Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

IMO tak samo nie byliśmy uzależnieni od RvP jak nie byliśmy od CR. Obaj robili różnice, na pewno ich forma dała nam tytuł, ale pozostali w drużynie nie spisywali się źle.

Ależ ja tego nie twierdzę. Ale pierwsze 3-4 drużyny są tu na tyle wyrównane, że słaba forma najlepszego strzelca może poważnie zagrozić "oczku" dla Diabłów. No dajmy na to dzisiaj: druga połowa meczu z Liverpoolem, szczególnie pierwsze dwadzieścia jej minut, to gniecenie chłopców z Anfield walcem parowym. Zabrakło jednak wykończenia, bo poza dwoma strzałami to bramka The Reds była słabo zagrożona w istocie. RvP był bezbarwny i nikt go nie zastąpił (w sumie to był barwny, ale w innej dyscyplinie sportu :) ).

Odnośnik do komentarza

Ależ ja tego nie twierdzę. Ale pierwsze 3-4 drużyny są tu na tyle wyrównane, że słaba forma najlepszego strzelca może poważnie zagrozić "oczku" dla Diabłów. No dajmy na to dzisiaj: druga połowa meczu z Liverpoolem, szczególnie pierwsze dwadzieścia jej minut, to gniecenie chłopców z Anfield walcem parowym. Zabrakło jednak wykończenia, bo poza dwoma strzałami to bramka The Reds była słabo zagrożona w istocie. RvP był bezbarwny i nikt go nie zastąpił (w sumie to był barwny, ale w innej dyscyplinie sportu :) ).

 

 

 

Z jednej strony ciężko się nie zgodzić, a z drugiej...wielu nie docenia Hernandeza ;)

Odnośnik do komentarza

Fajnie widzieć Liverpool w dobrej dyspozycji, ale ja nie mam wątpliwości, że długo to nie potrwa. Wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych. Nie ma tam ani jednego godnego zmiennika dla zawodnika z podstawowego składu. Boję się, że ekipa rozpadnie się jeszcze przed powrotem Suareza.

Odnośnik do komentarza

Fajnie widzieć Liverpool w dobrej dyspozycji, ale ja nie mam wątpliwości, że długo to nie potrwa. Wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych. Nie ma tam ani jednego godnego zmiennika dla zawodnika z podstawowego składu. Boję się, że ekipa rozpadnie się jeszcze przed powrotem Suareza.

Też w to nie wierzę, aczkolwiek trochę przesadzasz (chociażby Suarez to teraz "zmiennik" całkiem godny, Kolo Toure bym też wspomniał, tym niemniej ławkę mamy słabą). Trzeba też pamiętać, że bardziej niż od Suareza, LFC jest uzależniony od Gerrarda, a ten jest kontuzjogenny. Wierzę jednak w walkę o 5 miejsce, tych 13-14 graczy na to powinno wystarczyć bez obciążenia europejskiego. A przy drobnym fuksie nawet czwarte miejsce jest do zgarnięcia.

Odnośnik do komentarza

To kilka plotek i newsów:

1. Wg. Marci Ozil olał Arsenal i jednak nie chce odchodzić (chociaż były też donosy łączące go z MU) "Mesut Ozil has told Real Madrid he wants to stay at the club despite a €45 million bid from Arsenal over the weekend."

2. Jeżeli United kupi Fellainiego (podobno zaakceptowano ofertę opiewającą na 24miliony funtów) Everton chce kupić pomocnika Wigan - Jamesa McCarthy'ego za 14mln funtów wg. Irish Independent, wg. Daily Mail za 12,5mln elżbiet. Co do samego Felliainiego Daily Mail podaje, że częścią umowy między MU a Evertonem miałoby być roczne wypożyczenie Zahy do The Toffies.

3. Wg. BBC WBA chce kupić Quagliarellę z Juventusu.

4. Marko Arnautović oficjalnie dołączył do Stoke

5. Według goal.com jeżeli Liverpoolowi uda się wypożyczyć Victora Mosesa (wczorajsza obecność tego piłkarza na trybunach meczu Lpool-MU mówi, że raczej się uda) wtedy Liverpool wypożyczy Boriniego do Sunderlandu.

6. Emiliano Viviano przeszedł testy medyczne w Arsenalu i podpisał umowę rocznego wypożyczenia do druzyny Kanonierów.

7. Zawodnik Aston Villi o uroczym nazwisku, Barry Bannan, przechodzi testy medyczne w Crystal Palace

8. Everton rozważa poważnie zakup duetu z Etihad Stadium, Joleona Lescotta i Garetha Barry'ego, Obaj powinni kosztować nie więcej niż 7 milionów funtów (4 za obrońcę i 2-3 za Barry'ego).

9. Liverpool oficjalnie kupił Tiago Ilorę z Sportingu Lizbona.

 

Edyta mówi, że w momencie jak wysłałem tego posta Moses oficjalnie w Liverpoolu na rok

Odnośnik do komentarza

Fajnie widzieć Liverpool w dobrej dyspozycji, ale ja nie mam wątpliwości, że długo to nie potrwa. Wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych. Nie ma tam ani jednego godnego zmiennika dla zawodnika z podstawowego składu. Boję się, że ekipa rozpadnie się jeszcze przed powrotem Suareza.

 

Po dzisiejszych transferach post nieaktualny :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...