Skocz do zawartości

Przydatne programy


Pientka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szukam programu, który zrobiłby mi kopię partycji spod Windows 98, ale nie sektor po sektorze a tylko systemu z zainstalowanymi programami i katalogami. Słowem - chodzi mi o obraz powierzchni wykorzystywanej. Warunek - freeware.

Czy firmowy program Microsoft do backupu, dostępny spod WIndows 98 jest coś wart? Można mu zaufać?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

słuchajcie, chciałbym nagrać pewien materiał z monitora do formatu AVI (by wstawić to na YT) - jakim programem zrobić to najlepiej, używałem CamStudio (jedynie mozliwy do uzycia byl kodek ffdshow, bo XVID u mnie wywala bledy to samo DIVX) ale jakos w ffdshow mimo ustawienia 30kl/s byla tragiczna a po wrzuceniu na youtube juz zupelnie nie bylo nic widac :-(

 

pamiętam że kiedyś był konkurs bramek na CMREV i te replaye bardzo ładnie wyglądały :-) (jakościowo)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Czym polecacie dzielić partycje ? Na Viście; czy programy, którymi da radę dzielić na xp, działają ? Co polecacie ? :)

Paragon Partition Manager, ktory byl (jest) w lutowym PC Formacie w niebotycznej cenie 6,50 zl. Jezeli nie bawisz sie w zadne linuksowe reisery, xfs, itp. tylko zwykle Fat, Ntfs, Ext, to nadaje sie idealnie, obojetnie czy to na XP, czy na Viste.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie. Jak nie to przenieście w odpowiednie miejsce.

 

Otóż mam dysk 250GB, podzielony na cztery partycje - C - z windowsem, oraz D, E, F. Chciałem się pozbyć jednej partycji, jest taki zabieg możliwy bez formatowania? Automatycznie chciałbym to zaoszczędzone miejsce przenieść na dysk z Windowsem. :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...