Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Świetna promocja w BAH:

 

Podwoimy Twoją następną wpłatę i podarujemy Ci nawet do 350 PLN!

 

Tej sensacyjnej oferty nie możesz przegapić! Ale uwaga:

 

Jest ona ważna tylko do 16. czerwca 2010!

 

Dokonaj prostych czynności by odebrać ten ekskluzywny Bonus MŚ:

 

1. Odwiedź nas na www.bet-at-home.com i zaloguj się podając swoje dane dostępu (numer konta gracza oraz PIN).

2. W opcji "Wpłata" wybierz metodę wpłaty i zasil swoje konto gracza!

3. Przejdź do "Wpłata/Wypłata" / "Realizacja bonusu" i wprowadź poniższy kod!

 

Kod bonusu to: B2010

 

Oferta również dla nowo zarejestrowanych.

Odnośnik do komentarza

30.05.2010 01:00

MMA UFC

Amir Sadollah (USA) vs Dong Hyun Kim (KOR)

Dong Hyun Kim (KOR)

2.10/ Bwin

 

 

Amir Sadollah [W-D-L] 4-0-1 vs Dong Hyun Kim [W-D-L] 14-1-0

Dong Hyun Kim będzie kontrolował walkę w parterze to wygra przez decyzje . Jeszcze w ani jednej walce Amerykanin nie walczy z zawodnikiem który by kontrolował walkę z góry . Jeśli walka będzie się długo toczyć se w stójce to istniej duża szansa że Amerykanin wygra . Najciekawsza do typowania walka na tej gali UFC . Uważam że doświadczony Koreańczyk nie wda się w głupie wymiany ciosów to wygra ja walkę .

Odnośnik do komentarza

Wyrok Trybunalu Sprawiedliwosci UE z 3 czerwca

 

Panstwa czlonkowskie maja prawo zakazac hazard w interncie. Wydaje sie wiec, ze osoby straszace Ministerstwo Finansow prawem europejskim nie mialy racji. W kwestii hazardu panstwa czlonkowskie maja w wiekszosci przypadkow wolna reke, a przepis o rownym traktowaniu przedsiebiorcow na terenie UE moze zostac uchylony w imie "porzadku, bezpieczenstwa i zdrowia publicznego". Nie zebym sie cieszyl z tego powodu, ale warto wiedziec, ze w walce z hazardem MF ma duzo swobody i prawo unijne nic tu nie pomoze...

Odnośnik do komentarza

Na MŚ raczej się nie typuje długoterminowo. To turniej rozwojowy, trzeba śledzić formę poszczególnych drużyn i typować na bieżąco. Ja na dziś zagrałem Słowenia+Serbia+Niemcy i dalej nie patrzę. Wieczorem poważniej się zastanowię nad ostrym zagraniem na Holandię jutro, a do tego jakiś mniejszy kuponik HOL+ITA+CAM.

Odnośnik do komentarza

Z typami długoterminowymi na MŚ raczej już trochę późno. Typować można zwycięzce z grupy albo kto awansuje najlepiej. Bo kto królem strzelców albo mistrzem świata to zbyt duże ryzyko. Ja postawiłem na zwycięstwo w grupie Argentyna+Holandia+Hiszpania. Wszystkie te drużyny mają słabsze drużyny, a potencjał ofensywny tych drużyn spokojnie powinien pozwolić im wygrać wszystkie spotkania w grupie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Po raz pierwszy w życiu (a trochę lat już w tym siedzę) trafiłem na limit. Chciałem zagrać na bwin na gospodarzy z hc (Universidad Catolica vs San Luis) po kursie 1.90 za 1k. Pojawił mi się komunikat, że obstawiając ten typ moja wygrana nie może przekroczyć ok. 400 złotych :| Jeśli mieliście styczność z limitami to u jakich buków i w jakich okolicznościach?

Odnośnik do komentarza

Może spróbuje tutaj. Otóż w bukmacherką mam styczność od niedawna. Do tej pory grałem głównie tzw. "tasiemce" czyli kilka, kilkanaście spotkań na jednym kuponie. Parę razy wygrałem było fajnie i wg. Ostatnio jednak potrzebuje trochę kasy, a dzieje się tak, że zazwyczaj jakiś mega pewniak "daje dupy" i kaska idzie w pi... Nie mam raczej kapitału na granie jednego, dwóch spotkań za dużą sumą, bo jestem biednym studentem ;D Myślałem o jakiś systemach, 2z3, 4z5, ktoś może wytłumaczyć z czym to się je i jakie są kwoty na minimalne zakłady w tych systemach dajmy na to w fortunie?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz 3 typy i grasz je systemem 2z3 to są tworzone kombinacje składające się z dwóch typów spośród trzech, które chcesz obstawić. Powiedzmy, że masz typy A, B i C. Z tego można otrzymać 3 kombinacje (AB, AC, BC). Po prostu masz 3 kupony po dwa typy. Minimalna stawka to ilość kombinacji razy minimalna stawka na pojedyńczy kupon czyli jeżeli buk ma minimalne stawkę 2 zeta, to 2z3 możesz zagrać za minimum 6 zeta.

 

FYM chyba mało lat w tym siedzisz :P Jeśli sporo wygrywasz u jakiegoś buka i stawiasz duże kwoty na zakłady to dostajesz limit. Tak robi chyba każdy buk, u którego sporo wygrasz :)  

 

Jak zaczynałem z bukmacherką to Ty jeszcze do szkoły nie chodziłeś dzieciaku :P Ty mnie chyba nie zrozumiałeś. Ja doskonale wiedziałem o limitach. Chodzi mi, oto, że pierwszy raz sam na taki trafiłem. Tak w ogóle to raczej nie był to limit na gracza, tylko na typ bo puściłem samą 1 bez HC i przeszło.

 

BTW to po 39 minutach Universidad prowadzi 1:0, a goście już grają w dziesięciu :|

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ciekawy mecz ligi ukraińskiej - Dynamo Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk. Jak wiadomo, goście w niezłej formie koszą w lidze każdego po kolei, wzmacniają się ciekawymi zawodnikami. Mimo ostatnich wpadek w LE czy w lidze, to mimo wszystko kurs na Dnipro jest moim zdaniem przesadzony bo wynosi 6.50. Kursy na Dynamo są zawsze tak samo niskie jak na mecze Szachatara Donieck, i nie ważne z kim grają, rzadko kiedy kurs na te drużyny przekracza 1.40. Odważę się zaufać Dnipro.

 

Dynamo - Dnipro X2 @ 2.46

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi, oto, że pierwszy raz sam na taki trafiłem. Tak w ogóle to raczej nie był to limit na gracza, tylko na typ bo puściłem samą 1 bez HC i przeszło.

Czyli jak? Na HC limit wina byl 400pln? A na 1x2 juz wiecej szlo grac? Był to więc limit na zdarzenie. Bwin stosuje nastepujace limity na zdarzenie (w euro podaje, bo takie konto mam): na 100e, na 250e, na 400e, na 500e, na 650e, na 1000e (czasem male odstepstwa). Czyli jak limit jest na 100e to kurs 4.0 zagrac idzie za 25 itd. Wszystko zalezy od "popularności" ligi czy sportu. Np Anglie czy Hiszpanie na 1000e idzie regularnie, ale czasem III lige rumuni maja czasem tylko na 100e. Zalezy tez kto prowadzi live, bo trafiaja sie mecze 3 ligi Korei z limitem na 1000e.

Limit w bwin na konto idzie dostac przez:

-granie pomyłek (np odwrocone kursy, zagranie czegos po czasie (np. ktos prowadzi 1-0 a operator bwina jest na klopie i trzyma zaklad kto wbije 1 gole)

-wygranie za duzej kasy.

Kiedys limitowali przy ok 20.000pln na plusie (bez grania pomylek), teraz idzie dograc do ok 70.000pln, tak wiec spokojnie "mity" o limitach w bwin nie dotycza 99% graczy ;)

 

Testowac limit na mecz mozna w taki sposob: wpisac stawke np 1000 na kurs 100 (np brak rogow w meczu czy cos). Potencjalny win jest ok 100.000 a bwin tego nie pusci nigdy tylko napisze: max idzie na tym zakladzie wygrac 100-250-500-1000e. Generalnie jak ktos gra za 50-100pln to go to wali, ale jak ktos chce zagrac za 1000-1500 to warto miec przetestowane ile wezma, bo czesto na live decyduja sekundy by cos zlapac a 2-krotne zatwierdzanie uniemozliwi zagranie zakladu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ciekawy mecz ligi ukraińskiej - Dynamo Kijów - Dnipro Dniepropietrowsk. Jak wiadomo, goście w niezłej formie koszą w lidze każdego po kolei, wzmacniają się ciekawymi zawodnikami. Mimo ostatnich wpadek w LE czy w lidze, to mimo wszystko kurs na Dnipro jest moim zdaniem przesadzony bo wynosi 6.50. Kursy na Dynamo są zawsze tak samo niskie jak na mecze Szachatara Donieck, i nie ważne z kim grają, rzadko kiedy kurs na te drużyny przekracza 1.40. Odważę się zaufać Dnipro.

 

Dynamo - Dnipro X2 @ 2.46

0:0 :jupi:

 

Dzisiaj natomiast też ciekawe spotkanie: FC Brasov - Unirea Urziceni. Goście w tarapatach finansowych, co wpływa na zawodników i ich morale. Unirea także w kiepskiej formie sportowej bo po czterech kolejkach strzeliła 0 goli a 2 straciła, dwa razy remisując i tyle samo przegrywając. Brasov w lepszej formie (2-1-1) strzeleckiej (6:2). Można nawet pokusić się o handicap.

 

FC Brasov - Unirea Urziceni 1 @ 1.70

FC Brasov (-1) - Unirea Urziceni 1 @ 2.90

 

Dodam tylko, że kursy mocno lecą w dół bo wcześniej na taki handi był kurs 4.00.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj może Widzew pokusi się o sprawienie niespodzianki w meczu z Polonią Warszawa. W drużynie ze stolicy nie wystąpi Mierzejewski, który jest jednym z głównych kreatorów gry. Widzew, jeśli zagra lepiej niż z Wisłą Kraków, napewno może pokusić się o sprawienie niespodzianki. Dodatkowo pass Polonii musi się skończyć, za coś muszą wywalić Bakero :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...