Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, po wczorajszej hali wydaje mi się, że powinniśmy wrócić do tematu zakupu nowej piłki do gry. Myślę, że jest to koszt kilkudziesięciu złotych (prędzej 80 niż 20), ale jeśli rozłoży się na kilkanaście osób to będzie do zaakcepotwania bez problemu.

 

Wypowiedzcie się proszę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

5 vs 5 - ogólnie zgodnie z przypuszczeniami - jeśli jest komu biegać i grać, to wygląda to całkiem fajnie, gorzej, gdy ostatnie 20-30 minut to stanie i rozglądanie się :). Ale jak słusznie Mauro zauważył, jeśli nazbiera się 12 osób z forum, chyba nie będziemy robić problemu.

 

Pulek, z piłką podpytałem brata, który swego czasu pracował w Intersporcie i ogólnie kumaty w temacie. Sugeruje jakąś Zinę albo Selecta (np. to lub to). Odradzał Nike, bo podobno masówka (zresztą widać, jak te nasze z hali wyglądają :)). Cenowo przy założeniu, że zrzuca się powiedzmy 10 stałych bywalców to są grosze 8-10 zł na głowę.

 

Jak już wwosik się odezwał, to od razu lista:

 

Hala, 22 października 2012, 19:00

 

1. Perez

2. Suter

3. SZk

4. Pulek

5. kuzyn Pulka

6. Hajd

7. Grabek

8. Mauro

9. wwosik

10. Reaper

11. ?

12. ?

 

wwosik za mojego brata, który w poniedziałek będzie poza Warszawą.

Odnośnik do komentarza

Hala, 29 października, 19:00

 

1. Perez

2. Suter

3. Pulek

4. kuzyn Pulka

5. Hajd

6. Mauro

7. wwosik

8. Reaper

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

 

Proszę. Tradycyjnie czekamy na aktualizację. Lista nie obejmuje kumpla Reapera i Patryka (nie wiem, czy wrócił na dłużej, czy jednorazowo).

 

Co do tematu piłki - powtarzam, można kupić choćby taką. Ładny kolorek, cenowo już z wysyłką 85 zł. Jeśli pasuję, to mogę kupić, tylko żeby potem nie było, że nie będzie z 6-7 chętnych do zwrotu tych 10 zł :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...