Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

To ja wiem, że z 4 GR by było fajnie :P Moja żona ma na lapku 2 i śmiga. Teściowa ma straszny syf na tym kompie i chciałbym go trochę naprawić. Spróbuję odpalić W7, a jak będzie słabo to XP wrzucę.

 

Bardziej chodziło mi o tego procka. Wcześniej pisałem o 1,66 i że padnie. Jednak jest ciut mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Piszę, ponieważ mam wielki problem z klawiaturą w laptopie, który pojawił się bez przyczyny. Do sedna. Po włączeniu laptopa po trzech dniach gorączki nie działały przyciski;

-a,s,d,f,j,k,l oraz ";" z shiftem. Po restarcie działają, ale jeśli znów go wyłączam problem pojawia się od nowa i znów trzeba go zrestartować.

-Najbardziej uciążliwe jest to, że permanentny problem tkwi w tym, że nie da się wyżej wymienionych liter powiększyć używając shifta. Nie wiem o co chodzi, to mega dziwne. Tak samo nie mogę zrobić dwukropka, tego normalnego. Żeby napisać "A,S,D,F" z dużych, muszę wciskać Capslocka.


Kolejnym problemem jest to, że wciskając np. backspace, muszę to robić seriami, bo przytrzymując go nie rusza się dalej niż o jedno miejsce. Tak samo jest ze strzałkami. Wie ktoś o co chodzi? Laptop nie był ruszany przez 3 dni podczas choroby, a po tym wszystkim nagle dzieją się takie rzeczy.


Dzięki bardzo za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Na sto procent niczym jej nie zalałem. Od momentu awarii dysku twardego i jego naprawy nie mam anty wirka, a jeśli mam być szczery to pierwszy raz słyszę o czymś takim jak firewall. Wytłumaczysz o co chodzi z ubuntu z usb sticka? Będę wdzięczny.

do wyboru, do koloru: https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#safe=off&q=ubuntu+live+usb
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...