Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nastepujacy problem:

 

---

Usunięcie koszulek 3D na ekranie informacyjnym (zostają 2D)

 

http://rapidshare.com/files/168694107/kit_panel.xml

 

ściągacie xmla i wrzucacie do katalogu (trzeba stworzyć) "panels" w swoim katalogu data (czyli tym domyślnym w Moich dokumentach);

 

\db\

\games\

...

\panels\kit panel.xml

 

oczywiście trzeba przeładować skórkę :-)

---

 

Probowalem robic wg. w/w wskazowek jednak w ogole to nie dziala(plik wrzucam do katalogu moje dokumenty/.../fm09/db/(tworze games/(tworze panels)

Dodatkowo nie wszystkie koszulki wyswietlaja mi sie w grze, mimo, ze sa prawidlowo zapisane w configu(np. Portsmouth - home wyswietla sie w 3d a away i third tak jak powinno czyli to, co jest w katalogu graphick/kits/itp.)

Ma ktos jakis pomysl?

 

Edit: Znalazlem na zagranicznych forach recepte - dopisywanie 2008 do linijek w configu (np. kits/home/2008"/>)

Ale dalej nie dziala mi ten motyw z wywaleniem koszulek 3d z ekranu informacyjnego. Wrzucam ten plik do folderu db w moich dokumentach(tu gdzie kitsy, logosy itp.) tworzac wczesniej jak w instrukcji foldery games->panels ale nie dziala, w grze dalej sa koszulki 3d(jak cos to oczywiscie odswiezam skorke). Moze cos zle robie?

Odnośnik do komentarza

CZy moze mi ktoś odpowiedziec dlaczego nie chce dzialac mi FMRTE na Viscie?

W ogóle się nie uruchamia tylko od razu wyskakuje info że program przestał działac i czy windows ma znalezc rozwiazanie online.

CO moze byc powodem.Sciagalem juz kilka wersji tego FMRTE i z kazdym bylo tak samo.

Odnośnik do komentarza

Tryb zgodności dałem z XP.Natomiast Uruchomienie jako Admin nie mogę zaznaczyć.hmmm jak to zrobić? jak dałem prawy przycisk i uruchom jako administrator,dalej wyskakuje ten sam bład. jak mialem FM editor z cmrev do podstawowej wersji to dzialal. A ten fmrte nie chce chodzic. chyba ze jest jakis inny edytor pod latke 9.2.0?

Odnośnik do komentarza
Tryb zgodności dałem z XP.Natomiast Uruchomienie jako Admin nie mogę zaznaczyć.hmmm jak to zrobić? jak dałem prawy przycisk i uruchom jako administrator,dalej wyskakuje ten sam bład. jak mialem FM editor z cmrev do podstawowej wersji to dzialal. A ten fmrte nie chce chodzic. chyba ze jest jakis inny edytor pod latke 9.2.0?

Aby uruchomić RTE, potrzebny jest zainstalowany program .NET Framework 3.5 SP1, który ściągnąć można stąd.

Za Centrum FM.

Odnośnik do komentarza
CZy moze mi ktoś odpowiedziec dlaczego nie chce dzialac mi FMRTE na Viscie?

W ogóle się nie uruchamia tylko od razu wyskakuje info że program przestał działac i czy windows ma znalezc rozwiazanie online.

CO moze byc powodem.Sciagalem juz kilka wersji tego FMRTE i z kazdym bylo tak samo.

 

Miałem ten sam problem, rozwiązaniem było zainstalowanie net frameworka 3.5

może i tobie pomoże jak już masz zainstalowanego to nie mam pojęcia czemu Ci nie działa:)

 

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

 

 

Pytanie:

ma ktos face'y Cska Moskwa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...