Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie trochę się obawiam Xiaomi, bo z racji braku oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce z różnych źródeł można dostać egzemplarze z różnymi wersjami oprogramowania, a nie chciałbym wydać kilku stów i dostać opcji z chińskim znaczkami.

Odnośnik do komentarza

Właśnie trochę się obawiam Xiaomi, bo z racji braku oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce z różnych źródeł można dostać egzemplarze z różnymi wersjami oprogramowania, a nie chciałbym wydać kilku stów i dostać opcji z chińskim znaczkami.

To już lepiej Huawei. W P8 dobry procek, duży wyświetlacz, własny soft z aktualizacjami. Największy minus to fakt, że jeśli masz nano-sim nie wrzucisz karty pamięci :/

Odnośnik do komentarza

Kup od Accesorries, tam możesz domówić wgranie ROMu Xiaomi.eu, ogólnie rzecz biorąc ciężko w tej chwili dostać wersję z samymi chińskimi znaczkami, większość sprzedaje wersję z multilanguage. Poczytaj forum MIUI Polska, trochę Ci się rozjaśni. ;)


 

kartę zawsze u operatora można zmienić, ona dwa jeden slot micro drugi nano/MicroSD

Orange chce za to kasiore. Korzysta ktoś może z adapterów dostosowujących kartę nano do rozmiarów micro?

 

Ja korzystam, działa. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra czeka mnie zmiana smartfona ;)

Szukam czegoś do 300 zł. Wymagania? Aparat tylni 8/5 pix przedni przynajmniej 2 pix, LTE, ,1GB ramu, ekran 4,5-5 cali jak by było dual sim też bym się nie obraził :)

 

Na razie znalazłem takie sztuki:Doogee

Doogee2

Galaxy SII i HTC Desire 610

 

Będę wdzięczny za jakieś inne rozsądne propozycje :)

Odnośnik do komentarza

Imo S7 i S7 Edge to znakomite telefony i jeżeli dla Ciebie za minimalną funkcjonalność i futurystyczny wygląd zagiętego ekranu warto dopłacać te 20zł/miech to bierz Edge, a w innym wypadku zwykłą S7 :) Imo ciężko polecić coś lepszego, jeżeli nie chcesz wchodzić w Apple.

Odnośnik do komentarza

 

kartę zawsze u operatora można zmienić, ona dwa jeden slot micro drugi nano/MicroSD

Orange chce za to kasiore. Korzysta ktoś może z adapterów dostosowujących kartę nano do rozmiarów micro?

 

 

Kilka dni temu wymieniałem w Orange i operacja przeszła bezgotówkowo :> Poprostu powiedziałem, że potrzebuje taką kartę i od ręki wymienili :)

Odnośnik do komentarza

 

 

kartę zawsze u operatora można zmienić, ona dwa jeden slot micro drugi nano/MicroSD

Orange chce za to kasiore. Korzysta ktoś może z adapterów dostosowujących kartę nano do rozmiarów micro?

 

 

Kilka dni temu wymieniałem w Orange i operacja przeszła bezgotówkowo :> Poprostu powiedziałem, że potrzebuje taką kartę i od ręki wymienili :)

 

Dzięki za info. Mam kumpla-kierownika w salonie jako źródło informacji, więc powiem mu, żeby szukał sobie nowej roboty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...