Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Heniu: spokojnie, nie miałem kiedy zaktualizować listy. Zasady były i są takie same - pierwszeństwo mają forumowicze i jeśli Jahu chce, niech przychodzi. A to czy nam się podoba jego gra czy nie, to już inna sprawa (mi się nie podoba, mówiłem o tym kilka razy na hali, ale zabraniać nikomu nie mam zamiaru :)).

 

Poniedziałek, 31 stycznia, 19:00 (po powyższych korektach)

1. Czarls (GK)

2. Henkel (GK)

3. Perez

4. Grabek

5. Mauro

6. SZk

7. Patryk

8. Jahu

9. Wujek?

10. Pulek?

 

out: Millo, Hyde, Smetek, Millo +1

in: Jahu

do potwierdzenie: Pulek (out?), Wujek (in?)

 

Jeśli Wuju się zdecyduje, to mamy ledwie 9 osób. Jeśli coś pomyliłem, to proszę sprostować, bo idzie się zgubić w tych roszadach :D.

Odnośnik do komentarza

OK, to na tę chwilę mamy 10 osób z niepewnym Pulkiem.

 

Poniedziałek, 31 stycznia, 19:00 (po powyższych korektach)

1. Czarls (GK)

2. Henkel (GK)

3. Perez

4. Grabek

5. Mauro

6. SZk

7. Patryk

8. Jahu

9. Wujek

10. Pulek

 

Jak ktoś jeszcze chętny, ewentualnie ma kogoś w zanadrzu, to informować :).

Odnośnik do komentarza

Konto masz na PW :P.

 

No to panowie, trzeba nam jeszcze z jedną osobę, żeby chociaż te 10 było. O 12-tu to już można chyba zapomnieć...

 

Poniedziałek, 31 stycznia, 19:00 (po powyższych korektach)

1. Czarls (GK)

2. Henkel (GK)

3. Perez

4. Grabek

5. Mauro

6. SZk

7. Patryk

8. Jahu

9. Wujek

10. ?

Odnośnik do komentarza

Ps. Perez, teraz naprawde sie ucze :)

Mi tłumaczyć się nie musisz :P. Chociaż dla mnie to ogólnie niepojęte :). Szybciej bym zrozumiał, że się najebałeś wczoraj i masz dzisiaj kaca, ale jak można sobie nagle o 1:20 uświadomić, że wtorkowy egzamin to jednak będzie mega ciężki - tego to już nie wiem :).

 

OK panowie, wygląda to marniutko ogólnie. Mamy 9 osób i dość marne widoki na "plusy". Marcin od SZk odpadł, nie wiem czy Patryk może kogoś załatwić (jak ktoś ma namiar, to niech się do niego odezwie). Ja jeszcze pogadam z Leszkiem i Ciechanem, ale tutaj to cudów nie oczekuję :).

 

Poniedziałek, 31 stycznia, 19:00 (po powyższych korektach)

1. Henkel (GK)

2. Perez

3. Grabek

4. Mauro

5. SZk

6. Patryk

7. Jahu

8. Wujek

9. Mauro +1

10. ?

 

Edyta: Leszek nie da rady, bo jednak dla niego przeprawa przez całą Warszawę to za daleko. Ciechan odpada, bo na biedaka nie ma rękawic w całej Warszawie i ponadto dzisiaj śmiga do kina.

 

Czekamy panowie na rozwój sytuacji. Coś Reaper wspominał o jakiś kolegach, ale nie znam, nie widziałem, nie wiem z kim gadać :D. W sumie w 9-ciu jakoś był grał z bidą, ale jak się znajdą chętni, to werbować :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...