Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś uważa, że zyski z mandatów są znaczącym wpływem do budżetu, to może niech sprawdzi ile na tym państwo "zarabia" :roll:

Gmina Biały Bór dobrych latach miała ok. 10% budżetu z mandatów. Jeden powie dużo, drugi powie mało.

Odnośnik do komentarza

ja nigdy w życiu, ale pewnie ma to coś wspólnego z tym, że nie posiadam prawa jazdy a na zalinkowany artykuł zareagowałem co najwyżej zdziwieniem, że kary nadal takie niskie, a konfiskata samochodu zbyt rzadko używana. :)
a poważniej - te 10% to były same mandaty 'policyjne', czy też wliczały się te z gminnych/miejskich fotoradarów?

Odnośnik do komentarza

Chyba jest tak, że jedzie się przepisowo 70 albo 80 i nagle w środku dupy niczego robi się 40.

Ulubione miejsce śląskiej drogówki na Zagłębiu - droga z Katowic do Dąbrowy Górniczej, po dwa pasy w obu kierunkach oddzielone pasem zieleni, cały czas ograniczenie do bodaj 100 km/h i nagle ograniczenie do 50, bez żadnej przyczyny. Zupełnym przypadkiem tylko na tym odcinku w obu kierunkach drogówka ma zrobione dziuple, w których może się schować z fotoradarami ;)

Odnośnik do komentarza

Staniszkis to przecież tylko jedna z wielu intelektualistek, które po ukazaniu pełni warcholstwa pisowskiego przestały wspierać Kaczyńskiego. Nie wiem, co w tym dziwnego, zważywszy na ideały, jakie wyznaje prof. Staniszkis, i sposób, w jaki je depcze PiS.

Odnośnik do komentarza

Staniszkis to przecież tylko jedna z wielu intelektualistek, które po ukazaniu pełni warcholstwa pisowskiego przestały wspierać Kaczyńskiego. Nie wiem, co w tym dziwnego, zważywszy na ideały, jakie wyznaje prof. Staniszkis, i sposób, w jaki je depcze PiS.

Już zapomniałeś, jak własną piersią ich broniła?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...