Skocz do zawartości

Nowa II liga i niższe


Rekomendowane odpowiedzi

Pogoń Szczecin - Elana Toruń 0:2 (0:1)

1:0 Charzewski 1'

2:0 Atanacković 70'

 

:x "PO CO WY GRACIE SKORO AMBICJI NIE MACIE ??" :x

Porażka w fatalnym stylu. Do tego kontuzja naszego podstawowego bramkarza. Zawodnicy Pogoni po raz kolejny trafiają nie w bramkę ,ale w słupki (2x) i poprzeczkę (1x). Z taką grą jak dzisiaj Portowcom nie tylko będzie trudno awansować ,ale i nawet utrzymać się w 2 lidze.

Odnośnik do komentarza

Czarni Żagań 0-0 Nielba Wągrowiec

 

Mam nadzieję, że wynik jest efektem rezerwowego składu, a nie odpuszczania wyjazdów (choć sam trener o tym mówi).

Teraz czeka nas seria meczów z uznanymi firmami wink.gif Zawisza H, Polonia Warszawa H, GKS Tychy A, Pogoń Szczecin H

Odnośnik do komentarza
Teraz czeka nas seria meczów z uznanymi firmami wink.gif Zawisza H, Polonia Warszawa H, GKS Tychy A, Pogoń Szczecin H

Z Pogoniom w takiej formie i to jeszcze u siebie nie będziecie mieli problemu wygrać :|

Dobry kibic z Ciebie, jak nazwy swojego klubu napisać nie umiesz poprawnie. A co do meczu to cóż, padlina straszna i pomimo mojego całego szacunku do trenera Kurasa, chyba jego czas się skończył w Pogoni.

Odnośnik do komentarza
Teraz czeka nas seria meczów z uznanymi firmami wink.gif Zawisza H, Polonia Warszawa H, GKS Tychy A, Pogoń Szczecin H

Z Pogoniom w takiej formie i to jeszcze u siebie nie będziecie mieli problemu wygrać :|

Dobry kibic z Ciebie, jak nazwy swojego klubu napisać nie umiesz poprawnie. A co do meczu to cóż, padlina straszna i pomimo mojego całego szacunku do trenera Kurasa, chyba jego czas się skończył w Pogoni.

 

chodzę na Pogoń od połowy lat 80 ( tak trochę wiekowy jestem) ale jeszcze nigdy nie czułem się tak zażenowany formą grajków(nie piłkarzy) mieniących się zawodnikami Pogoni. Brak zaangażowania, pomysłu i ambicji czyli tego z czego Pogoń była na swoim stadionie znana. Czas zweryfikować plany i zacząć myśleć o bezpiecznym miejscu w tabeli, przydałoby się zmienić myśl szkoleniową, a już w środę mecz Zagłębiem S. i czuje że stadion będzie pusty...

"Piwko, balety i nie ma formy niestety"

Odnośnik do komentarza

Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (0:1)

0:1 - Kozłowski 20'

0:2 - Chukwuka 62'

1:2 - Borowczyk 72' (k)

2:2 - Borowczyk 75'

 

Ważny punkt z groźnym przeciwnikiem. Z jednej strony trochę szkoda, bo do 72 minuty prowadziliśmy 2:0, a potem w trzy minuty straciliśmy dwie bramki, ale w drugiej połowie Stal miała przygniatającą przewagę i mogło skończyć się gorzej dla Siarkowów.

Odnośnik do komentarza
W poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes zarządu Pogoni Szczecin SA, Artur Kałużny poinformował, że na stanowisko trenera pierwszego zespołu mianowany został Piotr Mandrysz. Umowa z dotychczasowym trenerem Mariuszem Kurasem rozwiązana zostanie za porozumieniem stron.

Z jednej strony to szkoda Kurasa, ale niestety forma i styl gry Pogoni była ostatnio bardzo słaba. Dobrze, że ja jego miejsce zatrudniono kogoś sprawdzonego. Jestem ciekaw jak ta zmiana podziała na piłkarzy. W końcu w środę bardzo ważny mecz z Zagłębiem.

BTW. Kto jest w końcu II trenerem Pogoni ?? Bo na meczu mówili, że Długosz, a i internecie pisze, że Skrzypek :|

Odnośnik do komentarza
W poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes zarządu Pogoni Szczecin SA, Artur Kałużny poinformował, że na stanowisko trenera pierwszego zespołu mianowany został Piotr Mandrysz. Umowa z dotychczasowym trenerem Mariuszem Kurasem rozwiązana zostanie za porozumieniem stron.

Z jednej strony to szkoda Kurasa, ale niestety forma i styl gry Pogoni była ostatnio bardzo słaba. Dobrze, że ja jego miejsce zatrudniono kogoś sprawdzonego. Jestem ciekaw jak ta zmiana podziała na piłkarzy. W końcu w środę bardzo ważny mecz z Zagłębiem.

BTW. Kto jest w końcu II trenerem Pogoni ?? Bo na meczu mówili, że Długosz, a i internecie pisze, że Skrzypek :|

 

Kiedy trenerem był Kuras to Długosz pełnił obowiązki asystenta i trenera bramkarzy, teraz Mandrysz weźmie sobie Wiktora Mazurka.

No a teraz zobaczymy w środę czy się zmobilizują, tylko zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

GKS Tychy 1-2 Nielba Wągrowiec

Maciej Mańka 62 - Roman Maciejak 61, Jacek Figaszewski 90

 

Nie powiem, miłe zaskoczenie :) Nielba ostatnio była w dołku, kondycyjnie nie zawsze wytrzymywała całych 90 minut (mecze co 3 dni - PP), a na wyjazdach bardzo średnio grała. Teraz mam nadzieję uwierzę w siebie, bo liga jest bardziej wyrównana, niż myślałem.

Odnośnik do komentarza

Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin 3-0

1:0 Kalu (10)

2:0 Bartkowiak (45 - karny)

3:0 Mikołajczak (89)

 

Dno, żenada i 2 czerwone kartki dla Pogoni. Ogólnie mądra gra Nielby, Szybko strzelona bramka, a następnie karny i kartki ustawiły mecz i tym sposobem 3 punkty zostały w Wągrowcu. Jeszcze słówko o kibicach Nielby. W bluzgach jesteście dobrzy, szkoda, że reszta dopingu już wam tak nie wychodziła.

Odnośnik do komentarza
Tęczowi wrócili na własny obiekt. Wrócili i to w wspaniałym stylu. W meczu 11. kolejki zmierzyliśmy się z Koroną Ostrołęka. Spotkanie rozgrywane w Płońsku, po miesięcznej przerwie, zakończyło się całkowitym rozbiciem przeciwników. Nasi zawodnicy urządzili sobie nie lada strzelanie, wygrywając aż 6:0! Bramki zdobywali: Andrzej Karpiński (2), Łukasz Barankiewicz, Wojciech Bluszcz, Marcin Bogucki i Robert Jadczak. Szersza relacja ze spotkania wkrótce.

 

Tęcza 34 Płońsk - Korona Ostrołęka 6:0

Nie sądziłem, że w nowej IV lidze będzie tak pięknie :] . Fantastyczna gra Tęczowych, ciągłe ataki i sześc bramek.. no i radośc, że drużyna w końcu wróciła na płońskie boisko. Andrzej Karpiński nadal mógłby uczyc młodych chłopaków jak gra się w piłkę, duet byłych graczy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (Bluszcz i Barankiewicz) to obecnie chyba najlepsi zawodnicy Tęczy, Marcin Bogucki - serce drużny oraz grający trener, Robert Jadczak. Ogółem mówiąc szkielet drużyny dał dzisiaj zwycięstwo. :jupi:

Odnośnik do komentarza

Lublinianka gra tragicznie. Ostatni mecz ze Spartą Rejowiec Fabryczny, której grającym trenerem jest Jacek Ziarkowski został przerwany po pierwszej połowie ze względu na zbyt duże opady deszczu. W tabeli jesteśmy na 14 miejscu nad Huraganem Miedzyrzec Podlaski i Sokołem Adamów, a wyprzedzają nas takie tuzy jak Włodawianka czy Olender Sól. :roll: Na linii Norwegowie (właściciele) - miasto - klub nadal nic się nie dzieje, co powoduje, że sytuacja się pogarsza. Podobno są jakieś luki w umowie i jeżeli Norwegowie nie wykonają założeń, to miasto przejmie klub. Z kolei druga strona mówi, że to niemożliwe, bo miasto nie pozwoliło im na budowę nowych obiektów na terenie klubu...

Odnośnik do komentarza

Orzeł Wałcz - Stal Szczecin 0:3 (0:0)

0:1 Szyszkowski 81'

0:2 Czyżewski 83'

0:3 Kikun 89'

Mecz z serii "Przez cały mecz dominujemy, ale bramki strzelamy dopiero pod koniec spotkania". Stalowcy przez cały mecz byli wyraźnie lepsi od rywala, ale bramki padły dopiero w ostatnich minutach spotkania. Z dobrej strony pokazała się również para stoperów Kostrubiec - Gronowski, którzy pewnie przerywali każdą próbę ataku gości.

Odnośnik do komentarza

Pelikan Łowicz - Start Otwock 0-1

Okanu 68'

 

Drugie zwycięstwo z rzędu stosunkiem 1-0, tym razem na trudnym terenie w Łowiczu. Brak kontuzjowanego podstawowego bramkarza Dawida Bułki na szczęście nie odbił się na stratach bramkowych OKS-u. Wyczuciem wykazał się Darek Dźwigała, ponieważ Okanu zdobył bramkę minutę po wejściu na boisko. Lider pozostaje w Otwocku :)

Odnośnik do komentarza

Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 2:0 (0:0)

1:0 Sowiński 76'

2:0 Kikun 86'

W przeciwieństwie do zeszłotygodniowego meczu, dziś jedyne co można powiedzieć o spotkaniu Stali z Gwardią to to, że było strasznie nudno. Gra cały czas toczyła się w środku boiska. Było sporo fauli po obu stronach. O ile w pierwszej połowie każda drużyna stworzyła sobie po 1 dobrej sytuacji (W 5 minucie piłkarz Gwardii znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem, ale Szpaku :respekt: za obronę, Stalowcy pod koniec pierwszej połowy stworzyli identyczną sytuację jak Gwardia na początku spotkania, ale bramkarz gości również obronił strzał). W drugiej połowie pierwsza dobra akcja miała miejsce w... 76 minucie, kiedy to po rzucie rożnym gola dla Stali zdobył Sowiński. Drugi gol to kontra, którą rozpoczął Kikun. Ten sam piłkarz zdobył drugiego gola dla Stali.

Odnośnik do komentarza

Stal Szczecin - Piast Chociwel 4:0 (4:0)

1:0 Kostrubiec 7'

2:0 Cupryn 20'

3:0 Szyszkowski 34'

4:0 Czyżewski 43'

 

Bardzo dobry mecz Stali, a szczególnie 1 połowa. Cztery gole dla przyjezdnych to najmniejszy wymiar kary, ponieważ gracze Stali dwukrotnie trafiali w słupek. Druga połowa była już zdecydowanie nudniejsza od pierwszej. Gra toczyła się w środku pola. Kolejny świetny mecz rozegrał Jakub Sowiński, który świetnie rozpoczynał ataki Stalowców.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...