Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Valencia-Manch.Utd. (obie drużyny strzelą gola TAK) @ 1.62

Inter M.-Werder B. (obie drużyny strzelą gola TAK) @ 1.71

 

Myślę, że to najrozsądniejsze typy na dziś, zwłaszcza w pierwszym z podanych meczów. Inter powinien dziś wygrać spokojnie z Werderem, ale czuję, że Niemcy coś ustrzelą. Za to w meczu Valencii z Man Utd. typował bym remis, 1:1 albo 2:2 bo to chyba najprawdopodobniejsze wyniki tego spotkanie patrząc na składy i formę.

 

Typy na strzelców bramek w dzisiejszej LM:

David Villa @ 2.00

Samuel Eto'o @ 2.10

Dimitar Berbatov @ 2.80

 

W Barcelonie brak Messiego, a ktoś musi te bramki strzelać, wyszło na Ville :D Eto'o w coraz lepszej formie i to pewnie dzięki niemu Inter wygra dziś z Werderem. W Manchesterze brak Rooneya, a zamiast niego strzelają Berba czy Owen, ale coś jednak bardziej przyciąga mnie na stronę Bułgara.

 

I totalny hardkor na dzisiaj (grany w Fortunie):

Inter - Werder (obie drużyny strzelą bramkę w obu połowach meczu TAK) @ 15.00

Valencia - Manchester United (obie drużyny strzelą bramkę w obu połowach meczu TAK) @ 14.00

 

jak ktoś chce to na jednym kuponie to ako wynosi 210 :D

 

to ostatnie to czysty hardkor, choć może się to udać :P oczekuję strzelaniny w obu spotkaniach ;)

Odnośnik do komentarza

Kilka ciekawych typów na dzisiejszą LE:

 

Dortmund-Sevilla (1 drużyna strzeli gola w 1 połowie) - TAK @ 2.15

Manch.City-Juventus (padnie bramka w 1 połowie) - TAK @ 1.40

Villarreal-FC Brugge (1 drużyna strzeli gola w 1 połowie) - TAK @ 1.67

CSKA Sofia-FC Porto 2@ 1.50

 

Borussia na fali gra z Sevillą w dołku, po zwolnieniu trenera i ostatniej porażce z Herculesem. Gospodarze powinni dość szybko rozstrzygnąć to spotkani na swoją korzyść, więc liczę na bramkę w pierwszej połowie meczu. Mecz w "polskiej" grupie czyli Man.City vs. Juventus. Dwie drużyny ze świetnymi zawodnikami grającymi ofensywną piłkę na wysokim poziomie, bramka dla którejś z drużyn w pierwszej połowie jak byk ;) O faworycie meczu Villarreal nie trzeba się za bardzo rozpisywać. Świetna postawa w lidze i drugie miejsce w tabeli pokazuje aktualną formę Hiszpanów. CSKA - Porto czyli mecz w którym dobrze dysponowani Portugalczycy walczyć będą z Bułgarami, którzy raczej nawet nie liczą na wyjście z grupy Ligi Europejskiej. Gładkie zwycięstwo dwoma bramkami :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tak. FSV Mainz - Hamburger SV - 1.

Mainz jest w formie wybornej, jednego zwycięstwa brakuje im do rekordu Niemiec, a kurs - UWAGA - ok. 2.25 zł! Są wyżej w tabeli, niepokonani u siebie, natomiast HSV na wyjazdach zwycięstwo, remis i porażka. Bardzo ciekawe spotkanie, podsobnie jak Werder - Freiburg na over 2.5 gola, od dawna wiadomo, że na Werstadion co najmniej 2-3 gole to minimum.

Na swoim kuponie postawiłem jeszcze na Man Utd w pojedynku z West Brom, Arsenal w meczu z Birmingham i na mecz Schalke - Stuttgart 1X.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Miami Heat – Orlando Magic @ Dwight Howard Over 34.5 Points + Rebounds @ 1.85

Phoenix Suns – Los Angeles Lakers @ 2 @ 1.42

Minnesota Timbervolwes – Milwaukee Bucks @ 2 @ 1.52

Golden State Warriors – Los Angeles Clippers @ Blake Griffin Over 33.5 Points + Rebounds @ 1.85

Detroit Pistons – Oklahoma City Thunder @ 2 @ 1.37

 

Sezon NBA zaczęło sezon we wtorek i czas na pierwsze typowania w tym roku. Wpadły jakieś grosze ze spinów, więc zagrałem taki kupon. Najpierw opiszę dwa zagrania na zdobycze indywidualne zawodników. Dwight Howard i jego Orlando o 2 zacznie pojedynek z Miami Heat, a więc Wielką Trójką, na której czele stoi LeBron James. Żary mają Bosha, Wade i Jamesa, ale nie mają nikogo kto jest w stanie upilnować Supermana. Howard w 29 minut zrobił 23-10 z Wizards, a teraz będzie grał pewnie więcej i jest w stanie poprawić ten wynik. Szczególnie, że tak jak pisałem Heat nie mają dla niego dobrego matchupu, bo Ilgauskas i Anthony to zawodnicy o zdecydowanie słabsi. Howard będzie musiał dominować, żeby Magic wygrali i pewnie to zrobi, z Wizards grał krótko, a w dodatku spudłował 10 osobistych i moim zdaniem poprawi swoje statystyki w pojedynku z Orlando. Drugi typ to over punktów i zbiórek Griffina. Blake w debiucie z Blazers miał świetne osiągnięcia, a teraz jego Clippersi zagrają z Wojownikam, którzy nie mają defensywy. Blake powinien rzucać i zbierać jeszcze więcej. Moim zdaniem swoje spotkania wygrają Lakersi, Bucks i Thunder. Ci pierwsi zagrają z Suns, którzy pokonali ostatnio Jazz . Dla Phoenix to b2b, a Lakers to przecież aktualni mistrzowie NBA. Dobrą forme pokazali Gasol z Kobem, a swoje z ławki dali Brown i Blake. Moim zdaniem Jeziorowcy pokonają Słońca, a kurs na nich jest dość przyzwoity. Drugi pojedynek to Bucks kontra Timbervolwes. Minnesota przegrała ostatnio z Kings, gdzie nie grał Tyreke Evans, a więc zespołem mocno przeciętnym bez swojego lidera, a teraz zmierzą się z Bucks, którzy również przegrali, okazali się słabsi od Szerszeni i tym razem powinni okazać się lepsi od swoich przeciwników. Duet Jennings – Bogut oraz ich koledzy z zespołu powinni okazać się lepsi od Minny. Ostatni pojedynek to Thunder – Pistons. Oklahoma pokazała bardzo dobry basket z Bulls, a Pistons przegrali z Nets. Durant, Westbrook i Green są w bardzo dobrej formie i nie powinni dać szans drużynie z Detroit.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przyszła sobota - jest z czego wybierać :]

 

Takiego tasiemca chyba puszczę:

 

Osasuna - Barca 2@1.30

Birmingham - Tottenham X2@1.27

Lille - Lorient 1@1.57

Sochaux - Valenciennes 1X@1.20

Levante - Atl.Madryt 2@1.90

Frankfurt - Mainz X2@1.52

Freiburg - HSV X2@1.34

Hoffenheim (strzeli gola)@1.25

 

ako~15

 

Barca jak to Barca spokojne 2:0 powinna uzyskać, Tottenham dałem z podpórką, bo remis jest całkiem możliwy, jednak uważam, że wygrają przewagą jednej bramki ;) Lille gra najmocniejszym składem a Lorient ma pięciu zawodników kontujowanych, Sochaux lepiej się spisuje od dzisiejszego rywala (w obu drużynach sporo kontuzji), Atl.Madryt - i tu liczę także na zwycięstwo jedną bramką bądź dwoma, Forlan&Aguero po jednej bramce :D O Mainz w tym sezonie nie trzeba mówić dużo, wygrywają i są w czubie tabeli, dziś minimalne zwycięstwo jest bardzo prawdopodobne, ale dałem z podpórką :> HSV dzisiaj zremisuje albo ledwo wygra z Freiburgiem, które jest nękane kontuzjami, Hoffenheim - Wieśniaki :D Grają baaardzo ofensywną piłkę, a i w dzisiejszym meczu nie są na straconej pozycji, ale wolałem taki typ, niż typ z podpórką ;)

Odnośnik do komentarza

Mozna zagrac cos przeciwko Sikorze, bo jak sam napisal, na swojej stronie: "Dzisiejszy start będzie dla mnie bardzo ciężką próba. Od trzech dni mam problemy z żołądkiem i objawy się nasilają. Dzisiejsza noc była bardzo krótka, zasnąłem ok czwartej nad ranem po walce z bólem. Mam nadzieję że dam radę i wszystko będzie ok." nie bedzie dziś letko.

w h2h Maxim po 2.35, czy Bauer po 2.0. Ja poczekam na 1 pomiar na live czy faktycznie bedzie slabo biegl, bo strzala ostatnio (1 zawody i przedsezonowe) calkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja gram na expekcie cały czas, nie będę płacić wysokiego podatku.

Grałem dzisiaj, m.in

Bangor City - Port Talbot Town 1 1.40

Birmingham - Tottenham obie dr. strzelą TAK 1.68

The New Saints - Airbus UK 1/1 1.50

PSV Eindhoven - Heracles Almelo handicap -1.0 1 1.55

Osasuna - Barcelona handicap -1.0 2 1.60

AC Milan - Brescia handicap -1.0 1 1.75

Chelsea - Everton 1 1.40

VfL Wolfsburg - Werder Bremen +3,5 2.20

Leeds - Crystal Palace 1 1.70

Wigan - Stoke X2 1.45

 

Oczywiście nie wszystko na jednym kuponie tylko dobrze (mam nadzieję) rozlokowane :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój powyższy zakład in plus, ze skromnych 3 PLN wyszło 29.70 PLN.

Jeden z zakładów na weekend:

 

Norymberga - Hannover, 2/3.20 - gospodarze są pogrążeni w kryzysie. Hannover natomiast kontynuuje swoją serię zwycięstw. Nie wydaję się, żeby piłkarze Norymbergi mogli powstrzymać gości.

Eintracht - Dortmund, 2/1.75 - BVB w potwornym gazie w Buli, ogrywają wszystkich po kolei. Nie inaczej będzie i w ostatniej kolejce Bundesligi w tym roku.

Schalke - Kolonia, 1/1.50 - gospodarze po fatalnym początku sezonu prezentują się coraz lepiej. Przed własną publicznością są faworytem i powinni zainkasować komplet punktów.

 

Stawka na zakład 5 PLN po kursie 8.40 = 42 PLN.

Odnośnik do komentarza

Miami Heat - Dallas Mavericks @ 2 @ 3.53

 

Zdecydowanie hit jutrzejszej nocy, oba zespoły są w wysokiej formie, ale to przecież wszyscy wiemy . Heat W12, Mavs ostatnie 10 meczów - 9-1, ale oni też mieli już w tym sezonie serię 12 zwycięstw, którą skończyli meczem z Bucks, później wygrali dwa mecze odpowiednio z Blazers i Suns. Teraz czekają na nich trzy wyjazdowe pojedynki, najpierw tour po Florydzie i mecze z Heat oraz Magic, a potem spotkanie z Thunder, więc strasznie ciężkie mecze, ale Mavs pokazują w tym roku bardzo dobrą formę i grę. Wiele dało im dodanie do składu Tysona Chandlera, który sprawił że zespołowi z Dallas po prostu chce się bronić i to widać. Heat mają dziurę na centrze, a duet Chandler - Haywood może w nocy nabić niezłe staty. Mavericks to zespół kompletny, mają znakomitego lidera, który obok siebie ma kilku wartościowych zawodników. Dirk ma chyba najlepszych pomocników w całej lidze, Heat to Big 3, ale nie mają PG i C. O centrach Dallas już wspominałem, a na jedynce jest Kidd i Barea, więc również znakomici zawodnicy. Moim zdaniem Niemiec zje Bosha, a nawet jeśli James i Wade będą mieli dobre mecze to wszechstronność Mavs zadecyduje i to oni wygrają. Każda seria się kiedyś kończy i moim zdaniem właśnie zespół Ricka Carlisle'a okaże się lepszy. Spodziewałem się wyrównanych kursów, maksymalnie ~2.3 na Mavs, a po 3.53 po prostu trzeba to zagrać.

 

Atlanta Hawks - Orlando Magic @ 1 @ 2.02

 

Kolejny znakomity kurs, który warto spróbować. Pojawiają się różne informacje o nowych nabytkach Magic, według kilku źródeł nowi nie będą grać i podobnie jak z Philą Orlando zagra w 7/8 graczy, ale inne serwisy piszą o tym, że Arenas i reszta będzie grała. Moim zdaniem nawet jeśli zagrają to nie będą w stanie pokonać Hawks. Dla Jastrzębi to b2b, a wczoraj polegli z Netsami, ale moim zdaniem mają bardzo duże szanse na zwycięstwo. Hawks to zespół, który na pewno awansuje do PO, ale marzy im się coś więcej niż druga runda, jest to jednak typowy zespół na Regular Season, z JJ jako liderem nie mają większych szans na sukces w Playoff. Do składu wrócił jakiś czas temu Johnson, który jeszcze nie błyszczy, ale z każdym meczem powinien grać lepiej. Q jest Jamal Crawford, ale nawet bez niego Atlanta może powalczyć, moim zdaniem wygrają, bo nawet gdy Magic zagrają już nowym składem to nie są jeszcze zgrani. Hawks będą chcieli naprawić nastroje po porażce z Netsami, a Howard przy Joshu i Alu może mieć problem z faulami, bez Gortata SvG nie ma już kogo wstawić na parkiet gdy Dwight siedzi na ławce.

 

Zagram te mecze pewnie w dublu, bo obecnie w NBA nie ma nic pewnego, urok okresu świątecznego co najlepiej pokazała ostatnia noc, ale liczę na to, że oba typy wejdą. Po takich kursach po prostu trzeba spróbować.

Odnośnik do komentarza

Orlando Magic - Dallas Mavericks @ 2 @ 2.13

 

Za Magic nigdy nie przepadałem, ale  gdy podpisali Gortata to cieszyłem się z ich zwycięstw. Kilka dni temu Marcin zmienił klub na Phoenix i znowu "mogę" nie lubić Magików. Te wymiany z Suns i Wizards jak na razie są znakomite, przynajmniej dla mojego budżetu, bo najpierw po ładnym kursie udało się upolować 76ers w meczu z Orlando, a wczoraj Hawks. Dzisiaj znowu gram underdoga w meczu Orlando, tym razem niespodziewanie jest nim zespół Dallas Mavericks. Po wczorajszej nocy spodziewałem się maksymalnie 1.50 na Mavs, a w niektórych bukach mamy kurs prawie 2.50 (Bet365), ja złapałem to w dublu z Trentino po 2.13 w Betsafe i też jestem zadowolony. Dallas moim zdaniem może zrobić coś podobnego jak Jazz kilkanaście dni temu i wygrać dwa mecze na Florydzie, pokonali po bardzo emocjonującym spotkaniu Miami Heat i wygrają z Orlando, nie wierzę w wygraną Magic, którzy ostatnio graja fatalnie, nie ma zmiennika dla Howarda, a Haywood i Chandler mogą zmusić centra gospodarzy do fauli. Nowitzki tym razem będzie musiał grać przeciwko Bassowi, który jest groźny w ataku, ale znakomitym obrońcą nie jest, chociaż i tak jest lepszy od Ryśka Lewisa. Nowi jeszcze nie przystosowani do schematów Magic i zanim się zgrają minie trochę czasu, mam nadzieję że Magic dadzą jeszcze zarobić w tym roku, bo przed nimi mecze z Mavs, Spurs i Celtics ;). Mavericks grają znakomicie, 9-1 w ostatnich 10 meczach i po wygranej z Heat moim zdaniem wygrają też z Magic. 

Odnośnik do komentarza

Orlando Magic - Dallas Mavericks @ 2 @ 2.13

 

Za Magic nigdy nie przepadałem, ale  gdy podpisali Gortata to cieszyłem się z ich zwycięstw. Kilka dni temu Marcin zmienił klub na Phoenix i znowu "mogę" nie lubić Magików. Te wymiany z Suns i Wizards jak na razie są znakomite, przynajmniej dla mojego budżetu, bo najpierw po ładnym kursie udało się upolować 76ers w meczu z Orlando, a wczoraj Hawks. Dzisiaj znowu gram underdoga w meczu Orlando, tym razem niespodziewanie jest nim zespół Dallas Mavericks. Po wczorajszej nocy spodziewałem się maksymalnie 1.50 na Mavs, a w niektórych bukach mamy kurs prawie 2.50 (Bet365), ja złapałem to w dublu z Trentino po 2.13 w Betsafe i też jestem zadowolony. Dallas moim zdaniem może zrobić coś podobnego jak Jazz kilkanaście dni temu i wygrać dwa mecze na Florydzie, pokonali po bardzo emocjonującym spotkaniu Miami Heat i wygrają z Orlando, nie wierzę w wygraną Magic, którzy ostatnio graja fatalnie, nie ma zmiennika dla Howarda, a Haywood i Chandler mogą zmusić centra gospodarzy do fauli. Nowitzki tym razem będzie musiał grać przeciwko Bassowi, który jest groźny w ataku, ale znakomitym obrońcą nie jest, chociaż i tak jest lepszy od Ryśka Lewisa. Nowi jeszcze nie przystosowani do schematów Magic i zanim się zgrają minie trochę czasu, mam nadzieję że Magic dadzą jeszcze zarobić w tym roku, bo przed nimi mecze z Mavs, Spurs i Celtics ;). Mavericks grają znakomicie, 9-1 w ostatnich 10 meczach i po wygranej z Heat moim zdaniem wygrają też z Magic. 

 

Ja tam nie wiem, ale na bwin to jest Dallas - Orlando 1 po 2.30... Tak ma być :)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...