Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na betsafie była promocja, dawali 5 zł na zakłady za free. Więc skorzystałem, ugrałem do 150 zł, wyciągnałem 100. Dzisiaj wchodzę, chcę pograć za swoje 50 zł, a tam "twoje konto zostało zamknięte" bla, bla, bla.

 

To ja do nich szybko piszę, "o co cho?" i tam pan "szpec" mi odpisuje.

 

Zgodnie z regulaminem promocji wyłącznie jeden bonus przypada na jedno domostwo/adres IP. W związku z naruszeniem zasad regulaminu, nasz dział bezpieczeństwa podjął decyzję o nieodwracalnym zamknięciu Pańskiego konta gracza. Decyzja ta została podjęta po dokładnej analizie zaistniałej sytuacji i ma ona ostateczny charakter.

 

Z poważaniem.

 

ja nic nie rozumiem, żadnych bonusów nie brałem, nic mi ogólnie nie wiadomo, więc piszę, że nie rozumiem o czym do mnie mowa.

 

Pan szpec odpisuje po raz drugi.

 

Witam,

 

Informujemy, że po dokładnym przeanalizowaniu Pańskiej sprawy nasz dział bezpieczeństwa podjął decyzję, że konto zostanie odblokowane po przeprowadzeniu procesu weryfikacji danych osobowych.

 

W związku z powyższym prosimy o przesłanie na adres plsupport@betsafe.com kolorowego skanu/zdęcia cyfrowego obu stron dowodu osobistego i drugiego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (np. prawa jazdy/paszportu) oraz dowolnego rachunku wystawionego na Pana dane osobowe (np. rachunku za prąd/ telefon itp.). Nasz dział bezpieczeństwa akceptuje również zrzuty ekranu z Pańskiego konta bankowego, oczywiście w tym wypadku prosimy o zamazanie/zakreślenie wszystkich innych informacji niż dane osobowe.

 

Po otrzymaniu kompletu dokumentów poinformujemy Pana o wyniku weryfikacji. Jednocześnie proszę pamiętać, że przesłane do nas kopie dokumentów są przeglądane wyłącznie przez upoważniony do tego personel Betsafe.com i nie są udostępniane osobom trzecim zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, a po weryfikacji skany/zdjęcia te są usuwane z systemu. Informujemy również, że weryfikacja jest przeprowadzana wyłącznie jednorazowo i w przyszłości nie będzie już konieczna.

 

Więc pominę już, ze 0 konkretów i wciąż nie wiem co źle zrobiłem. Ale ja muszę im to wysyłać, żeby mi te 50 zł oddali? Bo ochota na grę u nich już mi odeszła. I z jednej strony nie chce mi się kłócić dla pięciu paczek, ale z drugiej, to się już wkurzyłem.

 

Wydaje mi się to bezsesnowne, zamykają mi moje konto z moimi pieniędzmi, bez podania powodów i to ja mam im dawać jakieś papiery, zresztą rachunku wystawionego na moje dane nie ma, bo jestem studentem i żyje ze starymi D:.

 

Mogę coś w tej sytuacji zrobić?

Odnośnik do komentarza

Wygląda jakbyś grał na dwa konta z tego samego IP. Nie rejestrowałeś i nie grałeś z tego samego komputera na dwóch kontach? Może brat/ojciec/dziadek/mama/babcia też skorzystali z bonusu :P

 

Ale skoro napisali, że musisz przejściu weryfikacji kasa na konto powinna wrócić.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dlatego mówię, że to tylko pogłoski. Wycofał ten mecz od siebie francuski buk, który ostatnio zrobił tak podczas spotkania Chievo - Parma (PDK ;)), więc zachodzi mocne podejrzenie, że i tutaj jest coś nie tak. Kurs na 2 bardzo przystępny, więc zaryzykować można. Bastia potrzebuje zwycięstwa, remis raczej im nic nie daje.

 

Zresztą oba zespoły są z Korsyki, więc może zadziałać tu współpraca, mająca na celu utrzymanie dwóch klubów w II lidze.

Odnośnik do komentarza

Co do ustawianych meczów. Kiedyś miał być ustawiony remis w 2 lidze włoskiej (nie pamiętam o jakie drużyny chodziło). Buki obniżyły kurs do 1.6 na remis. Na przekór plotkom zagrałem 1 po kursie 3. Mecz skończył się wynikiem 3:1. Nie ma sensu zwracać uwagi na takie plotki. I bez nich da się zarobić.

Odnośnik do komentarza

Maastricht - Cambuur 2@1.85

 

Walka drugiego Cambuur z dwunastym Masstrichtem zapowiada się na pewne zwycięstwo gości. Walczą oni nadal o awans z pierwszego miejsca (strata siedmiu punktów do Graafschap). Gospodarze natomiast mają pewne miejsce w środku tabeli i nie grozi im spadek. Tak więc goście chcący wywalczyć pierwsze miejsce muszą wygrać ten mecz z drużyną, która większego oporu stawiać nie powinna. Spotkanie zaczyna się o godzinie 20:00

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj taki kupon:

 

Portsmouth - Blackburn 2 @ 2.00 - Pompey nie dość, że jest najsłabszą drużyną ligi, to jeszcze zmaga się z kilkoma kontuzjami. Blackburn jedzie do Portsmouth o pełnych siłach, a dodatkowo mają znakomity bilans w meczach z tą drużyną (4 z 5 ostatnich meczów to wygrane Rovers).

 

Stoke - Hull 1 @ 1.80 - Hull to obok Burnley najgorzej grająca na wyjazdach ekipa Premier League. Stoke na Britannia Stadium radzi sobie znakomicie, szczególnie w pojedynkach z zespołami dołu tabeli. Myślę, że to najsilniejszy bet na tym kuponie.

 

Arsenal - Wolves under 2,5 @ 2.40 - Tu trochę zaryzykowałem, ale mam podstawy. Po pierwsze, Arsenal gra bez Fabregasa, a to już zdecydowanie obniża potencjał ofensywny ekipy Wengera. Po drugie, Wilki potrafią się całkiem nieźle bronić, a jeśli wierzyć słowom McCarthy'ego to postawią dziś na Emirates autokar w polu karnym.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj kilka ciekawych meczów na Wyspach.

 

Blackpool - Bristol

Typ: 1

Kurs: 1,45

 

6. w tabeli Blackpool musi wygrać z niewalczącym już o nic Bristol żeby zachować pozycję dającą awans do play-offów. Seasiders mają tylko punkt przewagi nad 7. Swansea, więc nie mogą sobie pozwolić nawet na remis. Bardzo budująca jest ostatnia forma ekipy Hollowaya, którzy nie licząc wpadki z Newcastle wygrali 6 ostatnich meczów.

 

Swansea - Doncaster

Typ: 1

Kurs: 1,45

 

Identyczna sytuacja jak w Blackpool. Walijczycy muszą zagrać o zwycięstwo, żeby liczyć na awans do play-offów. Doncaster spokojnie osiadł na 13. miejscu i nie widzę zbytnio, żeby goście ugrali cokolwiek na Liberty Stadium.

 

Accrington - Chesterfield

Typ: 2

Kurs: 1,85

 

Goście przyjeżdżają do Accrington po komplet punktów, który przedłuży ich nadzieje na play-offy w tym sezonie. Gospodarze to typowa drużyna środka tabeli i nie grają już kompletnie o nic. Kurs jest całkiem przystępny, a goście na pewno zrobią wszystko żeby odnieść zwycięstwo.

 

Aldershot - Lincoln

Typ: 1

Kurs: 1,40

 

Goście ostatnio odskoczyli od strefy spadkowej na 4 punkty, więc mogą sobie pozwolić na porażkę w Aldershot. Gospodarze wciąż nie mogą być pewni miejsca w barażach, więc zwycięstwo w tym spotkaniu jest dla nich na pewno jak na wagę złota.

 

Dag&Red - Hereford

Typ: 1

Kurs: 1,55

 

"Londyńczycy" wciąż jeszcze mają szanse na wejście do baraży, a biorąc pod uwagę ich znakomitą formę na własnym stadionie (zaledwie w 6 meczach na 22 przegrali u siebie), można być spokojnym o zwycięstwo nad 16. w tabeli Hereford.

 

MK Dons - Brighton

Typ: 2

Kurs: 2,00

 

Gospodarze grają bez 3 podstawowych zawodników, a Brighton to bardzo mocna drużyna na wyjazdach. Goście potrafią grać niezłą piłkę, a stadion "podszywów" posiada bodaj najlepszą murawę w całej lidze. Zapowiada się również, że w drużynie MK wystąpi kilku juniorów, którzy nie mają za sobą nawet debiutu w barwach Dons, więc typ na Brighton jak najbardziej godny polecenia.

 

Bukmacher: BAH

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

17.05.2010 19:00

AIK - Atvidabergs

TYP:1

Kurs : 1.77

Buk: Pinnacle Sport

 

AIK może już zapomnieć o obronie tytułu i musi się skupić na walce o utrzymanie . AIK spotkało się dwa razy z Atvidabergs w sezonie 2005 w rozgrywkach drugiej ligi szwedzkiej oba mecz wygrał AIK po 1:0 . HOME AIK (1-4-1 3:3) . AWAY Atvidabergs (1-2-3 5:6) . Gospodarze u siebie rozegrali 3 spotkania z ekipa ostatniej 6 ( Djurgården 1:2 , Häcken 1:1 , Trelleborg 1:0) . Natomiast Goście po słabym początku rozkręcili się w Allsvenskan . Goście rozegrali na wyjezdzie rozegrali 3 spotkania z ekipa ostatniej 6 ( Djurgården 1:2 , Häcken 0:0 , Trelleborg 3:0) . AIK musi pokazać ambicje i przełamać niemoc w ataku natomiast goście zagrają bez kompleksów . Stawiam na zwycięstwo gospodarzy choć nie wykluczam bezbramkowego remisu lecz jest to jeden z pierwszych meczy o życie AIK-u niech pokażą że mistrz w sezonie 2009 nie był przypadkiem .

 

 

 

18.05.2010 20:45

Millwall - Huddersfield

TYP:1

Kurs : 1.93

Buk: Pinnacle Sport

 

Drugi mecz półfinałowy barażowy o awans do Championship . W ostatnich 5 meczach bezpośrednich w których gospodarzem był Millwall (2-2-1 6:4) . Gospodarze u siebie (17-5-1) , goście na wyjazdach (9-3-11) . Millwall słynie z dobrej gry u siebie ( Ostatnie trzy sezony 39-13-17 108:62 ) . W pierwszym meczu padł remis 0:0 a Millwall jest najsłabiej grającym zespołem z pierwszej siódemki League One . Niewiedze tutaj innej opcji niż wygrana gospodarzy .

Odnośnik do komentarza

21.05.2010 02:00

New York - Columbus

Rodzaj Zakładu / Typ : 1x2 / 1

Kurs: 2.31

Buk : Pinnacle Sports

 

Mecz pomiędzy pierwsza drużyna a druga drużyna Wschodu . New York u siebie gra bardzo dobrze (3-0-1 5:3) wygrywali 1:0 z czwartym Chicago Fire , 2:1 z siódmym na zachodzie Dallas , 2:1 z siódmym na wschodzie Philadelphia Union i przegrał nie spodziewanie z szóstym na wschodzie Seattle . Natomiast goście na wyjeździe grali dwukrotnie 0-2-0 3:3 z wspomnianym Dallas (2:2) i Seattle (1:1) . Goście czeka najtrudniejszy wyjazdowy mecz w tym sezonie lecz zaznacza że oba remisy w tym sezonie nie były przypadkiem . Ostatnie 20 meczy : NY HOME 8-4-8 Columbus AWAY 5-9-6 . Od sezonu 2006 : NY HOME 34-16-15 Columbus AWAY 19-22-26 . NY wygrywa ponad 50% meczu u siebie natomiast goście ponad 30 % meczy na wyjedzie remisują normalnie można by zagrać ten mecz na remis gdyby nie mały szczegół . Mecze pomiędzy zespołami w który gospodarzem był New York : "Rozegrane zostało 6 meczy pięć wygrali gospodarze ,padł jeden remisy i Ani razu nie wygrali goście a bilans bramkowy to 11:1"* !! Ciekawostka jest to że New York zawsze wygrywał mecz z Columbus kiedy strzelał pierwszy bramkę . New York jest bardzo nie wygodnym przeciwnikiem dla Columbus i moim zdaniem na warto zagrać Gospodarzy ( Jeśli nie 1x2 to ZBR).

 

 

* Był jeszcze jeden mecz na neutralnym terenie Finał Playoff w 2008 na Home Depot Center, California w którym New York przegrał z Columbus 1:3

Odnośnik do komentarza

22.05.2010 13:30

Shandong Luneng vs. Changchun Yatai

1x2

1

1.80 / Ladbrokes*

 

Mecz chińskiej Super Ligi pomiędzy Liderem Shandong Luneng a ósma drużyna ligi Changchun Yatai . W Obecnym sezonie Shandong HOME 3-0-0 (9:2) Changchun AWAY 1-0-2 (5:6) . Shandong Luneng co dwa lata zostaję mistrzem kraju ( 2006, 2008 , 2010 ?) gra znakomicie u siebie (od 2006 43-14-4 127:45 ) . Natomiast Goście zostali mistrzem w 2007 na wyjazdach gra przyzwoicie ( od 2006 19-14-28 77:89 ) . W meczach w których gospodarzem byli Shandong Luneng trzy wygrane gospodarzy i jeden remis bilans bramkowy 9:4 . Są to jedne z najstarszych wiekowo zespołu w lidzie Gospodarze 25.20 Goście 25.39 ( Starszy je tylko Beijing Guoan FC 25.46) .

 

Wzmocnienia przed sezonem :

 

GOSPODARZE : Daniel Buadee Benson Erchiah (RKC Waalwijki , ST 80/26 [Wystepy/Bramki]) , Zhuoxiang Deng (Jiangsu Shuntian , M 29/5) , Haibin Zhou (PSV , M 0/0 ) , Carlos ( Dinamo Zagreb , D 2/0 ) , Siniša Radanović (Hajduk Kula , D 14/6) , Yongshun Ren (Jiangsu Shuntian , D 12/0) .

 

GOŚCIE : Johnny Woodly Lambert (ST Chongqing Lifan , ST 30/10 ) , Sebastián Andrés Setti (Antwerp FC , M 15/1 ), Se-In Lee (Gangwon ,D ?/1) , Changchun Yatai ( Henan Jianye , D 15/1 ) .

 

Ciekawostka w wszystkich 9 strzelonych bramek przez gospodarzy 5 zdobyło trio napastników (Benson-Li Jinyu-Han Peng). Natomiast dla gości w każdym meczu wyjazdowy bramkę strzelał pomocnik Dong Wang . Z pewnością jest to trudny mecz ale biorą pod uwagę mecz bezpośrednie i grę u się Shandong Luneng zdecydowałem się zaryzykował i zagrać na wygrana gospodarz po dobrym kursie 1.8 .

 

*- mecz na obecna chwile można obstawić w tylko Ladbrokes , Victor Chandler , Centrebet zakład powinien się jutro pojawić w Sportingbet i Bwin

Odnośnik do komentarza

24.05.2010 18:00

Haugesund - Sandefjord

1x2

1

1.76/ Pinnacle Sports

 

Mecz norweskiej Tippeligaen . Haugensund gra u siebie w obecnym sezonie bardzo dobrze 3-2-0 12:4 . Sandefjord gra w lidze najgorzej na wyjazdach 0-0-6 5:16 . Mecze bezpośrednie 1-3-1 7:6 i to jedyna szansa goście na korzystny wynik. Goście nie zdobyli jeszcze punktu na wyjeździe i nie oczekuje żeby zdobyli dziś swój pierwszy punkt choć mecze miedzy ekipami są wyrównane .

Odnośnik do komentarza

Kursy w Tobecie na zwycięzców grup MŚ

Winner group C (Zwycięzca) Anglia 1.30

Winner group D (Zwycięzca) Niemcy 1.90

Winner group F (Zwycięzca) Włochy 1.45

Winner group H (Zwycięzca) Hiszpania 1.25

Niestety nie można grać tego jako kombo, ale Anglia, Włochy i Hiszpania to dla mnie 9/10, Niemcy 6/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...