Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2009


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - ostanio wkurza mnie ten bład wyskakujący podczas grania w FM. Błąd wyskakuje tylko podczas symulacji meczowej - w menu głównym nie.

 

Aray Access Bounds

 

Jest jakaś rada na usunięcie go ???

Powiem tylko że reinstal gry w sumie nic nie dął bo i tak też wyskakuje nadal on ...

Może to wina wklejonych backgroundów, logosów, skinów itp ??? czy może czegoś innego i jak juz pytałem jak sobie z tym problemem poradzić ???

 

wersja gry - nieoryginalna, patch 9.1.0 - 9.2.0 nie wgrywam bo tam też ponoć ten błąd występuje.

 

Kurde mam 2020 rok i nie chce tego stracić za cholerę przez ten błąd ....

 

http://images46.fotosik.pl/51/b5ebe236c581c31am.jpg

Edytowane przez Eddie69
Na tym forum nie używamy tagu IMG.
Odnośnik do komentarza
wersja gry - nieoryginalna, patch 9.1.0 - 9.2.0 nie wgrywam bo tam też ponoć ten błąd występuje.

[/url]

 

A ja mam oryginała i nic takiego mi nie wyskakuje.

 

to nie znaczy że nie wyskoczy później.

Jeden kolo tu na forum tez ma niby oryginała i jednak taki sam błąd mu wskoczył co u mnie, więc to chyba nie kwestia oryginał/nieoryginał.

Więc czego zatem ???

 

wersja gry - nieoryginalna

I wszystko jasne.

 

 

Gram już 16 sezon i ani razu nie miałem tego błędu.

 

A wgrywałes może jakieś dodatki typu loga, facepacki, backgoundy??? Bo być może tu tkwi problem ...

 

I jak pisałem wyżej - to raczej nie wina oryginału bądż nieoryginału - jeden koleś z tego forum pisze że ma Orginała a ten błąd też mu wyskakuje taki samo jak i u mnie.

Odnośnik do komentarza
A wgrywałes może jakieś dodatki typu loga, facepacki, backgoundy??? Bo być może tu tkwi problem ...

 

I jak pisałem wyżej - to raczej nie wina oryginału bądż nieoryginału - jeden koleś z tego forum pisze że ma Orginała a ten błąd też mu wyskakuje taki samo jak i u mnie.

Loga, facepacki i koszulki :). I żadnego błędu :). Wszystko na patchu 9.2.0.

Odnośnik do komentarza
A wgrywałes może jakieś dodatki typu loga, facepacki, backgoundy??? Bo być może tu tkwi problem ...

 

I jak pisałem wyżej - to raczej nie wina oryginału bądż nieoryginału - jeden koleś z tego forum pisze że ma Orginała a ten błąd też mu wyskakuje taki samo jak i u mnie.

Loga, facepacki i koszulki :). I żadnego błędu :). Wszystko na patchu 9.0.2.

 

jak juz to na patchu 9.2.0 :lol:

zatem, nie mam pojęcia co jest.

A i zauwazylem ze jak wyskoczy mi ten błąd to od razu w Moich Dokumentach w folderze z grą [sI > FM09] tworzy mi się taki folder CRASH DUMPS [a standardowo go nie ma] a w nim jaki plik o nazwie "ble ble 9.1.0 cos tam ble ble" [zas podam dokładną nazwę tego plku].

Odnośnik do komentarza
jak juz to na patchu 9.2.0 :lol:

zatem, nie mam pojęcia co jest.

A i zauwazylem ze jak wyskoczy mi ten błąd to od razu w Moich Dokumentach w folderze z grą [sI > FM09] tworzy mi się taki folder CRASH DUMPS [a standardowo go nie ma] a w nim jaki plik o nazwie "ble ble 9.1.0 cos tam ble ble" [zas podam dokładną nazwę tego plku].

Poprawiłem ;).

 

O "crash dumps" już było chyba kilka tematów. Od początku gry (czyli przez te 16 sezonów) miałem to jakieś 3-4 razy i nawet nie wnikałem, od czego to się stało.

Odnośnik do komentarza

i znów - odpaliłem chyba po raz 4 czy 5 ten sam ligowy mecz; Milan-Breścia - i znów po strzelonej bramce przez emnie wyskoczył błąd i lipa - the end gaming ...

 

Juz sam niewiem

 

Przez pierwsze 8-9 sezonów gry Milanem wszystko było cacy - żadnych problemów ze stabilnością gry ... ale od ostatnich 2 sezonów juz tak nie mam tj, zaczął ten błąd wyskakiwac... z tym że poprzednio wyskoczył ten błąd raz na sezon [zdarzyło mu sie ale nic denerwującego wrećz nawet jakby go nie było] a w tym od samego począku wyskakuje a to dopiero 6 kolejka 2019/2020 ...

 

PS

Zrobie tak - reinstal, a po instalacji ponownej nie wgram żadnych dodatków graficznych narazie tylko samego save na 2019/20 - moze to pomoze jakoś.

Odnośnik do komentarza

Witam.

1. gram atletico madryt najlepsi zawodnicy zarabiają na poziomie 300 tys euro /mc, a moi wspaniali asystenci zatrudniają w atl b i c zawodnikow ktorzy nie zlapaliby sie w juniorach majac tak fatalne atrybuty, na kontakty rzedu 300-350 tys euro/mc - bez sensu, najgorsze ze nie moge ich sprzedac bo odrzucaja oferty z innych klubow z wiadomych wzgledow.

2. nie rozumiem sytuacji gdzie patche poprawily np. hoffenhaim w lidze niemieckiej gra o wiele lepiej niez w orginalnym wydaniu gry, a zapomnieli o realu madryt, ktory gral na poczatku sezonu dno. strzelic realowi bramke to jak wygrac lm.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to bug ale warto zapytac. gram legia i chodzi mi o to ze kazdy transfer jaki przeprowadzam kupno czy sprzedaz zawsze idzie na raty mimo to ze nie zaznaczam ze chce sprzedac czy kupic zawdnika na raty. wie ktos o co chodzi???

to samo tyczy sie budzetu. pensja jest mocno nizsza niz limit a kasa non stop leci w dol

pomoze ktos??

 

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2hz26g3&s=5

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam oryginalnego FM '09. System po formacie świeżo. Ostatnio go zainstalowałem i wyskakiwał jakiś błąd braku pliku Windowsa, dodałem go i nadal błędy, raport do crash dumpa etc. się zrobił. Zrobiłem więc reinstalla wraz z usunięciem wszelkich plików utworzonych przez FM '09 w rejestrze i teraz próbując go uruchomić, bez patcha najnowszego błąd windows - aplikacja zostaje zamknięta. Po instalacji patcha gra się włącza, ale jej proces jest widoczny jedynie w Menadżerze zadań jako proces (nie aplikacja). RAM zabiera, ale gra się nie otwiera, żadnego błędu, żadnego okienka. :(

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

"Pochwalę się" znalezionym przeze mnie bugiem, którego spotykam bez przerwy (uwaga) od CM-a 4. Błąd dotyczy zawartości zakładki klubowej Transfery.

 

1. Oferujemy piłkarzowi/członkowi sztabu na wolnym transferze kontrakt.

 

2. Piłkarz/członek sztabu kończy karierę, nie odrzucając uprzednio oferty.

 

Jaki otrzymujemy efekt? W zakładce Transfery, w części "do klubu" widnieje nazwisko tej osoby (oznaczone statusem "kontrakt"). Oferty kontraktu nie możemy wycofać, a jako że transfer ten jest wiecznie aktualny, to też przenosi się z roku na rok do listy najnowszych nabytków. Innymi słowy tkwi tam do usranej śmierci ;)

Odnośnik do komentarza

Jest jakieś rozwiązanie tego buga?

Podczas gry co jakiś czas bez powodu odchodzą mi z drużyny trenerzy. Kontrakty mają jeszcze przez kilka lat, a mimo tego odchodzą. Nie pojawia się do tego żadne info i zdarza się, że przez kilka miesięcy piłkarze trenują bez trenera... :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...