Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie wróciłem z nowego Bourne'a. Mnie się podobało, ale ogólnie jestem fanem filmów o Jasonie i też lubię książki Ludluma. To jest dobre kino akcji, jeśli ktoś podchodzi do tego z takim nastawieniem, to się nie zawiedzie. Wiadomo, że przesadzone akcje (choć nie tak jak w jednym Die Hard z samolotem :P). Widać też, że będzie kolejna część. No i robi mi na koniec filmu ta charakterystyczna muzyczka :) 7/10

mi się podobało, w paru miejscach aż się prosiło o slow motion. 8/10 za muzykę na końcu

Odnośnik do komentarza

Planowana jest damska wersja "Ocean's Eleven" :| W projekcie o nazwie "Ocean's Ocho" mają się pojawić m.in. Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter i Rihanna. Jakoś nie widzi mi się taki pomysł.

Jakaś moda raptowna na remake'y w damskiej obsadzie?

Odnośnik do komentarza

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rJePvN_4T_E

 

Zaczyna się budowanie napięcia przed przyszłoroczną premierą nowego filmu Nolana.

tu tez buduja...poziom żenady ;)

https://www.youtube.com/watch?v=VOUo0hyZX9I

 

Smutne, że tak zajebisty serial staje się fundamentem dla czegoś takiego. Dobrze, że Glina nie pasuje do tak krawędziowych rzeczy bo pewnie też zostałby zbezczeszczony.

 

Czy tam gra ruda karyna od Korwina? xD

Odnośnik do komentarza

Ale ten Łotr Jeden to jest jakiś dodatkowy film, tak? Przed ósmą częścią?

 

---

 

Byłem na Legion Samobójców i powiem Wam, że się dobrze bawiłem, nie jestem wielkim fanem uniwersum DC i nie znam go za mocno, ale był to kawał rozgrywki, owszem fabularnie kilka razy miałem wątpliwości, ale nie wymagałem wiele od tego typu produkcji, miała być fajna akcja, fajne-szalone postacie, fajne dialogi i kupa humoru. No i to było. Harley Quinn faktycznie kradnie film, ale... czy to wada?

 

Swoją drogą jakie filmy z tego uniwersum polecacie? Najlepiej w kolejności jakiej oglądać.

Odnośnik do komentarza

Co do DC:

Superman i Superman II z Reevem to serio super adaptacja, oczywiście dziś słabo wygląda, ale klimat jest. Swamp Thing w pewnych kręgach kultowy film ;) Batmany wszystkie (wraz z Forever, rewelacyjny pastisz), olej Batman i Robin, koszmar. Olej Catwoman, Constantine bardzo dobra adaptacja, Batmany Nolana warto znać, V jak Vendetta też, Strażnicy koniecznie (dowód, że Snyder potrafi coś zrobić dobrze), reszty nie polecam jako dobre filmy, ale jeśli chcesz znać uniwersum to możesz ruszyć ;)

Odnośnik do komentarza

1. Civil War

2, Guardians of the Galaxy

3. Kick Ass 2

4. Avengers

5. Captain America The First Avenger

6. Captain America Winter Soldier

7. The Dark Knight

8. Deadpool

9. Ant - Man

10. Iron Man

 

Kolejność totalnie losowa, nie chce siedzieć pół h i rozważać, a wielbię każdy.

 

No i lista jest niemała https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_American_superhero_films

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie z zupełnie innej beczki. Chciałbym nadrobić trochę braki w kinematografii, ale nie chce tego robić chaotycznie, tak jak do tej pory, gdzie skaczę z filmu na film, po rożnych czasach, gatunkach, przez co mam problem ze złapaniem kontekstów, odniesieniem tych dzieł do innych wytworów kultury. Ma ktoś jakiś sposób na to, żeby w miarę kompleksowo się do tego zabrać? Może jakaś literatura oprócz tego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...