej samej chwili zadecydował również, że rozbuduje obiekty młodzieżowe, sam. Na to razem wziął 13 mln. Stadion rozbudował o 3 000 miejsc siedzących. Nic by w tym złego nie było, lecz teraz tak mi rozbudował obiekty młodziezowe, że pisze mi „przeciętne obiekty młodzieżowe”. Więc ja się teraz pytam, co jest grane ?

 

Druga sprawa to, że koło 1/3 zawodników ma problemy z brakiem harmonii w drużynie. I teraz moje pytanie: jak sobie z tym poradzić ? jak zapobiegać ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...