Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Ten PS będzie dość sporadycznie uruchamiany. Powiedzmy 3-4h pracy tygodniowo to jest maks. Tak to większość pracy to zwykłe biurowe oprogramowanie jak office, notepad++ i tym podobne. Dlatego zastanawiam się czy jest sens dopłacać :)

 

Tutaj są jeszcze dokłądniejsze testy procków:

http://www.notebookcheck.pl/Intel-Core-i5-6267U.149546.0.html

http://www.notebookcheck.pl/Intel-Core-i5-6300HQ.149533.0.html

Odnośnik do komentarza

Już mnie szlag trafia. Lenovo G580, był zainstalowany Win 7, ale przesiadka na Win 10, bo padał dysk, wszystko poszło gładko, ale... nie ma dźwięku :/. Chociaż Windows pokazuje, że wszystko gra, zainstalowane są urządzenia Conexant Audio oraz urządzenie zgodne. Odinstalowanie urządzeń, wygrywanie sterowników na nowo itp itd i nic to nie daje. Znowu zaznacza, że jest okej, ale dźwięku nie ma.

Odnośnik do komentarza

Już mnie szlag trafia. Lenovo G580, był zainstalowany Win 7, ale przesiadka na Win 10, bo padał dysk, wszystko poszło gładko, ale... nie ma dźwięku :/. Chociaż Windows pokazuje, że wszystko gra, zainstalowane są urządzenia Conexant Audio oraz urządzenie zgodne. Odinstalowanie urządzeń, wygrywanie sterowników na nowo itp itd i nic to nie daje. Znowu zaznacza, że jest okej, ale dźwięku nie ma.

 

Wejdź w ustawienia dźwięków i sprawdź czy ustawione są głośniki czy sterowniki HDAudio. U mnie był ten sam problem :)

 

BEEAS3n.jpg

Odnośnik do komentarza

z tych trzech pewnie ten za 2100. jednak uklady graficzne nie są zbyt obiecujace.

 

 

Mam głośniki Conexant SmartAudio HD, urządzenie domyślne.

zmieniaj źródło, zobacz czy gdzieś wstaje pasek od głośności, inna sprawa, jak podłączasz słuchawki to też masz taki problem? sprawdzałeś je na innym urządzeniu?

 

Opłaca się wymieniać w laptopie Intel® Core™ i3 2310M na i5 2450M? Będzie jakaś zauważalna różnica w działaniu FM czy innych aplikacjach?

obie jednostki to dwa rdzenie, czy się opłaca zależy ile taki zabieg kosztuje. będzie różnica w działaniu FM i aplikacji(na pewno jest inny cache, taktowania nie sprawdzałem)

Odnośnik do komentarza

80-100 zł, taktowanie 2,1 i 2,5 + turbo do 3 chyba.

hmm, cache jest ten sam, taktowanie rozni się 2,1 vs 3,2 GHz - to dużo moim zdaniem w szczególności dla FM i wielu aplikacji.

 

sam laptop wart jest pewnie 400-700zł w zależności od stanu, 80zł za przyrost rzędu 30-50% hmm, sam musisz ocenić, dla mnie to trochę na granicy opłacalności, z drugiej jak sprzedasz kompa i dołożysz 80zł to 30% więcej nie uzyskasz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...