Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dodać zdjęcie swoje jako menagera. Jednak mam jakis dziwny problem. Kiedy daje zdjecie byle jakiego zawodnika zrobionego przez kogos to wszystko działa. Jednak jesli ja zmieniam cos w swoim zdjeciu czyli przerabiam go do PNG i do mniejszych wilekosci to Fm nie wyswietla go. Dlaczego?

 

(Id itd w config wszystko jest wpisane napewno dobrze bo wyswietla zdjecie wlasnie byle jakiego zawodnika)

Odnośnik do komentarza
Chciałbym dodać zdjęcie swoje jako menagera. Jednak mam jakis dziwny problem. Kiedy daje zdjecie byle jakiego zawodnika zrobionego przez kogos to wszystko działa. Jednak jesli ja zmieniam cos w swoim zdjeciu czyli przerabiam go do PNG i do mniejszych wilekosci to Fm nie wyswietla go. Dlaczego?

 

(Id itd w config wszystko jest wpisane napewno dobrze bo wyswietla zdjecie wlasnie byle jakiego zawodnika)

 

Twoje zdjecie jest utworzone na przezroczystym tle?

 

Jakie polecacie logosy? Jak na razie mam tylko te domyślne z gry i chciałbym od razu wyposażyć się w coś w miarę najlepszego.

 

All in one :)

w dodatkach masz link do superpaki.

Odnośnik do komentarza
Być może ta przeźroczystość to jest przyczyna. Gdzie to ustawić? Myślałem że jak zmniejsze zdjęcie to to wszsytko.

 

nie pamietam dokladnie jak to bylo, w kazdym badz razie musisz, np. w photoshopie, jakiekolwiek zdjecie zrobic na przezroczystym tle jesli chcesz by FM jest "widzial".

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z tym edytorm, nie wlacza mi sie.

 

 

 

EventType : clr20r3 P1 : fmrtevwpf.exe P2 : 2.0.250.0 P3 : 49a8085e

P4 : presentationframework P5 : 3.0.0.0 P6 : 470bc696 P7 : 660b

P8 : e1 P9 : system.windows.markup.xamlparse

 

 

 

To sygnatura błędu, mam Frameworka 3.5 ? Pisze, ze program wykonal nieprawidlowa operacje i zostanie zamkniety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...