Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem za. Od razu pragnę także zapisać się na kolejną halę i przepraszam za dzisiejsze zamieszanie, ale niestety dziekanat poinformował mnie o pewnych sprawach za pięć dwunasta :|

 

Może mam Ci pojechać jak Millo? :P ;)

 

A i opcja z 14 zawodnikami to jednak nie jest to. Za dużo kopaniny i chaosu. Po 6 jest chyba najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza

OK, to chyba zanosi się na przesunięcie czasowe :). Mauro będziesz dzwonił?

 

Panowie, a tak z innej beczki - kto by reflektował na jakieś weekendowe granie na dworze? Ostatnio przemierzałem Ursus - boisk coraz więcej, w niedzielę o 15. na jednym grała jakaś ekipa, na drugim było z 5-6 małych chłopaczków. Nie mówię o wbijaniu się od razu na Agrykolę, ale po różnych dzielnicach jest tych boisk od cholery i można byłoby coś pomyśleć. Byliby w ogóle chętni? Hala jest jak najbardziej OK, no ale pogoda coraz lepsza i aż szkoda nie poruszać się na świeżym powietrzu (ot, np. jakaś sobota po południu).

Odnośnik do komentarza

chętnie na dworze, ekipę mogę swoją zebrać jakąś. Co do hali, również popieram 18.30, zawsze to parę minut z wieczora więcej dla siebie i domu. Raczej sobota, w ndz rano gram Agrykolii o 8, zawsze, jak ktoś ma ochotę to zapraszam, a potem liga. Więc może pomyślmy nad sobotą?

Odnośnik do komentarza

Będę prawdopodobnie z Gosią w piątek na meczu w Warszawie. Nie mamy bezpośrednio po nim powrotu. Może ktoś chciałby nas przenocować? :>

 

Jeśli sam będę w Warszawie i będę na meczu, to będę miał wolne mieszkanie w Markach (~godzinę podróży autobusem od Konwiktorskiej). Ale to potwierdzę w środę/czwartek, bo wiem, że rodzice coś planowali na weekend i nie wiem, czy nie będę musiał jechać na działkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...