Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Szukasz telefonu z "pokaźną ilością Ramu" i rozważasz Alcatela, który ma 512mb? :P

Jeśli oczkujesz płynnego działania to, nie kupuj nic co ma mniej niż 1gb ramu. Nie napisałeś dokładnie jakim budżetem będziesz dysponować, ale jeśli szukasz czegoś bardzo taniego, to może Moto E ? Albo jakiś chińczyk.... taki Doogee DG800, Xiaomi Red Rice prezentują się całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki.

 

Użytkuję obecnie Samsunga Galaxy Trend na umowie, ale jestem bardzo niezadowolony z działania, wariuje, zacina się, na dodatek jest po kilku upadkach, a szybka aparatu się zamgliła, co skazało mnie na robienie zdjęć tym o matrycy 0,3 Mpx. No, źle jest. ;D

 

Potrzebuję telefonu z przyzwoitą baterią i dobrym aparatem. Przydałaby się też pokaźna ilość pamięci RAM, żeby przy działających facebookach, messengerach to wszystko było płynne.

 

Mam możliwość przejęcia za darmo http://www.mgsm.pl/pl/katalog/alcatel/onetouchpopc7dual/Alcatel-One-Touch-Pop-C7-Dual.html przy jednoczesnym opchnięciu Trenda i Ace'a 3 w jakimś komisie, ale spojrzałem na parametry i przekonany nie jestem.

 

Brać tego Alcatela, czy pieniądze z tych dwóch telefonów przeznaczyć na coś lepszego? Nie wiem ile dostanę, Ace w stanie nienagannym, przy Trendzie pewnie wada aparatu nie będzie widoczna, ale niewymienialna część obudowy jest trochę obita. Jesteście w stanie coś polecić?

 

LG Swift L9 II. Ew...Motorola Moto G, ale tutaj wymóg niezłego aparatu raczej nie jest spełniony.

Odnośnik do komentarza

W takim razie IPhone'y to amerykańskie chińczyki.

No tak idealne porównanie, szczególnie że Iphone to telefon projektowany przez Apple i pracujący na stworzonym przez nich systemie. W Chinach jest jedynie montowany.

"Polskie chińczyki" to natomiast zwykłe chińskie telefony, chyba nawet nie najwyższej półki, sprzedawane i serwisowane przez Polskie firmy.

Odnośnik do komentarza

Zależy na czym komu zależy ;). Ale generalnie we wszystkim ;)

Dla mnie kluczowe jest wsparcie producenta (potwierdzony aktualizacja do nowego Androida), później wsparcie społeczności (telefon jest mega popularny), płynność interfejsu, ekran, bateria i oczywiście cena. W tych kategoriach Moto G bije wszystko na głowę.

 

Jasne, jak ktoś potrzebuje dobry aparat to ten telefon nie jest dla niego, jak ktoś potrzebuje dużo GB to też nie dla niego (chyba, że model LTE).

Odnośnik do komentarza

Akurat telefony K&M są dobrze oceniane w różnych testach i recenzjach.

 

Nigdy nie miałem z tymi telefonami do czynienia, ale za te pieniądze chyba nie warto. Lepiej Moto G się zainteresować :)

Porównujesz dwa telefony, gdy o jednym z nich nie masz absolutnie żadnego pojęcia?

Odnośnik do komentarza

Ja również nie mówię, że te polskie chińczyki są złe (może to tak zabrzmiało). Bo generalnie to są całkiem przyzwoite sprzęty, które mają swoje atuty, np. dualsim z obsługą Aero.

Trzeba sobie po prostu ustalić na czym nam zależy i nie oczekiwać od telefonu za 600 zł, że będzie wymiatał w każdej kategorii.

Odnośnik do komentarza

Porównujesz dwa telefony, gdy o jednym z nich nie masz absolutnie żadnego pojęcia?

Chyba nie muszę być posiadaczem K&M żeby wiedzieć co nieco na temat tych telefonów ? Sam gdy zmieniałem ostatnio telefon szukałem czegoś w tych granicach cenowych i trochę naczytałem na ten temat.

Ja też nie twierdzę że chińskie telefony są złe, ba sam chętnie zamienił bym swoje Moto G na Xiaomi Mi4, czy nawet Mi3. Ale Xiaomi to już troszkę wyższa półka niż K&M....

Odnośnik do komentarza

Miałby ktoś jakąś propozycję na zgrabnego smartfona do 1000-1200zł? Chcę zakupić dla małżonki. Wymagań specjalnych nie ma, dobry aparat, wiadomo działająca sprawnie bateria.

 

Warto kupić iphone'a 4s za 1200zł (8gb pamieci)?

 

A w poniedziałek podobno Google store ma sprzedawać Nexusa 5 nawet o 100 euro taniej. I nad tym też się zastanawiałem, jakieś opinie? :)

Odnośnik do komentarza

Miałby ktoś jakąś propozycję na zgrabnego smartfona do 1000-1200zł? Chcę zakupić dla małżonki. Wymagań specjalnych nie ma, dobry aparat, wiadomo działająca sprawnie bateria.

 

Warto kupić iphone'a 4s za 1200zł (8gb pamieci)?

 

A w poniedziałek podobno Google store ma sprzedawać Nexusa 5 nawet o 100 euro taniej. I nad tym też się zastanawiałem, jakieś opinie? :)

HTC One M7 albo ewentualnie LG G2(choć to telefon raczej nie dla każdego, a zwłaszcza jeśli to dla kobiety, to bardziej jednak HTC).

 

Aparat co prawda nie jest topowy, ale napisałeś "dobry", a to wymaganie spełnia z nawiązką.( Ma niby tylko 4 megapiksele, ale wykonane w innej technologii i przyjmuje się, że odpowiadają "normalnym" 12). Poza tym, to przepiękny, świetnie wykonany, znakomity smartfon, w przystępnej (już) cenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...