Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się natomiast wydaje, że czwartek byłby całkiem spoko z dwóch powodów:

1) Jak napisał Pulek w piątek wieczorem można zająć się czymś sensowniejszym

2) Wizja piątku po zajebaniu na hali jest lepsza niż wizja całego tygodnia.

 

Tyle ode mnie, nie wiem czy w ogóle mam jakąś siłę przebicia po mojej bytności na wiosnę :P Niemniej jednak poczekałbym na telefon Pereza i wolne terminy, wtedy będzie można już dyskutować na przykładach.

Odnośnik do komentarza

OK, jest nieźle. Poniżej lista dostępnych terminów. Proszę zainteresowane osoby o wpisanie swojego typu (ankiety nie odpalałem, bo aż tylu nas nie ma).

 

Poniedziałek - 18.30 lub 19.00 / 20.00 lub 20.30

Wtorek - 20.00 lub 20.30

Środa - 18.30

Czwartek - ni ma :(

Piątek - 18.30 lub 19.00 / 20.00 lub 20.30

 

Owe "lub" przy godzinach zależy od grafiku pozostałych grup. Jak to działa, to wiemy - mieliśmy przez jakiś czas na 19.00, aby potem mieć na 18.30 (czy tam odwrotnie :)).

 

Czwartek niestety odpada, gdyż halę ma zaklepana jakaś grupa, która gra od lat. W środę tylko 18.30, gdyż na tę wieczorną godzinę są jacyś siatkarze. Znowu we wtorek na 18.30 już ktoś jest.

 

Ode mnie: rozważałbym jedynie opcje gry 18.30/19.00 - spokojnie się wszyscy wyrabiali na tę godzinę (można było jeszcze o przyzwoitej porze wrócić do mieszkania), więc niema sensu przesuwać. Tym samym zostawałby termin poniedziałkowy, ewentualnie środa lub wspominany piątek. Ja optowałbym za poniedziałek lub piątkiem - dostosuje się do reszty :).

 

Proszę o info, bo chcę jutro zadzwonić i zaklepać termin.

Odnośnik do komentarza

poniedziałek lub środa. jak dla mnie możemy zaczynać od początku września.

To jak najbardziej. Póki co poniedziałek wydaje się mieć największą liczbę zwolenników (pozostanie kwestia godziny). Dopytam, ale teoretycznie moglibyśmy zacząć - jeżeli poniedziałek przejdzie - od 5 września.

Odnośnik do komentarza

OK Panowie, Pani Małgorzata ma w środę składać grafik. Jutro dzwonię.

 

Przejrzałem propozycje i w sumie poniedziałek wygrywa. Piątek chciał Millo (a Legia? :P) i Kebab, który oczywiście po trzech hala uzna, że jest za drewniany (brawa za skromność :)) i przestanie chodzić. Co do godziny - tutaj "większość się dostosuje" lub 18.30. Mnie osobiście najlepiej pasuje 19.00 (spokojniej z drugiej strony Warszawy mogę się przebić), ale tak jak wspominałem - wszystko zależy od grafiku innych grup - to potwierdzę koło środy/czwartku wraz z informacją od kiedy możemy zacząć (aczkolwiek 5 września wydaje się bardzo prawdopodobny), ale wstępnie rezerwuję na ten wcześniejszy termin.

 

Reasumując - jeśli nikt nam miejscówki nie podkupił, to jutro wstępnie rezerwuję poniedziałki o 18.30/19.00. Koszt się nie zmienił, czyli za 1,5h wychodzi nam ok. 200 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...