Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Hala, 21.02 (poniedziałek), 19.00

 

1. Henkel (GK)

2. Rem-8

3. Perez

4. Grabek

5. aigel81

6. Pulek

7. Patryk

8. Jahu

9. Marcin (SZk +1)

10. Hyde

11. SZk

12. Reaper

 

Zaktualizowane :). Mauro odpadł, za niego aigel81. SZk mnie poinformował, że Bebok co do jutra nie jest pewny, więc skreślamy i na jego miejsce wchodzi Reaper.

 

Na tę chwilę komplet. Gdyby ktoś odpadł, to w miarę możliwości proszę informować możliwie najwcześniej.

 

Guli: spoko, jakąś miejscówkę się znajdzie :).

Odnośnik do komentarza

fuck, nie wyslala sie wiadomsoc rano widze. Mnie nie bedzie.

OK, dzięki za info.

 

Wuju, ozdrowiałeś? Słyszałem, że na zwolnieniu jesteś, ale na mecze chodzisz ;) :D. Daj znać, czy jutro na halę wpadasz...

 

Jeśli ktoś chętny, to proszę o info - jedno miejsce wolne (jeśli Wujek się nie zdecyduje).

Odnośnik do komentarza

Rem, daj znać do tej 15-16., czy ktoś się zadeklarował przetransportować Ciebie, chociaż z tych grających, to z/przez Pruszkowa chyba nikt nie jedzie.

 

Zakładamy, że aigel będzie, wtedy w przypadku, gdyby ewentualnie Rem odpadł, brakuje nam dwóch. Dam znać Reaperowi, gdy tylko Rem się określi jasno :).

Odnośnik do komentarza

OK, to mamy 11. Dałem znać Reaperowi, czekam na info czy znajdzie +1.

 

Jak ktoś ma kogoś pewnego, to niech załatwia. Reaper będzie mógł popytać dopiero po 17-tej. Jeśli do tej godz. nikogo nie znajdziemy, to dam mu znać, żeby kombinował :). W każdym razie, jedno miejsce wolne.

Odnośnik do komentarza

E, to ja cos zle licze :>?

E, a co źle liczysz? :)

 

Hala, 21.02 (poniedziałek), 19.00

 

1. Henkel (GK)

2. Rem-8

3. Perez

4. Grabek

5. aigel81

6. Pulek

7. SZk

8. Jahu

9. Marcin (SZk +1)

10. Hyde

11. Reaper

12. ?

 

Ja aigela liczę - nie napisał, że go nie ma, tylko zaoferował, że może odstąpić miejsce w momencie, gdy jeszcze nie odpadł Mauro.

Odnośnik do komentarza

Panowie, tak sobie z Wujkiem rozmawiamy i zrodził się pomysł spotkania w piątek. Rusza nasza (B)ekstraKLASA i w piątek mamy dwa mecze (oba o 20.00):

Na C+ Arka - Wisła i na Orange Sport Cracovia - Legia.

 

Można umówić się w Marcinku czy jakimś innym lokalu, gdzie mają oba kanały, chociaż pewnie mecz Legii cieszyłby się większym powodzeniem (tak to Hamas jest, jak się w stolicy mieszka i kibicuje Wiśle :D ;)). Spotkanie pewnie od ok. 19.30-20.00 i potem mecz. Ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...